Akt IV

+
Status
Not open for further replies.
Mam problem z zadaniem "W pełnym słońcu" Jestem na etapie zbierania wszystkich części lustra. Zebrałem już 4ry części ale nie potrafię znaleźć 5tej. Z mapy w grze i tej w poradniku wynika, że powinno być koło starego młyna. Kilka razy już przeglądałem jego okolice ale nie mogę nic znaleźć.
 
urgh said:
Mam problem z zadaniem "W pełnym słońcu" Jestem na etapie zbierania wszystkich części lustra. Zebrałem już 4ry części ale nie potrafię znaleźć 5tej. Z mapy w grze i tej w poradniku wynika, że powinno być koło starego młyna. Kilka razy już przeglądałem jego okolice ale nie mogę nic znaleźć.
mała quizo-podpowiedz: alpinizm :D
 
Tak z ciekawości - będzie szło dokończyć jakieś questy z wcześniejszych aktów czy już zapomnieć mogę?Brawa dla grafików i osób odpowiedzialnych za lokacje w akcie 4 - zauroczyły mnie po prostu ;)PS. Autor tekstu "nie pierdol, Magister" zasłużył na piwko ;D
 
Mały OT, ale co tam, raz sobie pozwolę ;)
Iwona said:
PS. Autor tekstu "nie pierdol, Magister" zasłużył na piwko ;D
Ogólnie autor tekstu spisał się znakomicie i chwilami naprawdę ciężko wytrzymać ze śmiechu :)
 
Elwer said:
Ogólnie autor tekstu spisał się znakomicie i chwilami naprawdę ciężko wytrzymać ze śmiechu :)
Tak jak podczas rozmowy z paserem Talarem :D. Wielkie pokłony dla tego kto pisał teksty Talarowi.Ale wracając do teatu:te elfie zapiski o legendarnej zbroi, które teoretycznie mam znaleźć w krypcie, to chyba nie bardzo w tym akcie, hmm? bo obskoczyłem wszystkie dwie krypty jakie znalazłem i jaskinię elfów i nic o_O
 
Normalnie w tym akcie skrzaty wymiatają.Redzi - skrzaty to najlepsze co wam wyszło z questów!!!! ;D :DNaprawdę w dechę animowane kurduple ;D Aż żali mi był ograbić ich kapliczkę, choć idąc do krypty zastanawiałem się jak będę z nimi walczył :DBTW pytanie do społeczności: kupił ktoś Gwalhira u syna kowala? Ma bardzo interesujące staty (cenę też, ale mam 10k oreniaków na zbyciu ;) ) tylko nie wiem - może jest jakiś lepszy miecz z przekutych meteorów?I czy ten Gwalhir to słynny gnomi Gwyhyr?
 
Wg. mnie to właśnie jest słynny gwyhyr.Kupiłem go i był moim mieczem na ludzi aż do końca gry,lepszego nie znalazłem.
 
(1)Mam problem w IV Akcie z Jaskierem a właściwie z jego brakiem :mad: W zadaniu W pełnym słońcu. Rozmawiałem z nim powiedział ze mam być wieczorem kolo drzewa wisielców.Medytuje do 20:00 podchodzę do drzewa nikogo nie ma. Po 30 minutach znika południca. A Jaskiera nie widać.Brak Jaskiera uniemożliwia mi kontynuacje gry :mad:Jak ktoś wie gdzie on się podziewa będę wdzięczny za informacje. (2)Kolejnym problemem jest brak zapisków elfiego ministrela w krypcie na polach przetrząsnąłem całą kryptę i ich nie widziałem.Gram na najnowszym patchu 1.1a
 
Witam Ja jaskra spotkałem koło 18 wiec 20 to może byc za późnoprzyłączam sie natomiast do 2 pytania też nie mogę znaleśc tych zapisków
 
LordBart said:
BTW pytanie do społeczności: kupił ktoś Gwalhira u syna kowala? Ma bardzo interesujące staty (cenę też, ale mam 10k oreniaków na zbyciu ;) ) tylko nie wiem - może jest jakiś lepszy miecz z przekutych meteorów?I czy ten Gwalhir to słynny gnomi Gwyhyr?
Ja nabyłem ten miecz i uważam że to bardzo opłacalny zakup, bo potem nie znalazłem już żadnej klingi o lepszych statystykach (chociaż podobno gdzieś w grobowcu Kruka miała być klinga dodająca 200% obrażeń - ale to chyba jakaś bajka :p). Jestem tylko ciekaw, czy meteorytowy miecz wykonany całkowicie z trzech żółtych odłamków nie byłby lepszy, jednak udało mi się zebrać tylko jeden kawałek tego rodzaju. Przy kolejnej próbie ukończenia gry będę lepiej wypatrywał i zobaczę co z tego wyjdzie.
LordBart said:
(2)Kolejnym problemem jest brak zapisków elfiego ministrela w krypcie na polach przetrząsnąłem całą kryptę i ich nie widziałem.
W moim przypadku też ich tam nie było. Będą dopiero w późniejszym etapie gry, gdy będzie trzeba zebrać wszystkie części do zbroi.
 
To chyba najlepsze miejsce by o tym napisać a jeśli ktoś zna lepsze (gdzieś gdzie REDowcy zaglądają) to podajcie,W tym rozdziale poznajemy Białą Raylę, która nie wygląda tak jak powinna tzn. ma buźkę jak młódka (a powinna mieć paskudną bliznę od kącika ust do skroni, nie mieć znacznej części jednej z małżowin usznych) oraz ma obie dłonie (a jednej, prawej o ile się nie mylę, mieć nie powinna - miała tam hak). W rozmowie Geralt odnosi się do tejże uciętej dłoni ale Biała Rayla, jak w mordę strzelił, stoi przed nim bez widocznych braków w kończynach.
 
Ene said:
(2)Kolejnym problemem jest brak zapisków elfiego ministrela w krypcie na polach przetrząsnąłem całą kryptę i ich nie widziałem.
Jaskier jest tam wcześniej więc i za długo tam nie czeka więc o 20 to już się stlenić zdążył ;)A co do zapisków. Pogadaj z elfim kowalem - on zapisków nie ma, ale ma wiedzę z którą chętnie się dzieli. Zadanie się aktualizuje wówczas... To ten któremu zanosi się szczątki tych glizd ziemnych podobnych do tych pnączy...
 
Jestem w trakcie zadania Kręgi w wodzie: Pani Jeziora. Kapłan, który ma dać mi przedmiot pokoju, jest w ogóle nie obecny przy rzeźbie! Co 1h czasu gry przychodziłem i czekałem, aż przyjdzie i nic... help, mam teraz czas i nie chcę marnować ani minuty :)
 
U mnie tez sie nie pojawia... ale mam inny problem - jak zabic krola gonu? Sam krol nie wyrzadza mi wiekszych szkod a obstawe zalatwiam igni ale ja jemu tez nie (wszystkie ciosy, jaki stylem bym nie walczyl paruje)
 
Żeby kapłan się pojawił trzeba chyba przez parę nocy wytłuc kręcących się w pobliżu ołtarza złych ryboludzi. Potem w dzień gadatliwa dziewczynka informuje nas że kapłan wrócił.
 
Dwie rzeczy rozwaliły mnie w tym akcie - jedna pozytywnie, druga niestety nie :-\ (SPOILERY)POZYTYWŚmiszna scenka. Umawiam się z Jaskrem na 20.00 na Pola (Mokotowskie ;D :D) by zaśpiewać dla południcy Aliny. Wybijam się z karczmy o 20 i pędzę na poletko. Ładowanie mapy. Jestem. Biegne na wzgórze. I co widzę? Jaskra, który zasuwa w przeciwnym kierunku ;D WTF :eek: :DChwilkę patrzę a tam za nim popyla zjadarka :D :D :D Zjadarka przegoniła Jaskra ze wzgórza :DNo to ja siup za brzytwę, 3 ciosy, po zjadarce. Patrzę gdzie Jaskier, a ten wyszedł sobie z mapy :eek:Musiałem przenocować przy ognisku do 20.00 nastepnego dnia.Ale cykor ;DNEGATYWZabiłem Berengara. Z O L B R Z Y M I M trudem. Ten błąd gry, że po wyjściu z cut-scenki Geralt ma schowany miecz jest fatalny. Berengar nasuwał mnie z szybkościa wodospadu, co chwila ogłuszając. Ani nie było szans kliknąć na miksturę, ani na niego :-\Dzikim fartem odpaliłem Aarda, potem Igni i jakoś serią ciosów dokończyłem sprawę, ale z 460HP zostało mi z 30... :-XTeraz co prawda wiem jak czują się maskrowane potwory, ale bez kitu... ten bug zobrzydza niektóre walki.
 
LordBart said:
NEGATYWZabiłem Berengara. Z O L B R Z Y M I M trudem. Ten błąd gry, że po wyjściu z cut-scenki Geralt ma schowany miecz jest fatalny. Berengar nasuwał mnie z szybkościa wodospadu, co chwila ogłuszając. Ani nie było szans kliknąć na miksturę, ani na niego :-\
A nie przypadkiem Javeda? Było łyknąć miksturkę przeciw ogłuszeniu i oślepieniu :p
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom