Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Przyrko mi to mówić, ale fakt, że PS4 i XBONE spokojnie pobierają sobie patcha (od ponad godziny)
PS4 i XB1 w USA (przynajmniej PS4 tylko w USA). Wszyscy inni też muszą czekać.
 
Pal licho cierpliwość. Tu nie chodzi o to, przynajmniej z mojego pkt widzenia, że gram teraz w grę nieaktualną, a ktoś inny ma najnowszego patcha. Tu chodzi o zasady - jak wszyscy to wszyscy, a nie takie wybiórcze platformy czy kraje. To jest po prostu śmieszne. I głupie. W takim razie po co PC czekało na konsole z aktualizacją?
 
Oddalam to pytanie. :fuss:

A na poważnie, to chyba nie do końca rozumiem o co chodzi. :p

No to ten, wyjaśniam :p Jaką wersję gry trzeba mieć podczas aktualizacji? Musi to być ostatnia wersja 1.06, czy może wczesniejsza, np. po patchu 1.02 lub czysta prosto z płytki.
 
Polska produkcja a amerykanie już mają. Kocham ten kraj xD
W końcu nic dziwnego skoro Microsoft ma pierwszeństwo bo dali kasę.
 
Wyluzujcie w portkach, patch na konsole jest w niektórych rejonach. Robicie jakieś wow jakbyście nie mogli jednego dnia poczekać;/ ja czekam na patcha na ps4 i wciąż też go nie ma, ale jakoś czekam i cierpliwie czekam;)

Skoro gdzieś jest, a gdzie indziej jeszcze nie ma, to chyba nie jest "jednonocześnie". Ja rozumiem róznica czasu, inne platformy, inny rozmiar plików itd. Ale "pojawi się na wszysktkich platformach w ciągu 24h" to nie to samo "co na wszystkich platformach jednocześnie".

Jest takie ładne sformułowanie w języku angielskim "manage customer expectations". CDPR tutaj trochę zawiodło. Skoro coś się obiecuje, to należy dotrzymać obietnicy. Ja bardzo szanuję tę firmę, uważam, że mają świetne podejście do klienta, szczególnie z punktu widzenia zwyłego gracza. Rozumieją społeczność, wiedzą co graczy boli i gdzie. Wszystkie działania CDPR jak dotąd tego dowodzą.

Ale akurat releasem tego patcha jestem mocno zawiedziony. I jako klient mam chyba prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Naprawdę uważam, że jest to żenada. Obiecali, że pojawi się jednocześnie. Patch nie przeszedł weryfikacji na jednej z platform, rozumiem. Wstrzymali więc release dla wszystkich platform z tego powodu. OK. Następnie patch się ukazuje na dwóch platformach, ale nie na PC. Jedyne, co otrzymujemy, to informacja, że "w ciągu 24h". 24h =\= jednocześnie. 24h = 24h. Skoro taka jest maksymalna ewentualna różnica w dystrybucji pomiędzy platformami, to po co obiecywać, że będzie jednocześnie, skoro na koniec okazuje się, że jednak nie będzie jednocześnie, tylko w odstępnie do 24 godzin? I to właśnie uważam za lekką żenadę ze strony CDPR. Mogli spokojnie napisać, że nie ukaże się jednocześnie na wszystkie platformy, tylko ukaże się na wszystkie platformy w odstępie 24 godzin - wtedy nie miałbym zastrzeżeń.

Manage expectations.
 
No to ten, wyjaśniam :p Jaką wersję gry trzeba mieć podczas aktualizacji? Musi to być ostatnia wersja 1.06, czy może wczesniejsza, np. po patchu 1.02 lub czysta prosto z płytki.
Wątpię aby CDP wymagało od Ciebie reinstalacji gry przed zainstalowaniem patcha to by było totalnie bez sensu.
Jak masz grę na GOG Galaxy i tak masz wersję 1.06 chyba że automatyczne aktualizacje wyłączyłeś. Znając życie patcha będzie można instalować na wersję 1.02 jak i na 1.06

---------- Zaktualizowano 19:54 ----------

Polska produkcja a amerykanie już mają. Kocham ten kraj xD
W końcu nic dziwnego skoro Microsoft ma pierwszeństwo bo dali kasę.
No właśnie zawsze mnie to irytowało polska gra polskie studio a pierwszeństwo ma USA i to jeszcze konsole czemu zawsze PC zostaje w tyle w czym konsolowcy są lepsi od nas i to jeszcze ci z USA?
 
Ale wy chyba nie myślicie, że to wina REDów, co nie?

Ja nie wiem czyja to jest wina. Gram na PC. Komunikacja z graczami wychodzi od CDPR. Skoro to nie jest ich wina, wystarczy to napisać. Naprawdę nie trzeba dużo, żeby zadowolić społeczność. Trzeba tylko zwracać uwagę na to, jakich informacji udziela się swoim klientom i kiedy.
 
Ja nie wiem czyja to jest wina. Gram na PC. Komunikacja z graczami wychodzi od CDPR. Skoro to nie jest ich wina, wystarczy to napisać. Naprawdę nie trzeba dużo, żeby zadowolić społeczność. Trzeba tylko zwracać uwagę na to, jakich informacji udziela się swoim klientom i kiedy.
Przede wszystkim trzeba udzielać tych informacji na Facebook cału czas były wystawiane jakieś bzdury ale nikt w CDPR nie był łaskaw napisać nic. Komentarze pod postami odnośnie aktualizacji sypały się bez przerwy a CDPR odpowiedziało na kilka i to na początku tygodnia a potem zupełnie nic cisza.
 
To, że pojawiła się na PS4/XBONE nie jest winą REDów. Kwestia jest taka, czy patch wyszedł za szybko, czy wersja PC jest spóźniona. Moim zdaniem ludzie z MS i Sony coś pokiełbasili i za szybko odblokowali patcha.
 
Ta, tak samo, jak gdzieś w Afryce, czy w Azji, chodzi ogólnie o jakiś arabski kraj, że tydzień przed premierą "przypadkowo" zaczęli wysprzedawać W3.
 
Tak i nie. Konsole w USA mają, bo powiadomiły tutaj. Kto wie, może gdzie indziej też już ściągają, ale się nie chwalą.
 
Strony nie działają, Red`y tuszują dowody!

Przecież to oczywiste, że Microsoft rządzi Cd Project Red i to on ustala co gdzie wyjdzie w pierwszej kolejności.
 

Guest 3841377

Guest
Z angielskiego forum:
There is no reason for us to artificially delay a PC patch because of consoles. Actually, many patches so far have been released first on PC (1.06 was PC exclusive). We don't only fix general bugs and improve many features with 1.07, but we also fix issues specific to the platforms; of course including the PC. This means that while some platforms might be in the process of certification, the work on the others continues.
Please be patient and have a little trust, it won't be long. This is my last answer regarding this issue, because soon you guys will be busy playing W3 with the new patch anyway - on all platforms.
 
Top Bottom