Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Niestety nie bawiłem się jescze w edytowanie plików XML, więc nawet nie mam ekstraktora, ale mogę podesłać sam plik bundle, jeśli chcesz (circa 400 MB - mam szybki upload, będzie w trymiga).
On wystarczy. Z góry dziękuję.

@PATROL
Ale BSoD to miałeś na pewno nie od Wiedźmina. :p
 
@vito74m
Właśnie, konsola nie zawsze jest do oszukiwania, nie raz ludzie, przechodząc grę kolejny raz, chcą się zabawić. Taki @Esterhazy biega sobie gołą Ciri, ja natomiast sprawdzałem, jak wygląda rynsztunek Wilka, a teraz biegam na stałe z tamtą czerwoną chustą, już nie mówiąc o Jaskółce na plecach.
 
czyli jak opłaca się instalować tego patcha czy lepiej się wstrzymać gre już przeszedłem niemalże na 100 % (ehh gwint) ale teraz przechodzę całą serie od nowa do tej pory nie miałem z W3 żadnych problemów jak to jest z tym patchem więcej psuje czy naprawia ?
 
No bluescreenów nie mam oczywiście, na pewno nie z winy gry. :) Ale i większość osób nie narzeka na problemy ze sterami, a u mnie coś nie halo, mogę więc zrozumieć, że Iwan ma takie a nie inne awarie. Tylko skoro te błędy dotyczą ułamka osób grających, to wątpię w winę REDów w tym wypadku, a winię raczej specyfikę sprzętu.
 
Czy tylko ja odnoszę takie wrażenie, iż ktoś majstrował przy grafice? Być może to złudzenie, ale wydaje mi się, że ogólnie wszystko zyskało na jakości, szczególnie tekstury jak by ostrzejsze i samo to jak dobrze teraz wszystko widać, też ostro. Wcześniej taka trochę kupa.
 
@Drzemor

Co ma wspólnego wywalanie do pulpitu z blue screen'em, bo nie bardzo rozumiem?

Wiedźmin 3 rzekomo wywalał do pulpitu (sterowniki przerywały działanie) gdy gra powodowała zbytnie nagrzewała pewnych elementów karty. Nie wiem jednak jak może do tego dochodzić po niespełna pół godzinie gry - gdy obciążenie GPU wynosi średnio 60%, a temperatura układu nie przekracza 63 stopni Celsjusza.
 
Niecenzuralny język i po angielsku, ale nie mogę z tego :D
This so called patch from yesterday fucked me over royally. I have the full set of Enhanced Griffin gear and I'm level 16. The previous requirement was 14 for the swords and 15 for the gear I believe. After Talking with Radovid about his favor on his boat, I can't equip my swords anymore because someone thought it a good idea to raise there requirements?! What the fuck purpose does that serve? I was doing fine and now I have no fucking swords because the ones I've been using are useless until I can raise my level another 2. Fucking retard developers need punched in the side of the head for this blunder. Fucking put it back the way it was morons.
 
Usunęli ustawienia czułaści myszki? Czy jestem tak upośledzony, że znaleść nie mogę? :(

Bo jeśli wyrzucili to dla mnie jak ostre wydymanie, grać się nie da. Gram na małym DPI jeśli nie mogę ustawić czułości w grze co jest podstawą to już lepiej było mi na 1.06.
 
Patch niestety spowodował spadek FPS od 5 (Novigrad) do około 8-10 (Velen). Ponadto gra przycina co 3-4 sekundy, tzn. obraz przeskakuje co chwilę, taki jakby microstuttering. Tak grać się niestety nie da w ogóle :(

Dodam, że z 1.06 grałem z wywindowanymi ręcznie ustawieniami ponad Uber (LOD i Rendering głównie, ale też ilość aktorów, odległość pojawiania się obiektów i roślinności, ulepszone cienie itp. zmiany) w pliku user.settings, natomiast w 1.07 włączyłem "jednynie" fabryczne Uber + wszystko na maksa (oprócz Hairworks AA = 4, który miałem wcześniej ustawiony tak samo).

Suma summarum: 1.06 na wywindowanych ponad maksymalne fabryczne ustawienia gra hulała bez zarzutu, a 1.07 przy fabrycznych Uber nie da się grać.

Specyfikacja PC w sygnaturze.

Z patch notes:

Wprowadzono szereg usprawnień, które pozytywnie wpływają na wydajność gry w wielu miejscach.
Usprawniono ogólną wydajność gry.

Masakra, to jest chyba jakiś ponury żart. Pal licho nowy ekwipunek i te skrzynki na przedmioty, skoro nie mogę nawet normalnie zagrać! :(
:stoptrolling:

::EDIT::

Padam już dzisiaj, ale jutro spróbuję nagrać video z tym przeskakiwaniem co kilka sekund. Jeszcze te kilka FPS mniej jakoś zniosę (nie schodzę poniżej 40, dla mnie to OK), ale to zacinanie się gry sprawia, że gra jest po prostu niegrywalna.

Strasznie jestem zły na siebie, że nie zrobiłem sobie backupu 1.06 i byłem na tyle głupi, żeby zaufać patch notes (patrz wyżej). Ech, stary, a głupi...
 
Last edited:
(...)
Masakra, to jest chyba jakiś ponury żart. Pal licho nowy ekwipunek i te skrzynki na przedmioty, skoro nie mogę nawet normalnie zagrać! :(
:stoptrolling:

::EDIT::

Padam już dzisiaj, ale jutro spróbuję nagrać video z tym przeskakiwaniem co kilka sekund. Jeszcze te kilka FPS mniej jakoś zniosę (nie schodzę poniżej 40, dla mnie to OK), ale to zacinanie się gry sprawia, że gra jest po prostu niegrywalna.

Strasznie jestem zły na siebie, że nie zrobiłem sobie backupu 1.06 i byłem na tyle głupi, żeby zaufać patch notes (patrz wyżej). Ech, stary, a głupi...

To może przeczytaj jeszcze raz post #295 z tego tematu.
I swoją odpowiedź :)

@sunairam
Ty chyba w inne gry nie grasz i kompletnie nie znasz rynku.

ps
Podpowiedź - tytuł gry o której wspominam a która marnie skończyła zaczyna się na "X". Baaaaardzo podobna historia. Powiedziałbym, wręcz powielenie.
Umówmy się na pogaduszki o wieśku3 za 1.5 roku.
 
Last edited:
To może przeczytaj jeszcze raz post #295 z tego tematu.
I swoją odpowiedź :)



ps
Podpowiedź - tytuł gry o której wspominam a która marnie skończyła zaczyna się na "X". Baaaaardzo podobna historia. Powiedziałbym, wręcz powielenie.
Umówmy się na pogaduszki o wieśku3 za 1.5 roku.

Coś Ci się chyba pokiełbasiło.

P.S. Nie umawiam się z nieznajomymi.
 
Top Bottom