Akt III

+
Status
Not open for further replies.
Mógłbyś napisać co to była za trucizna (jakieś smarowidło, czy może kamień runiczny)? Gram właśnie drugi raz na poziomie trudnym, to sprawdzę czy dzieje się to samo.
To bylo smarowidlo - Jad wisielcow. W tym momencie boje sie wymienic ten miecz na inny ;) Bo ten wymiata i to strasznie! :D
 
Jak przejść misje sześć stóp pod ziemia . wybrałem opcje 2 czyli wybicie elfów w dzienniku jest napisane żebym udał się do Zygfryda ale jak do niego podchodzę to on się chwali ze dostanie wyróżnienie od mistrza klasztoru .a 2 sprawa to uciekł mi diler Angus z pod misia kudłacza i już więcej nie mogę go spotkać
 
A ja chciałbym zapytać gdzie mogę znaleźć "Zestresowaną sanitariuszkę" (czy jak jej tam było..).. Załatwiłem "synka" jej babci i chciałem przyjść po nagrodę. Ale skubanej nigdzie nie mogę zastać. Wskaźnik pokazuje cały czas na szpital, ale jej tam nie ma. Byłem tam chyba o wszystkich możliwych porach.
Jak przejść misje sześć stóp pod ziemia . wybrałem opcje 2 czyli wybicie elfów w dzienniku jest napisane żebym udał się do Zygfryda ale jak do niego podchodzę to on się chwali ze dostanie wyróżnienie od mistrza klasztoru
Z tym też mam właśnie problem. Identyczne konsekwencje, z tym, że ja akurat pobiegłem ratować niewiasty.
 
kemmi said:
A ja chciałbym zapytać gdzie mogę znaleźć "Zestresowaną sanitariuszkę" (czy jak jej tam było..).. Załatwiłem "synka" jej babci i chciałem przyjść po nagrodę. Ale skubanej nigdzie nie mogę zastać. Wskaźnik pokazuje cały czas na szpital, ale jej tam nie ma. Byłem tam chyba o wszystkich możliwych porach.
Pielegniarka stoi przy szpitalu blisko ogrodnika - spotkalem ją między 11.30 a 12.30
 
Musze dokonać wyboru pomiędzy Triss, a Shani. Chciałbym się dowiedzieć, kogo wybraliście i czy miało to duże znaczenie dla dalszej gry?
 
No i nowej kurtki nie będzie bo Velerad urlop ma :-/ Albo ja ślepy już jestem, albo jakiś nieszczęsny bug mnie dopadł - a raczej Velerada. Chciałem odebrać ciężko zarobione orenusie za zlecenia, a miłościwie nam panującego grododzierdżcy ni ma nigdzie :( Cała dzielnica handlowa została przeszukana, o porach dnia i nocy przeróżnych. Posterunek, z góry na dół -i nazad, tak kilka razy - ratusz, bank - w sraczu nieopodal banku też go nie ma :'( więc nagły atak biegunki wykluczyłem - i ich okolice. Wszelakie domy pospolite - publiczne też - i wszystko co się dało zwiedzone - jeszcze w kanałach pod dzielnicą handlową go nie szukałem - nie ma skurwysyna nigdzie :( Ktoś może miał podobnie ? (z tego co szukałem na forum były z nim problemy, ale zawsze się znajdował to na posterunku, to w ratuszu) "Śledzenie zadania" ewidentnie wskazuje na posterunek - błąd jest tam tylko 6 członków zakonu... :mad: F1 ?
 
no pamowie koniec zabawy. Po raz pierwszy wylaczylem wiedzmaka od 4 dni nie liczac nocy na spacji w tawernie. Cos jest nie tak. Nie jade po zadnej solucji a z tego co zdarzylem tu wyczytac ponoc na ostatnim bosie przeba podpalic podpory.hmm otoz jako zapalony morderca wyciagnalem 27 lvl przed spotkaniem z naszym malym robaczkiem, a skill ognia mam na podstawowym poziomie po uaktywnieniu go na obelisku wiec nie wiem czy potrzebny jest wyzszy gdyz podpalic tego nie moge, przeciac tez nei a z kopa i dynki tez nie idzie.Jak rozwalic te podpory???????????????????jesli ktos mialby czas i chec nagrac moze programikiem hipercam albo czyms takim, albo chociaz udzielil jakiejs przejrzystej odpowiedzi bylbym bardzo wdzieczny
 
o ile dobrze pamiętam to obie można znaleźć u antykwarjusza (bynajmniej tak było w drugim akcie ) może warto tam spróbować
 
pytanie juz bylo 8 stron temu ale wciaz nie ma odpowiedzi: mozna skads zdobyc siersc wilkolaka bez ubijania vincenta w zadaniu piekna i bestia?
 
Ja znalazłem taką drobną nieścisłość z cykly fabuła a dziennik. Otóż w jednym z listów, który znajdujemy w pozostałościach Magistra można wyczytać, że wynajął on jakiegoś dziwnego typa by pomógł on porwać Alvina. W dzienniku odrazu pojawia się informacja, ze to Berengar. Ale w liście nie było wymienione jego imie, ani nawet żadnych konkretów, które pozwalałyby na dojście do takiego wniosku, zwłaszcza biorąc pod uwage fakt, że wczesniej stwierdzamy, że Berengar nie żyje na podstawie znalezionych zwłok...Takich wpadek jest niestety więcej. Bardzo często zapisy w dzienniku nie zgadzają się z tym, co rzeczywiście sie dowiedzieliśmy, wyprzedzając niejako akcję. Np. gdy Lauvaarden wysyła nas zneutralizować bazy salamander, i mówi nam byśmy wrocili potem po dodatkowe informacje, to w dzienniku odrazu pojawiają sie one, zanim jeszcze o nie zapytamy. To niby nie przeszkadza bardzo w niczym, ale niesłychanie razi w oczy, bo okazuje się, ze dziennik często wie wiecej, niż w rzeczywistości sie dowiedzieliśmy
 
Z tą zjadarką w 3 akcie to prawda niema jej tam jest dopiero w 4 akcie ale zadanie da sie dokończyć w 5 akcie dentysta siedzi w wierzy kata a dlatego niema zjadarki w 3 akcie bo dentysta daje nam potężny mieczyk do zabijania ludzi 100% do obrażeń i ignorujący obronę celu mieczyki z meteorytów się chowają radze wykonać zadanie z zębami :)Ja już zakończyłem grę i uważam ze za te pieniądze gra jest wypasiona i poleciłbym ją każdemu z czystym sumieniem. Czekam na kolejne części :)Pozdrawiam
 
binczu said:
Wie ktos gdzie kupic te ksiazkai?Księga Trwogi i Obrzydzenia, tom I.
binczu said:
o ile dobrze pamiętam to obie można znaleźć u antykwarjusza (bynajmniej tak było w drugim akcie ) może warto tam spróbować
No to zajebisci* bo ja jestem w 3 akcie a on juz tej ksiegi nie ma ;[
 
Witam wszystkich.Kilka pytań:1. Na początku aktu 3 mam strasznie dużo rzeczy w plecaku(większość to chwasty). Można gdzieś to odłożyć? Czy tylko wyrzućić?Próbowałem w domu shani (na podłoge) ale jak wyrzucam za dużo to wywala do windowsa.2.Pierwsza kryjówka Salamandry w kanałach. Po otwarciu skrzyni uciekam do wyjścia gdzie walczą strażnicy, którzy chwile po tym dostają łomot, a ja mam kilkunastu wrogów. Da sie?3. Shani czy Triss?Dziękuje
 
1. U karczmarza ???2. Da się i bez strażników :D Styl grupowy rządzi... oczywiście z Jaskółką.3. To wszystko zależy od gustów i oo guścików ;)
 
WIitam mam taki problem nie wiem czy to bag czy cos innego ale tak:Jestem w karczmie "Nowy Narakort" gdzie mialem spotkac sie z Triss i Declanem.Salamadra robi na mnie zasadzke ...po tym jka juz wszytkich pozamiatalem wchodze na gore gdzie oni czekają podchodze do nich i mowia tylko .."Czekamy juz tylko na wiedzmina"albo"Geralt zaraz przyjde"...i co zrobic? niemoge wyjsc z karczmy ...i niewiem co zrobic ..jakies pomysly?
 
legendar said:
WIitam mam taki problem nie wiem czy to bag czy cos innego ale tak:Jestem w karczmie "Nowy Narakort" gdzie mialem spotkac sie z Triss i Declanem.Salamadra robi na mnie zasadzke ...po tym jka juz wszytkich pozamiatalem wchodze na gore gdzie oni czekają podchodze do nich i mowia tylko .."Czekamy juz tylko na wiedzmina"albo"Geralt zaraz przyjde"...i co zrobic? niemoge wyjsc z karczmy ...i niewiem co zrobic ..jakies pomysly?
A pozyskałeś do pomocy Zygfryda albo elfy ?
 
Czy po zabiciu Patricka (quest "Niebieskooka") mogę dalej liczyć na pomoc Zakonu w głównym queście?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom