Akt V

+
Status
Not open for further replies.
Jeśli chodzi o fragment zbroi radziłbym zajrzeć do poradnika (wszystko zależy od wyboru z IV rozdz.). W samym grobowcu strzygi go nie ma. Słynny miecz +200% najprawdopodobniej nie istnieje, przynajmniej nie słyszałem żeby ktokolwiek go odnalazł.
 
czy wszyscy tutaj graja z poradnikiem ?nie rozumiem jak mozna sobie tak odbierac przyjemnosc z gry..zbroja kruka ? - Odwiedz Krypte Kruka i Stara(czy jakos tak) Kopalnie na bagnach. Na kamieniu drogi ogien ogien powietrze.
 
000Loki, jakoś Cię nie rozumiem, najpierw piszesz:
000Loki said:
czy wszyscy tutaj graja z poradnikiem ? nie rozumiem jak mozna sobie tak odbierac przyjemnosc z gry..
A potem sam pozbawiasz RESZTY GRACZY, tak zwanej "przyjemności gry" dopisując bez oporów:
000Loki said:
zbroja kruka ? - Odwiedz Krypte Kruka i Stara(czy jakos tak) Kopalnie na bagnach. Na kamieniu drogi ogien ogien powietrze.
A do tego pewnie sugerujesz, że SAM na to wpadłeś... Tajoj...
 
MAM pytanie gdzie znaleźć zapiski elfiego mistrza pieśni ??? BO mam wszystkie części zbroi a tego nie mogę znaleźć
 
prezesadi said:
MAM pytanie gdzie znaleźć zapiski elfiego mistrza pieśni ??? BO mam wszystkie części zbroi a tego nie mogę znaleźć
Przykro mi Stary, ale to jest szczyt lenistwa, nie powiem, że czego innego... Dlatego nie odpowiem Ci grzecznie... Kurwać wystarczyło przeczytać ostatni post, a juz by w normalnie inteligentnej łepetynie coś się rozjaśniło... :p Sory, ale mnie poniosło...
 
No przecież napisałem, że jestem w Krypcie Kruka. Tylko tam nie mogę otworzyć grobu tego jegomościa...Pozdrawiam---------------------------------------------------------------------------------------------------------Nie wiem, czy znalazł by się ktoś tak miły i mi pomógł. Otóż nie mogę przejść Krypty Kruka. Zawsze załatwiają mnie Upiory i Fledery, męczę się z tą kryptą od kilku dni No i pytaanie do Was. Jeżeli jakaś osoba zgodziła by się mi pomóc i pokonać stwory w krypcie, to byłbym bardzo wdzięczny. Ja tej osobie wysłał bym zapis z Krypty, a ta uprzejma osoba odesłała by mi go, po wybiciu potwórów. To kto się podejmie zadania? Przygotowałem kilka eliksirów i kupiłem czosnek (nie bardzo pomaga, bo i tak fledery mnie atakują). Teraz tylko czekam, ąz ktoś się zgłosi...Pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top Bottom