Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Jak nudne trzeba mieć życie, by znów grać w tą samą grę tylko z powodu, ze dodali skrzynkę na szajs lub naprawili to co w ogóle w dniu premiery nie powinno być już zbugowane.
Powiedział człowiek, który narzeka na forum z powodu opóźnienia patcha do gry, którą już przeszedł.

Screw logic!

 
@Szincza - ani ja ani nawet syn, nie przeszliśmy jeszcze gry :)
Znając mnie, potrwa to :) nie wiem czy wiesz, ale mamy lato:)
najtańszy typ rozrywki w świecie, czyli gry -jest najlepszy dla mnie w zimie:) Wtedy raczej nie mogę pojechać na tor by poszaleć ma motocyklu, czy inne rzeczy robić - więc gry są rewelacyjnym rozwiązaniem :)
Poza mną zresztą wielu graczy czeka z kontynuowaniem rozgrywki na tą łatkę :)
 
@Szincza - ani ja ani nawet syn, nie przeszliśmy jeszcze gry :)
Jeszcze lepiej.
Dostaniesz patcha ze wszystkimi usprawnieniami i zdążysz się tym nacieszyć.
Z czym masz problem?

najtańszy typ rozrywki w świecie, czyli gry -jest najlepszy dla mnie w zimie Wtedy raczej nie mogę pojechać na tor by poszaleć ma motocyklu, czy inne rzeczy robić - więc gry są rewelacyjnym rozwiązaniem
Dobrze wiedzieć. Czy to już znaczy, że jesteśmy przyjaciółmi? : O
 
Argumenty ad personam są na forum zabronione. Kolejne posty olewające prośby moderacji będą konsekwentnie usuwane. Uparte osoby mogą liczyć się z oficjalnymi konsekwencjami.

Proszę skupić się na temacie.
 
Co do USPRAWNIEŃ gry. Przydało by się coś co nam pomoże w identyfikacji zwykłych kupców z którymi już graliśmy, ale z racji przegranej, nadal u nich MOŻNA wygrać kartę go GWINTA.
Aktualnie dialogi u tych co już wygraliśmy od nich kartę, jak i u tych z którymi graliśmy, ale z racji przegranej wciąż możemy od nich zyskać kartę do kolekcji są identyczne, co utrudnia z czasem sprawę poszukiwań kart...
Gdyby tak dodać INNY KOLOR w dialogu który aktywuje grę w gwinta u tych kupców z którymi graliśmy ale nadal nie wygraliśmy karty...Teraz jest szary (jak zawsze i wszędzie, po pierwszej aktywacji - a nie zawsze pierwsza gra oznacza wygranie karty) więc może by tak wprowadzić nie wiem, niebieski? i była by jasność. Bo tak to gram i wygrywam sztabki metali:( z racji, że już nie wiem czy wygrałem u niego, czy jeszcze nie, bo przegrywałem...
 
Last edited:
Przepraszam, ale czy daty wyjscia laty nie mielismy poznac do konca minionego tygodnia?
Niestety ale jest to efekt fatalnej komunikacje z fanami. Chyba w ubiegły wtorek pan Momot informował że w danym tygodniu nie będzie DLC ale w zamian dostaniemy łatkę 1.07 potem trzy dni później , nastąpiła zmiana stanowiska i ten sam pan stwierdził że chodziło mu nie o samą łatkę a jedynie "listę zmian" jakie wprowadzi ( a sama łatka zostanie wypuszczona na początku kolejnego tygodnia)i. Po publikacji "listy zmian" znów okazało się że zamiast łatki w kolejnym tygodniu, dostaniemy dalsze informacje (pewnie konkretną datę jej premiery). Ogólnie rzecz ujmując powtarza się sytuacja która miała miejsce z patchem 1.05. Redzi kompletnie nie radzą sobie w kwestii kontaktów z fanami (bądź co bądź klientami) i ta sytuacja trwa sobie w najlepsze od zapowiedzi Wiedźmina 3.
Mnie osobiście ciekawi cz wyciągną jakieś wnioski i czy coś w tej kwestii się poprawi na lepsze. Bo wystarczyło powiedzieć że patch 1.07 nadchodzi, pracujemy nad nim poprawi to i to , zostanie opublikowany wkrótce i nie byłoby takiego bałaganu. Ciekawi mnie także kwestia DLC w tym tygodniu czy będzie i czy pozostałe DLC będą wydawane pojedynczo?
 
A moze najpierw powstala lista zmian, a dopiero pozniej zaczeto nad nimi pracowac i niekore z nich okazaly sie byc trudniejsze do wprowadzenia niz na poczatku uwazano...
 
Wątpię, wtedy na pewno zapowiedziano by łatkę na bliski ale nieokreślony termin , a tu jednak wielokrotnie padało stwierdzenie że zamiast cotygodniowego DLC dostaniemy patcha. Dodatkowo sami REDZI na anglojęzycznym forum potwierdzali(pod koniec zeszłego tygodnia) jakoby patch trafił już do Sony i MS w celu certyfikacji chyba że go wycofali i dodają kolejne usprawnienia
 
Gry nie przeszedłem i wstrzymałem się od grania do czasu wydania dużej łatki 1.07, która się pojawi niebawem - mam taką nadzieję, ale wiadomo nadzieja...
No nic, trzeba czekać...
 
Wygląda na to, że gdy zaczęli pracę nad zaplanowanymi poprawkami, powiązania z tym co poprawiali doprowadzały ich często do "miejsc" w grze w których ujawniał się kolejny błąd, a gra spora, więc ilość błędów które odkrywają jak widać po liście jest ogromna. Do tego zależności między danymi sytuacjami, żeby jedno poprawić nie partacząc innego - sytuacja jest na tyle poważna, ze wymaga większego nakładu czasu i pracy... Ale myślę, zze do końca wakacji skończą się beta testy, i W3 w wer hmm, 1.08, może 1.09 będzie już wersją 1.00 - aktualnie to dobra beta. A same darmowe DLC też mogą potajemnie "robić" za patche :)
------------------------------------------
Dla mnie data premiery OPEN BETA 19 maj 2015.
Data premiery full wersji - dzień instalacji patcha 1.07 !!!
------------------------------------------
Piszę tak z prostego powodu. Sporo poprawek które wprowadzi aktualizacja, jest na tyle istotnych, że w pełnej wer gry, w ogóle nie powinno być takich błędów...

@DigitalNebula - Też nie gramy aktualnie w W3 (syn i ja)
Męczę TWO WORLD II (po raz 2) - godny przeciwnik i z Krakowa:) A i TW3 nadciągać miało, ale ponoć reality pump padło :( !!!
 
Last edited:
Nie zgodzę się ze stwierdzeniem że 1.00 (a właściwie 1.02 bo zdaje się że do takiej wersji patch pojawił się w dniu premiery) to wersja beta. Dlaczego? Bo u mnie nie było większości błędów o których piszecie. No chyba że brak niektórych opcji (jak np skrzynka) potraktujemy jako błąd gry.
 
Brakuje mi w tej grze jakiegoś miejsca do którego można wracać.....wydawać się powinno że czymś takim powinno być Kaer Morhen, ale czegoś mi tam brakuje. W całek grze zbiera się trofea z potworów, można by było zawieszać je na ścianie. Fajnie by było aby była też jakaś zbrojownia w której można by było zawieszać różnego rodzaju uzbrojenie od zestawów wiedźmińskich do unikalnych mieczy itd. Co wy o tm sądzicie ?
 
Fajnie by było aby była też jakaś zbrojownia w której można by było zawieszać różnego rodzaju uzbrojenie od zestawów wiedźmińskich do unikalnych mieczy itd. Co wy o tm sądzicie ?

Dobry pomysł. Coś jak pokój wspomnień asasyna Arno z Unity.
 
@panek1979 - A po co tam bym miał wracać? Wieszać kolejne i tyle?
Już to było w falloutach i w skyrimie - z czasem (dość szybko) okazywało się, ze nic nie wnosi do gry...
 
Już myślałem, że pojawił się nowy patch na serwerach, bo po skończeniu gry wyskoczyło mi powiadomienie, ale za późno odwróciłem wzrok. Niestety. Pojawił się "tylko" patch do Bloodborne. No cóż. Czas zrobić sobie przerwę od W3 i wrócić do Yharnam zobaczyć co tam w słychać w mieście Kościoła Dobrego Kielicha, skoro CDP nie umie nawet wydać głupiej poprawki na czas.
 
już się poniedziałek końcy a o patchu 1.07 jak nie było tak nie ma ileż można czekać:) pisali że w tamtym tygodniu a jak tak dalej pójdzie to jeszcze troche poczekamy:(
 
pisali że w tamtym tygodniu

Tydzień dopiero się zaczął. Ja jak skończę fabułę główną to wyczyszczę mapę nie czekając na patcha i odkładam wiedźmina na czas słuszny czyli premierę ng+. Mam tyle gier do przejścia (2 lata kupowania gier w promocjach żeby mieć w co grać na kompie do wiedźmina) że mi to nie robi. Jednak szkoda że opóźniają patcha na PC żeby konsolowcy mieli zaciesz. Powinni byli wydać W3 na konsole tak jak W2 ale wiadomo, hajs by się nie zgadzał.
 
Top Bottom