Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
@Tiber.841

Nope, a przynajmniej nie przy pierwszych dwóch podejściach, bo teraz gram po raz trzeci i ledwo co zacząłem Skellige, więc wszystko się okaże, co nie zmienia faktu, że u jednych błędy nagminnie występują, a drudzy mają spokój.

Bardziej od takich pierdółek jak nieznikające z mapy quest markery irytują mnie babole ortograficzne i interpunkcyjne w polskich napisach. Chyba najwięcej ich się dopatrzyłem na Skellige, w tym dwa w trakcie rozmowy z Yennefer, z tym, że część poprawiono w aktualizacji 1.06 i poprzednich, więc może teraz będzie nieco lepiej.
 
Jak z instalacją to nie wiem, niestety nie mogę jej pobrać w ogóle.

Edit:
Po kilku próbach pobrało się. I w sumie tyle. Nie można zainstalować. Trzeba jeszcze chwilkę odczekać :p
 
Last edited:
Ściągajcie ze strony, tam szybko leci. Ja właśnie skończyłem instalować. 2GB to instalka która się rozrasta podczas instalacji do 7GB.
 
WujekDobraRada - pobierajcie z GOG.com, nie z GOG Galaxy. Jak na razie tylko Galaxy pada co 10 sekund.
 
Tyle ze na gog.com jest jak na razie tylko wersja angielska i francuska patcha 1.07. Chyba lepiej poczekać na polską.
 

Attachments

  • Zrzut ekranu (103).png
    Zrzut ekranu (103).png
    253.4 KB · Views: 35
Zrobić ci zrzut ekranu, że u mnie 1.07 jest tylko w wersji Angielskiej i Francuskiej jak pisał wyżej Duckingman? Bo nie za bardzo mi sie już chce..
 
OK to niech ktoś kto to ściągnie w wersji angielskiej i zainstaluje jako pierwszy napisze czy wszystko jest OK. Mi ściąganie zajmie ok. godziny.
 
Zrobić ci zrzut ekranu, że u mnie 1.07 jest tylko w wersji Angielskiej i Francuskiej jak pisał wyżej Duckingman? Bo nie za bardzo mi sie już chce..
Jedyna różnica w zakładkach jest że w polskiej masz polish language pack. Patche i DLC są te same i możesz ściągnąć z angielskiej...
 
Top Bottom