Akt II

+
Status
Not open for further replies.
Pytanie: Shani prosi mnie o zdobycie 5 sztuk Jaskółczego Ziela. Gdzie na bagnach mogę je znaleźć?
 
To są takie zielone, wysokie trawy. Wciśnij ALT i szukaj napisu "Jaskółcze ziele" (musisz mieć wykupione Zielarstwo i chyba przeczytać jakąś księgę żeby sie o tej roślinie dowiedzieć)
 
chmmmm. więc tak nie chcę zaśmiecać ale, jestem w krypcie i potrzebuję zrobić eliksir ,, kot" a tu qrcze nie mogę zrobić żadnego eliksiru - pisze mi że mam nie wystarczającą ilość składników, ale mam !!! wcześniej robiłem a teraz nie mogę nic zrobić! pllliz o pomoc :'( dodaję że mam potrzebną wiedzę i ... i robiłem wcześniej inne eliksiry a teraz żadnego ???
 
Cichy said:
chmmmm. więc tak nie chcę zaśmiecać ale, jestem w krypcie i potrzebuję zrobić eliksir ,, kot" a tu qrcze nie mogę zrobić żadnego eliksiru - pisze mi że mam nie wystarczającą ilość składników, ale mam !!! wcześniej robiłem a teraz nie mogę nic zrobić! pllliz o pomoc :'( dodaję że mam potrzebną wiedzę i ... i robiłem wcześniej inne eliksiry a teraz żadnego ???
Może nie masz odpowiedniej bazy.
 
ależ przecież pisze dokładnie co jest potrzebne do danego eliksiru do np kota wystarczą trzy składniki i jestem w posiadaniu ich w różnycg ziółkach i ... nic i nie potrzeba do tego bazy
 
Cichy said:
ależ przecież pisze dokładnie co jest potrzebne do danego eliksiru do np kota wystarczą trzy składniki i jestem w posiadaniu ich w różnycg ziółkach i ... nic i nie potrzeba do tego bazy
żeby stworzyć jakikolwiek eliksir potrzebujesz tak zwanej "bazy" tzn. alkoholu odpowiedniej jakości.
 
Elwer said:
Elwer said:
ależ przecież pisze dokładnie co jest potrzebne do danego eliksiru do np kota wystarczą trzy składniki i jestem w posiadaniu ich w różnycg ziółkach i ... nic i nie potrzeba do tego bazy
żeby stworzyć jakikolwiek eliksir potrzebujesz tak zwanej "bazy" tzn. alkoholu odpowiedniej jakości.
Elwer.... wiesz możesz mieć racje bo alkoholu to u mnie nie uświadczysz, trochę go nadużyłem ;D
 
Podczas wykonywania zadania nawiedzony dom przy zwłokach jednego z bandytów znalazłem klucz - trafia on do przedmiotów questowych nie ma jednak opisu mówiącego do czego on pasuje. Czy ktoś wie gdzie go można użyć?
 
Może w domu tej elfki? Ja mam jeszcze "klucz do kryjówki Rascala", nie wiem skąd :) , w zadaniach i postaciach nie ma o nim ani słowa (akt IIIi , raczej nie miałem go wcześniej)
 
Ludzie.... czytajcie solucję do gry. Zwiedzajcie spokojnie mapy :/Bo niektore pyania zabijają... :-[
 
LordBart said:
Ludzie.... czytajcie solucję do gry. Zwiedzajcie spokojnie mapy :/Bo niektore pyania zabijają... :-[
Otóż to. W rpg z zasady powinno się dochodzić do wszystkiego samemu i jak najwięcej główkować.
 
Elwer racja, ale na sefirach to nawet taki kombinator jak ja się wyłożył. Zajrzałam do poradnika i nim znalazłam co potrzebowałam to znalazłam też spoiler z wcześniej....no i już nie lubię poradnika... ale jak czegoś się nie wie to tam zaglądać...
 
Ok. Wydaje mi się że znalazłem - ten klucz otwiera jedną z krat w kanałach.Przy okazji nie czytam solucji i są ku temu dwa powody:po pierwsze szukając odpowiedzi na jedno gnębiące mnie pytanie mogę wpaść na całą masę spoilerów których znać nie chcę.Po drugie literki w tej solucji są za małe i za niewyraźne jak dla mnie:( Negatywne efekty lat spędzonych przed monitorem dają o sobie znać...
 
Elwer said:
Elwer said:
ależ przecież pisze dokładnie co jest potrzebne do danego eliksiru do np kota wystarczą trzy składniki i jestem w posiadaniu ich w różnycg ziółkach i ... nic i nie potrzeba do tego bazy
żeby stworzyć jakikolwiek eliksir potrzebujesz tak zwanej "bazy" tzn. alkoholu odpowiedniej jakości.
Za bazę, oprócz alkoholu, może służyć też 'biała mewa'.
 
Mam problem gdzie moge znalezc Baranine w domu go niema i w karczmie tez i gdzie sie podzial zygfryd na posterunku nigdy go niewidzialem a mjusze mu oddac jezyki topielcow
 
@Ghostfiread. Baranina.. Z tego co zauwazylem, to baranina bywa na zapleczu karczmy, ale tylko w godzinach wieczornych/nocnych, w dzien nie kojaze zebym tam go widzial.. ad. Zygfryd, bywa na posterunku przy bramie na groble.. ale chyba tylko w godzinach dziennych.. w nocy jakos nie zwracalem na niego uwagi wiec powiedziec nie moge... ;)
 
sonic said:
@Ghostfiread. Baranina.. Z tego co zauwazylem, to baranina bywa na zapleczu karczmy, ale tylko w godzinach wieczornych/nocnych, w dzien nie kojaze zebym tam go widzial.. ad. Zygfryd, bywa na posterunku przy bramie na groble.. ale chyba tylko w godzinach dziennych.. w nocy jakos nie zwracalem na niego uwagi wiec powiedziec nie moge... ;)
Przez jakiś czas po akcji z kuroliszkiem stoi przy szpitalu, a w dalszej części aktu jest już na bagnach.Btw. co dajecie tej staruszce przy bramie na groble, ktora mowi ze 'przez cale zycie gadala, to jej w gardle zaschlo'?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom