Akt III

+
Status
Not open for further replies.
CobraPL said:
Nie ma ani Sanitariuszki ani Vincenta na końcu ich questów - 2 questy nie do ukończenia.
Jakie sanitariuszki ? tej co to się o babcie martwi ?
 
CobraPL said:
Nie ma ani Sanitariuszki ani Vincenta na końcu ich questów - 2 questy nie do ukończenia.
Nie zapominajcie, że w tej Grze często godzina pobytu jest ważna... Vincent jak pomnę zwykle wieczorami gdzieś się wałęsa :> Nie odkryłem jeszce... Gdzie... Ale nazajutrz wraca i siedzi na posterunku. Może podobnie jest z sanitariuszką (nie doszedłem jeszce do tego questa, choc w temacie było kilka razy o tym: GODZINA)
 
Czy wg Was mozna zdobyc siersc wilkolaka z zaliczeniem questu Piekna i bestia?Bo mnie zastanawia taka rzecz gdyby zaatakowac tych straznikow kolo Vincenta po kykonaniu questa to i sam Kapitan powinien sie przylaczyhc do walki.Jednak nie ma ich tam juz o tej porze w ktorej mozna dobyc broni i w tym jest problem.Czy ktos wie gdzie oprocz strazniczego posterunku i loszkow przebywa Vincent?Najlepjej zeby w poblizu byli jacys NPC ktorych mozna zaatakowac .PRzydalby sie ten eliksir z sierci wilkolaka ,w nocy daje zarabisty efekt .. ;D
 
FantasyiN said:
Czy wg Was mozna zdobyc siersc wilkolaka z zaliczeniem questu Piekna i bestia?Bo mnie zastanawia taka rzecz gdyby zaatakowac tych straznikow kolo Vincenta po kykonaniu questa to i sam Kapitan powinien sie przylaczyhc do walki.Jednak nie ma ich tam juz o tej porze w ktorej mozna dobyc broni i w tym jest problem.Czy ktos wie gdzie oprocz strazniczego posterunku i loszkow przebywa Vincent?Najlepjej zeby w poblizu byli jacys NPC ktorych mozna zaatakowac .PRzydalby sie ten eliksir z sierci wilkolaka ,w nocy daje zarabisty efekt .. ;D
Tylko co ci to da???Skoro kłesta zaliczysz to Vincent bedzie już uwolniony od klątwy, czyli siersci nie zdobędziesz.Po za tym prawdopodobnie jedyna możliwość to zabić go w tym jedynym momencie, później najprawdopodobniej nie zginie - postać zwiazana z Fabułą.
 
Teoretycznie masz racje ale czy nie moze miec w ekwipunku siersci no i po ukonczeniu quiesta nie ma juz dalszych watkow z Vincentem czyli powino byc mozliwe zgladzenie tego zlego wilkolaka :p
 
Nie wiem czy zauważyłeś kolego ale ja mam ten sam problem i niestety nikt mi nie chce pomóc, żal
 
ojdana said:
Nie wiem czy zauważyłeś kolego ale ja mam ten sam problem i niestety nikt mi nie chce pomóc, żal
już rozwiazałem. ostatnie podpory trzeba rozwalić będąc już poza obszarem na który się zawalają skały, kilka metrów wgłąb korytarza. Walisz aardem i pitawa:)
 
niestety jeżeli jestem w korytarzu i wszystko się wali to Geralt ginie, musze uciekać aż do tej komnaty gdzie leży magister żeby nie zginąć. Skoro to przeszedłeś to czy mógłbyś mi save wysłać po tym jak wydostałeś się z jaskini,
 
jesteś pewien ze chcesz grać moją postacią na HARD? Te belki trzeba rozwalać z bezpiecznej odległości po prostu.
 
Tak (na tym samym poziomie gram) mój mail: skater.ojdana@gmailcom / mam nadzieje że wcześniej byłeś po stronie ludzi jeżeli nie to i tak mi wyślij save
 
ojdana spróbuj nie niszczyć pierwszych belek podtrzymujących strop w korytarzu, tylko biec w miarę szybko (i nie zatrzymujesz się przy trupie żeby go ograbić), żeby te małe kikimory (nie walczysz z nimi) nie zablokowały ci przejścia do kolejnej większej sali. Tam tylko raz rzucasz Aarda (Geralt powie w tym mejscu komentarz typu muszę uciec zanim strop zwali mi się na głowę) i wiejesz bez paprania sie walkę w kolejny korytarz po prawej. Po jakimś czasie Królowa wejdzie do sali i wtedy strop się zawali. Ty powinieneś być bezpieczny, choć już np. do trupa nie wrócisz żeby wziąć od niego m.in runę słońca.
 
Na wstępie sorrka jeśli ten wątek już był... ale jestem początkującym forumowiczem ;)Zasadniczo mam dylemat komu oddać Alvina... obie dziewczyny były miłe :D
 
Jeżeli chcesz żeby mały był szzczęśliwy do oddaj Shani, jeżeli zależy ci na tym aby się szkolił i zgłębiał tajniki magi to Triss
 
ojdana said:
Tak (na tym samym poziomie gram) mój mail: skater.ojdana@gmailcom / mam nadzieje że wcześniej byłeś po stronie ludzi jeżeli nie to i tak mi wyślij save
gram po stronie nieludzi. jutro jak nie zapomnę to poszukam tego save'a. trochę ich mam. ale tego rozwiązania ci nie polecam, spróbuj przejsć te podpory, bo inaczej stracisz bardzo ważną cut scenkę....
 
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=4334.0Jako , że moderator powyższy temat zamknąć raczył - piszę tu.Otóż po paru godzinach spędzonych na znalezieniu wyjścia z sytuacji, stwierdzam, że to musi być Bug.Da się to ominąć, wybijając obóz Salamander w północno-wschodnim rogu bagien (z Rolandem wlącznie) wtedy zaliczone zostaje zad. "Dyplomatyka i Łowy" i uruchomione "Zamek i klucz", bez wykonania "Czasu Żniw".I powtórzę, nie mogłem wykonać tegoż, albowiem przy ceglarzach nie było wystarczającej ilości nadzorców, stali i stoją nadal oni sobie sami na porębie. I ruszyć się nie raczą. Rozmowa z nikim nie pomaga. Jak kogoś interesuje mam zainstalowane wszystkie patche.
 
zawaliłem tą królową na końcu aktu III i nie mogę wyjść bo skały przeszkadzają co mam robić ??
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom