Akt IV

+
Status
Not open for further replies.
Proszę o pomoc bo mam problem z Questem "Lustro Aliny" Wiem że muszę udać się po części lustra na pola. Idę na pola miejsca gdzie części lustra są zaznaczone ale jak dojdę na miejsce widać kawałki (w nocy) ale nie mogę ich zebrać ani Geralt nic nie mówi. Co zrobiłem nie tak ??? Proszę o pomoc !!!
 
taka zmiana banana questowego:nie pobiegłem do gnomów w jaskini po uzdę dla kota tylko bez wiedzy o tym queście do kapliczki gnomów pod lasem (przy moście) wstawiłem krasnoludzki spirytus - otrzymałem za niego czterolistną koniczynę potrzebną do zadania z mostem.niech ktoś sprawdzi czy u niego jest tak samo
 
Witam wszystkich wiedzminow ...mam pytanie ktory jest lepszy miecz od Pani jeziora Aerondight czy od Vodyanoi za questa?bo raczej dwoch sie nie dostanie? zalezy chyba komu sie sluzy??
 
Anasahim said:
Witam wszystkich wiedzminow ...mam pytanie ktory jest lepszy miecz od Pani jeziora Aerondight czy od Vodyanoi za questa?bo raczej dwoch sie nie dostanie? zalezy chyba komu sie sluzy??
Aerondight to srebrniak a od kapłana dostaje się stalowy - Miecz ceremonialny z Deithwen więc nie mozna ich porównywać. Ale i tak w tym momencie powinno sie już mieć o wiele lepszy miecz stalowy, że nie wspomne o tym że w tym akcie mozna zdobyć Gwalhira i sihill.
 
mozesz cos wiecej napisac o tym mieczu ceremonialnym....jakie ma dopalki...bo o tym srebrnym wiem juz wszystko...i raczej napewno sie nie dostanie tego i tego???
 
A i tu się mylisz, bo można dostać tego (Aerondight) i tego (z Deithwen), ale tym drugim (ceremonialnym), bym się nie przejmował, ponieważ na polach można znaleźć sihilla ;)
 
Niestety ja nie znalalzem jak wiele innych osob jak przegladalem to forum tego shila bylem w tym miejscu gdzie sa rozsarpane ciala czy jakies tam i miiecza nie bylo zadnego ...ale jakos sie nie przejmuje zbytnio bronia ,poniewaz mam jakiegos +50 obrazen i narazie uzylem moze z 4 razy jaskolke i nic mnie nie ubilo ...wiec na sile i pochodnia bym se dal rade....gram na medium jak skoncze gram na hard bo jak narazie to dziecinada i zero wyzwan..;) ale srebro sie zda sie lepsze...bo mam runiczny i tez daje rade ale mysle ze w V akcie moze byc gorzej....i mam ostatnie pytanie czy ten miecz od hot lady z jeziora jest najlepszym srebrniakiem w grze?
 
Ja mam problem - zrobiłem quest z południcą, zrobiłem ten z Dagonem... i co dalej? Sfrusrowany sięgnąłem do poradnika - i mam się spotkać z Panią Jeziorą. Tyle, że nie mam jej tam, gdzie zwykle jest! I tu moje pytanie - może po tych 2 questach gdzieś się przenosi?Już mam, była w Świątyni Dagona :)
 
W ktorym akcie i kiedy walczymy z Berengarem.??? nie czasem pod koniec IV...bo zaczalem V a walki nie bylo....
 
auaua a ja juz w V ...gdzie on niby byl?? i kiedy go spotykamy??? niby przy lodzi a tam stal tylko rybak i jaskier poszedlem sciezka neutralnosci...acha a przy ognisku go juz nie bylo help...bo stoje z gra....;/
 
Z Berengarem musiałeś rozmawiać po ostatniej wizycie u Pani Jeziora na jej wyspie, a tuż przed spotkaniem z Białą Rayli na brzegu. A nie walczyłeś może dlatego, bo tak poprowadziłeś dialog.
 
Anasahim said:
czy ten miecz od hot lady z jeziora jest najlepszym srebrniakiem w grze?
Nie nie jest w V piątym akcie można dostać "Księżycowe Ostrze" czy jakoś tak + 100% do obrażeń - ale tylko jeśli wykończyło sie wszystkie unikalne potwory. Sprawę badam, raport później. Statystyki Miecza ceremonialnego z Deithwen: obrażenia -30% rozbrojenie +60% precyzyjne trafienie +30% (używa go wielu elfów na zmianę z Mieczem z Gór Sinych)Errata: zgadza się po wykończeniu i zdaniu dziesiątego trofeum trzeba jeszcze raz zagadać do Wiekiego Łowczego i mamy do wyboru sihil (to juz czwarte źródło) i właśnie Księżycowe Ostrze (Ohhh yesss! pierwszy srebrniak o innym kształcie niż ten mini claymore - cuś pięknego)
 
bogus said:
Z Berengarem musiałeś rozmawiać po ostatniej wizycie u Pani Jeziora na jej wyspie, a tuż przed spotkaniem z Białą Rayli na brzegu.
Niestety nie. To żadko występujacy bug ja też nawet nie miałem spotkania z Berengarem w tym miejscu. Ostatnio spotkałem go przy ognisku a potem u Javeda. Więc nawet nie miałem jego listu o którym Geralt mówi na początku V aktu. Na forum międzynarodowym człowiek opisuje przypadek że napierw miał spotkanie, zapaczował do 1.1a i po cofnięciu się nie miał spotkania. Mam nadzieję że to poprawią w następnej łacie.
 
U mnie po wizycie u Lady of the Lake Berengara nie było , za to pogadałem sobie z Rybakiem Żigolakiem ;DJak zbałamucić Lady
 
Witam!Czy ktoś z Was ma także problem ze znikającym kapłanem wodianów? Chcialem zabrać od niego tą złotą bransoletę ale nie mogę go znaleźć, nie ma go przy ołtarzu pani jeziora :(. czyżby jak się zaczęla jakieś qusty z wioski to bul bul bul sobie idzie do domu?Pozdrawiam
 
olalem berengara....wytlumaczylem sobie po prostu ze koles zwial...;D i tak go chcialem raczej osczzedzic zakompleksionego chlopca z mieczem..;)koncze juz V wiec nie bede wracal do IV ....mieczami tez sie nie przejmuje mam ten od jezioranki i od kowala z wioski odentow i mysle ze to styka ...jak juz pisalem narazie nic mi nie zabralo wiecej niz 60%zycia....wiec i gumowa palka da rade..;) jak bede gral drugi raz na hardzie to pewno poswiece czas na szukanie lepszych nozykow;p
 
Entombet said:
Witam!Czy ktoś z Was ma także problem ze znikającym kapłanem wodianów? Chcialem zabrać od niego tą złotą bransoletę ale nie mogę go znaleźć, nie ma go przy ołtarzu pani jeziora :(. czyżby jak się zaczęla jakieś qusty z wioski to bul bul bul sobie idzie do domu?Pozdrawiam
musisz iść do niego wieczorkiem ;D
 
WitamMam pewien problem, mianowicie w wiosce w IV rozdziale wiewiorki zrobily z ludzi z wioski i alvina zakladnikow. Kiedy probuje porozmawiac z ich przywodczynia i prosze ja o uwolnienie alvina ona odpowiada "NIE" i tyle rozmowy. Co należy teraz zrobić?
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom