Akt III

+
Status
Not open for further replies.
Włączyć poprzedniego save i jeszcze raz zawalić całe pomieszczenie, tylko tym razem stojąc w odpowiednim miejscu ;)
 
Ile razy można o tej królowej? No dobra: biegniemy przez korytarz, zawalamy kolejne podpory. Wbiegamy do sali z drewnianymi belkami (jest tam dużo kikimor, ale powinny uciec pod ziemię; jeśli nie to wyjmujemy miecz i PRZEBIJAMYSIĘ, a nie walczymy) i biegniemy do drugiego korytarza. Będąc w korytarzu odwracamy się w strone sali i jak tylko królowa się w niej znajdzie walimy Aardem w najbliższą belkę (królowa powinna zginąć prawie przy samym wejściu do korytarza w którym stoimy).
 
"ZBŁĄKANA OWIECZKA"Nigdzie nie moge znalesc chlopca, podobno jest w jaskini ale podczas zadania "Czas Zniw"nie rozmawialem z nim. Teraz nie moge go nigdzie znalesc. Jakies sugestie?(w jaskini bylem kilka razy o roznych porach ale znajduja sie tam tylko same wilki)
 
Wzialem alvina do triss, przychodze do niej do domu zeby o tym porozmawiac, a jej tam nie ma. Okazalo sie ze byla dalej na tym przyjeciu, tylko ze tam mi powiedziala ze pogadamy jak bedzie w domu. Wie ktos w jaki sposob mozna z nia o tym pogadac? Czy to o ktorejs porze dnia trzeba sprawdzic w domu?Dzieki
 
Wzialem alvina do triss, przychodze do niej do domu zeby o tym porozmawiac, a jej tam nie ma. Okazalo sie ze byla dalej na tym przyjeciu, tylko ze tam mi powiedziala ze pogadamy jak bedzie w domu. Wie ktos w jaki sposob mozna z nia o tym pogadac? Czy to o ktorejs porze dnia trzeba sprawdzic w domu?DziekiOna bedzie z rana ona wieczorami przesiaduje w karczmie
 
Oto filmik , który pokazuje jak przejść Krolowe KIkimor.Lidzie pogłówkujcie troszkę, a nie od razy jak to sie robi, o co chodzi, gdzie to jest, o co kammon, dlaczego nie ma, itd :http://pl.youtube.com/watch?v=IUOQLKjA9FcOczywiście filmik nie jest mój :-\ Fajna muzyczka z Indianina Jonasza ;P :p
 
ja tam zawalam pierwsze dwie podpory potem stoje u wylotu duzej jaskini i wycinam stada kikimor po 200 expa robotnica, po 500expa wojownik. dodatkowo wojownicy sie respawnuja, jak mi sie znudzi biegne do drugiego wejscia/wyjscia z jaskini i czekam na krolowa. jak jest juz blisko mnie wale aarda i zawsze ginie poprawnie z dostepem do zwlok.
 
Ech, od razu mówie że nie jestem ignorantką i przeczytałam wszystkie wcześniejsze posty co do jednego a mimo to Królowa Kikimor mnie przerasta :( Od wczoraj próbowałam chyba z 50 razy i za każdym razem gine jak nie przez kikimore to w inny sposób. Obawiam się że to koniec mojej przygody z Wiedźminem :( Wiem że zaraz mnie ktoś odeśle do gotowej instukcji jak ją zabić, już to chyba znam na pamięć.
 
Nie poddawaj się... Albo niech przez dwa dni się pomęczy nad tym Twój chłopak/mąż/kochanek/kolega... :)
 
a ja mam takie pytanko czy w 3 akcie można gdzieś znaleźć 3 rune do srebrnego mieczyka
 
mam 3 runy w III akcie, 2 niebieski i 1 czerwona. mozna z tego przekuc miecz ale wole przekuwac z 3 tego samego rodzaju. co do krolowej kikimor obejrzyj filmik z youtuba. z krolowa sie nie walczy tylko ucieka. jak chcesz podeslij mi save'a na maila i przejde to w 2 minutymacflower@o2.pl
 
KaiMan said:
Nie poddawaj się... Albo niech przez dwa dni się pomęczy nad tym Twój chłopak/mąż/kochanek/kolega... :)
obecnie nie posiadam żadnego z powyższych, tymbardziej że całe życie mam szczeście (nieszczęscie?) do takich którzy komputer uważają za nowoczsną maszynę do pisania, ewentualnie odtwarzacz filmów. zazwyczaj to ja grałam w coś, co spotykało się z potępieniem ze strony przeciwnej. wracając do tematu, zniecięciłam się bo ile można... mam coś ktoś tu napisał że jak się wbiega do tej sali ze słupamu które trzeba rozwalić to paskudy sie chowają, u mnie było i jest ich od cholery i nie daję rady sie w miarę szybko przez nie przebijac, a w rezultacie dobija mnie duża paskuda :(
 
recall said:
a ja mam takie pytanko czy w 3 akcie można gdzieś znaleźć 3 rune do srebrnego mieczyka
Mam to samo, ale zaczynam akt 3 -> jak znajdę to Ci powiem :p
recall said:
mam 3 runy w III akcie, 2 niebieski i 1 czerwona. mozna z tego przekuc miecz ale wole przekuwac z 3 tego samego rodzaju. co do krolowej kikimor obejrzyj filmik z youtuba. z krolowa sie nie walczy tylko ucieka. jak chcesz podeslij mi save'a na maila i przejde to w 2 minutymacflower@o2.pl
Kolega recall się pytał o runy nie rudy :p A dużo lepszy miecz STALOWY jest z 3 czerwonych, wykuty u kowala spoza Gildii... Słychać plotki jednako, że z żółtych rud jest mieczyk jeszce lepszy, ale ja jestem w akcie 3 i żadnej żółtej nie znalazłem...
 
odpowiedzialem o runach. runy tez maja swoj kolor a nazwy nie pamietam, kij wie czy to runa ziemi czy innego tam slonca. rud mam 7 albo 8 niebieskich i 3 czerwone.kikimory chowaja sie jak sie pojawia krolowa..... zazwyczaj :p. jak nie to pij jaskolke i kos po kolei stojac u wejscia do jaskini. mimo ze jest ich duzo to po prostu mozna obiec je albo przebiec miedzy czy tez po prostu przeskoczyc uciec manewrami w bitwie. albo walnij aarda w nie, to odleca na jakas odleglosc. jak aard zawala strop to igni tez odrzuca do tylu...
 
lakie said:
Ech, od razu mówie że nie jestem ignorantką i przeczytałam wszystkie wcześniejsze posty co do jednego a mimo to Królowa Kikimor mnie przerasta :( Od wczoraj próbowałam chyba z 50 razy i za każdym razem gine jak nie przez kikimore to w inny sposób. Obawiam się że to koniec mojej przygody z Wiedźminem :( Wiem że zaraz mnie ktoś odeśle do gotowej instukcji jak ją zabić, już to chyba znam na pamięć.
SPOILERUciekasz z głownej sali, do kiedy jak Geralt mowi o pierwszych stemplach, walisz ardem stojac przy samej scianie (twarza w twarz z krolowa jak stoisz pod steplami to papa) w pierwszy stempel i spierniczasz jak najszybciej w glab korytarza (i tu fuks bo mi sie zawsze krolowa blokowala i nie szla za mna :D po zawaleniu pierwszego stepla)W drugiej sali wycina sie te mniejsze kikimory, z wiekszymi jest problem bo sie respawnuja. Najlepiej zrobic sobie kolko w tej sali co Geralt mowi ze napewno krolowa zginie jak sie ta sala zawali, przez co kikimory wojownicy (male wyciete powinny byc) sa troche za toba (bieganie na znaku ochronnym co nie przechodza obrazenia bez tego to tam ciezko przejsc).Pozniej jak sie ma na plecach dosc daleko wojownikow trza wyciagnac krolowa (trza sie nastawic tak zeby szla pod takim katem zeby sie wydostala z pierwszej sali)Jak krolowa wbiega do 2 sali to walimy ardem i spierniczami do korytarza (nie wracamy sie tam jest jeszcze jeden korytarz, jak sie wbiega do drugiej sali to na prawoTak naprawde trza wyciagnac krolowa do drugiej sali i piernicznac ardem, jedyny problem jest to ze tych kikimor tam jest od zajeb...i nie da sie zabardzo przejsc, nastepna rzecz co jest skitolona ze jak walisz ardem w 2 sali to Wojownicy znikaja (nie wiem jak male bo je zabijalem) i masz chwile zeby albo wyciagnac tam krolowa albo uciec.Jedynie co tam jest zkitolone to to ze jak sie wejdzie do korytarza Geralt nie moze przejsc za kikimore wojownika czy tam krolowe.
 
Witam ma problem z misją Wyzimski łącznik, jestem na tym poziomie: poszedłem tam do tej kraty i pozabijałem wszystkich, nie pamiętam czy znalazłem tam klucz... może podacie mi co to powinien być za klucz.Proszę o pomoc
 
RayBan91 said:
Witam ma problem z misją Wyzimski łącznik, jestem na tym poziomie: poszedłem tam do tej kraty i pozabijałem wszystkich, nie pamiętam czy znalazłem tam klucz... może podacie mi co to powinien być za klucz.Proszę o pomoc
SPOILERJak juz wszystkich tam zaciukasz to z ciała goscia który walczył dwoma "Niedozwolonymi Mieczami" zabierasz klucz do kraty, amulet do rozszyfrowania korespondencji i list.Po tym kłest sie kończy.
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom