Akt III

+
Status
Not open for further replies.
Antti said:
Osobiście jej nie znalazłem. Widziałem, iż można było ją kupić w sklepie krasnoluda i u sprzedawcy zakonu za jedyne 5000.
Tą można było juz kupić w II akcie
 
W każdym sklepie z bronia w Wyzimie Handlowej/Klasztornej mozna kupic ulepszona zbroję skórzaną. Co więcej wydaje mi sie że wszytskie sklepy mają taki sam ekwipunek, tzn że jesli sprzedalismy krasnalowi w Klasztornejsrebrny miecz to mozemy go odkupić u handlarza w Handlowej.Blokada wyjscia z jaksiki podyktowana jest wymogiem fabualrnym, trzeba przeszukać trupu.
 
Mam pytanie co do questa Zbłąkana OwieczkaOtóż wykonując Czas Żniw nie poroizmawiałem z zagubionym chłopczykiem w jaskini. Czy ktoś wie gdzie go mogę spotkac? Gra nie uznała tego q jako nieudanego więc raczej gdzieś jest.
 
Domaku said:
Mam pytanie co do questa Zbłąkana OwieczkaOtóż wykonując Czas Żniw nie poroizmawiałem z zagubionym chłopczykiem w jaskini. Czy ktoś wie gdzie go mogę spotkac? Gra nie uznała tego q jako nieudanego więc raczej gdzieś jest.
http://www.thewitcher.com/forum/index.php?topic=2496.180
 
Misja: 'Bez przebaczenia'Chcę znaleźć Yaevinna, szukałem w gaju druidów, w elfich ruinach pod Wyzimą i nic. Wyparował po prostu, wiecie gdzie go znajdę?
 
goscwdom said:
Wg mnie BUG jest nie w tym, że Geralt nie potrafi wyjść z jaskini, ale w tym, że żyje! Bo wyjaśnijcie mi jakim cudem zawalamy cały strop jaskini, pod którym umiera królowa, a Geralt nietykalny biega po kamieniach?
Jak ja dobrze pamiętam, to strop zawala się tylko w głównej sali, a nie w korytarzu - przez który później wychodzimy. Więc nic w nas nie trafia - gdyby trafiło, nasz bohater pada trupem jak się patrzy. A do truchła królowej wraca się po zawaleniu na nią stropu, czyli już jest bezpiecznie. (czasem człowiek może się przyblokować gdy zawali strop w głównej sali, a na sobie ma aktywny znak Queen. Znak odbije impet - kurwa, kilkuset kilogramowe kamienie odbije ! To jest potęga ! Nie jeden arcymag by takiej bariery nie potrafił stworzyć, a tu masz, prosty wiedźmiński znak ;) - walących się kamieni, po czym utykamy w ich teksturach...
 
Jestem w akcie III i tak sobie wpadłem do klasztornej :)No i obok Lebiody stała "zatroskana pielęgniarka" wziąłem od niej zlecenie ,w nocy poszedłem do babuni i załatwiłem sprawę.No i wpis że "teraz muszę zgłosić się do pielęgniarki po kaskę ! A jej nie ma ,mapa wskazuje na szpital a jej niema !Może źle szukam albo pierwszy bug mam !Robił to zlecenie ktoś ?
 
Psyhe said:
Jestem w akcie III i tak sobie wpadłem do klasztornej :)No i obok Lebiody stała "zatroskana pielęgniarka" wziąłem od niej zlecenie ,w nocy poszedłem do babuni i załatwiłem sprawę.No i wpis że "teraz muszę zgłosić się do pielęgniarki po kaskę ! A jej nie ma ,mapa wskazuje na szpital a jej niema !Może źle szukam albo pierwszy bug mam !Robił to zlecenie ktoś ?
Tak (całe 50 orenów zgarniesz za nie ;) ). Pielęgniareczka przychodzi pod szpital w południe - masz o tym wpis w dzienniku. Coś jak wdowa przy cmentarzu :)
 
Kupił ktoś może mieć u handlarza broni za 1500 orenów?? Opłaca się go używać zamiast miecza wiedźminskiego czy też nie?
 
Karoled said:
Kupił ktoś może mieć u handlarza broni za 1500 orenów?? Opłaca się go używać zamiast miecza wiedźminskiego czy też nie?
Ja osobiście nie kupiłem, ale polecam iść na bagna, tam można znaleźć lepsiejszy - wyspa wywern - więc szkoda orenków ;)
 
Psyhe said:
Jestem w akcie III i tak sobie wpadłem do klasztornej :)No i obok Lebiody stała "zatroskana pielęgniarka" wziąłem od niej zlecenie ,w nocy poszedłem do babuni i załatwiłem sprawę.No i wpis że "teraz muszę zgłosić się do pielęgniarki po kaskę ! A jej nie ma ,mapa wskazuje na szpital a jej niema !Może źle szukam albo pierwszy bug mam !Robił to zlecenie ktoś ?
pielegniarka jest w tym samym miejscu przy klasztorze ale tylko miedzy 11:30 a 12:30.
 
goscwdom said:
Jeśli chodzi o to, że nie możemy się wydostać z jaskini - to dlatego, że w tej pustce przed nami ciągle leży ciało królowej mimo, że tego nie widzimy i to ono tarasuje przejście.
A właśnie że nie.Poszedłem do wszystkich pomieszczeń przeszukałem wszystko co sie dało i dalej nie moge wyjść , a na mojej drodze nie ma żadnego ciała królowej.Więc jak mam to zrobić?????????????????????
 
Kolega ma taki oto problem... zabił Talara w drugim akcie i teraz nie może zakończyć przyjęcia na początku trzeciego... Czy to oznacza konieczność grania w jakiegoś wcześniejszego save'a czy można jakoś iść dalej?
 
Problem z zadaniem "bez przebaczenia". Po zabiciu królowej kikmory i zabraniu wszystkich rzeczy z jej szczątek nie moge wyjść z jaskini, postać zachowuje sie jakby była tam jakaś przeszkoda której nie da się ominąć.
 
ojdana said:
Problem z zadaniem "bez przebaczenia". Po zabiciu królowej kikmory i zabraniu wszystkich rzeczy z jej szczątek nie moge wyjść z jaskini, postać zachowuje sie jakby była tam jakaś przeszkoda której nie da się ominąć.
Można go spotkać w domu uciech (Wyzima Handlowa) lub w domu Vivaldiego (wyzima Klasztorna).
 
Pomocy !!!! W akcie III w zadaniu "bez przebaczenia" po zabiciu królowej kikmory (czy jakoś tak) i zabraniu wszystkich rzeczy z jej szczątek nie moge wyjść z jaskini. Postać zachowuje się jak ide do wyjścia jakby była tam jakaś przeszkoda. Jak nie znacie rozwiązania na ten proble to czy ktoś mógłby mi wysłać save po tym jak juz sie z jaskini wydostał ( ktos kto stana po stronie ludzi jeśli chodzi o poziom doświadczeń to wszystko mi jedno) Mój e mail skater.ojdana@gmail.com z góry wielkie dzięki
 
ojdana said:
Pomocy !!!! W akcie III w zadaniu "bez przebaczenia" po zabiciu królowej kikmory (czy jakoś tak) i zabraniu wszystkich rzeczy z jej szczątek nie moge wyjść z jaskini. Postać zachowuje się jak ide do wyjścia jakby była tam jakaś przeszkoda. Jak nie znacie rozwiązania na ten proble to czy ktoś mógłby mi wysłać save po tym jak juz sie z jaskini wydostał ( ktos kto stana po stronie ludzi jeśli chodzi o poziom doświadczeń to wszystko mi jedno) Mój e mail skater.ojdana@gmail.com z góry wielkie dzięki
Pisałem wcześniej jak to ominąć! Naeży wczytać wcześniejszy auto zapis podbirgamy do srodkowych belek w dużej sali, zawalamy je i uciekamy w korytarz wyjściowy, inaczej nie będizemy mogli wyjść!
 
Kolego powiem tak bo chyba nie rozumiesz mojego problemu: Po uderzeniu w środkową belke (załużmy że w tym czasie kiedy wszystko się wali potwór jest po przeciwnej stronie wyjścia) wszystko się wali, ja uciekam następnie wracam po drodze zabijam kilka kikmor robotnic, zabieram rzeczy z kikmory królowy, która leży przy wyjściu a nie po przeciwnej jego stronie jak to było w chwili zawalenia, jest krótki filmik (taki że sie przejście odblokowuje) i nie moge wejść do tego korytarza który sie odblokował nic na drodze nie stoii ale geralt zachowuje się jakby była tam ściana. Siedziałam nad tym dobrą godzine i już mam dość w kółko robienia tego samego więc mam taka prośbe: Czy mógłby mi ktos wysłac save po tym zadaniu ale przed rozmową z Triss oraz żeby ta osoba w poprzednich zadaniach stawała po stronie ludzi. ( skater.ojdana@gmail.com ). Jaśniej chyba się nie da tego błędu opisać.
 
....a i jeszcze jedno, jak uciekam do tego przejścia które potem się odblokowuje i w którym nie ma żadnych kamieni to gine mimo tego że nic mi się na głowe nie sypie. Prześle mi ktoś w koncu tego save. Prosze (no ileż mozna)
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom