Akt III

+
Status
Not open for further replies.
No właśnie chodzi o to, że już tam byłem , zabiłem wszystkich i pozabierałem to co wydawało mi się potrzebne i co mam dalej robić. Jak tam wracam to nic już nie ma, a ta duża krata jest zamknięta.Jak tam wchodzę to nic tam nie ma:
 
Ludzie pomożecie??Jeśli nie to niech ktoś da save do tej misji, bo u mnie coś jest nie halo, ew. już z po przejściu tej misji (od razu po jej wykonaniu), bo nie chce mi się od początku grać ;)
 
ta krata nie ma sie otwierac. przeczytaj list ktory wziales od owego lacznika i idz do siemka po nagrode. zadanie wykonane
 
o ja naiwna blondynka ! :p przeszłam tą kikimore jakieś 5 minut po tym jak napisałam ostatni post :p widoczne jak sobie człowiek pomarudzi to mu lżej i potrafi logicznie pomysleć ;)
 
boracki said:
SPOILERJak juz wszystkich tam zaciukasz to z ciała goscia który walczył dwoma "Niedozwolonymi Mieczami" zabierasz klucz do kraty, amulet do rozszyfrowania korespondencji i list.Po tym kłest sie kończy.
mam takie 2 listy które są z tym związane: Ale żadnego amuletu nie mam to mój ekwipunek: ...no oprócz tego ze znakiem salamandry, trzeba go jakoś specjalnie użyć...?
 
RayBan91 said:
RayBan91 said:
SPOILERJak juz wszystkich tam zaciukasz to z ciała goscia który walczył dwoma "Niedozwolonymi Mieczami" zabierasz klucz do kraty, amulet do rozszyfrowania korespondencji i list.Po tym kłest sie kończy.
mam takie 2 listy które są z tym związane:Ale żadnego amuletu nie mam to mój ekwipunek:...no oprócz tego ze znakiem salamandry, trzeba go jakoś specjalnie użyć...?
jezoo, masz poradnik do gry i juz 3 raz piszemy ci ze quest skonczony. idz do siemka
 
na drugim piętrze nowego narakortu. ale te zaszyfrowane wiadomości będziesz mu mógł zanieść dopiero wtedy, jak ukończyłeś obydwa zadania od siemki i vaski ;)
 
failen said:
na drugim piętrze nowego narakortu. ale te zaszyfrowane wiadomości będziesz mu mógł zanieść dopiero wtedy, jak ukończyłeś obydwa zadania od siemki i vaski ;)
to co mam robić?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom