Aktualizacja 0.8.37 już dostępna!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Aktualizacja 0.8.37 już dostępna!



Aktualizacja 0.8.37 rozwiązuje kilka palących kwestii związanych z rozgrywką w GWINCIE, które pojawiły się w ostatnim czasie. Najważniejszą jest działanie karty Mardroeme, która pozwalała graczom na wygranie meczu przez niewybranie celu dla efektu karty Mutagen. Nie takie było zamierzone działanie tej karty i ze względu na wpływ, jaki miało ono na rozgrywkę rankingową, zdecydowaliśmy, że wymaga natychmiastowej uwagi z naszej strony (gracze, którzy nadużywali błędu otrzymali już ban).

Aktualizacja naprawia również problemy występujące przy zniszczeniu karty Morkrvarg o sile 2 oraz zagrania kombinacji trzech jednostek Wzmocniony Balista i Redańskiej Elity. Akcje te nie powinny już powodować desynchronizacji gry.


 
Last edited by a moderator:

Guest 3992060

Guest
Aktualizacja 0.8.37?

Rzadko widzę pulpit, przed chwilą się na niego przełączyłem i widzę ikonkę Gwinta, której tam wcześniej nie było. Przeczuwając aktualizację włączam grę i faktycznie - takowa była (chociaż nie wiem kiedy), jednak nie znalazłem na jej temat żadnego info.

Można gdzieś przeczytać co się zmieniło? Na GOG Galaxy widnieją tylko zmiany dla 0.8.33.
 
Prawdopodobnie bugfix grzybów. Przynajmniej taką mam nadzieję ;)

Edit: info z reddita:
This patch's main focus was to address the mutagen exploit.

Other issues that have been addressed in update 0.8.37 include server errors caused by killing Morkvarg on 2 Strength and playing 3 Reinforced Ballistas and Redanian Elites. These actions should no longer cause the game to desynchronize.
 
Last edited:
Aterael;n7450730 said:
Rzadko widzę pulpit, przed chwilą się na niego przełączyłem i widzę ikonkę Gwinta, której tam wcześniej nie było. Przeczuwając aktualizację włączam grę i faktycznie - takowa była (chociaż nie wiem kiedy), jednak nie znalazłem na jej temat żadnego info.

Można gdzieś przeczytać co się zmieniło? Na GOG Galaxy widnieją tylko zmiany dla 0.8.33.

Wątek scalony z oficjalnym tematem o aktualizacji.
 
Czy w tej aktualizacji poprawiono błąd z kartą Lodowy Gigant, który polega na przeniesieniu karty do cmentarza gdy znajduje się ona pod wpływem Mrozu, a przeciwnik wyrzuci kartę Czyste Niebo?
 

Ukash

Forum veteran
Burza46 , Marcin_Momot

Burza46;n7416110 said:
Nie takie było zamierzone działanie tej karty i ze względu na wpływ, jaki miało ono na rozgrywkę rankingową, zdecydowaliśmy, że wymaga natychmiastowej uwagi z naszej strony (gracze, którzy nadużywali błędu otrzymali już ban).

No chyba jednak nie...



Obecny numer 1 i numer 7 przeczą temu co powyżej zostało napisane. Tylko wczoraj na temat tych osób poszło (sądzę że) kilkadziesiąt raportów na support, bo ok 100 osób było świadkami gry przeciwko nim na twitchu., w innych tematach w dziale wsparcie techniczne też ich ludzie zgłaszali...
 
Last edited:
Czyli dalej nie pogram bo będzie rozłączać mnie co chwilę przez drobne utraty pakietu danych przez wifi, wciąż czekam na funkcję reconnect.
 
<ironia>Nic nie naprawiliście. KP nadal buguje na BPP. Podejrzewam, że to boty nie gracze. Jakbym dostawał za każdą BPP którą widzę beczkę, to bym wygryzł trolla z biznesu. A tak tylko mogę bidnie potrolować na forum. </ironia>
 
Odpalam kompa, odpalam gwinta i chce przetestować jakiś smieszny deck na potyczce i pierwsze co mam to gościa, który sprawdza czy działa bug z mardarome i nie zadziałał o dziwo, więc ja na własne oczy widziałem, że naprawili.
 
Błąd z grzybami istotnie został rozwiązany. Wczoraj miałem okazję tego doświadczyć (a raczej doświadczył tego mój przeciwnik który zapewne był mocno zdziwiony, że mu nie udało się wygrać w ten haniebny sposób). Burza46 podziękowania dla całej waszej ekipy za szybkie uporanie się z problemem choć na przyszłość proponuje na czas usuwania problemu wycofać generującą błąd kartę z gry. Wyglądu rankingu już się niestety nie poprawi, a co sobie pewne osoby nabiły przez ostatni tydzień pozostanie ich.
 
Last edited:
Nawet jeżeli ktoś wbił się dzięki temu bugowi wysoko to co to zmienia? Jak ktoś nie umie grać (a jakby umiał to byłby w topce przed odkryciem tego buga) to bardzo szybko spadnie. Jak nie będzie grał to inni go po prostu przebiją.
 
Premium mill po patchu

Pewnie nie każdy wie, więc żebyście nie marnowali kart premium to informuję, że od wczorajszego patcha nie można już niszczyć kart premium za pełną wartość ich normalnego odpowiednika (np. Premium Geralt za 200 skrawków).
 
Maniuk Ale tyle się zawsze wyświetlało przy tym epiku. Za niszczenie kart premium od ich wprowadzenia w aktualizacji .33 dostawało się tyle samo fragmentów kart co za zniszczenie karty "niepremium". Jedynie ich koszt wytworzenia był 2x większy. Chyba, ze był jakiś bug i dostawało się więcej dotąd. Nigdy nie niszczyłem kart premium więc mogłem nie zwrócić uwagi, że był taki błąd.
 
Duckingman Przed patchem można było zniszczyć premium legendę i dostać za to 800 skrawków. Wiem, bo sam to sprawdziłem niszcząc premium Kambi
 
Top Bottom