Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
jak napisałem do cd project w sprawie patcha to napisali bym skontaktował się z supportem GOG niewiem co to ma do tego?? przecież póki patch się nie pojawi GOG nie może go opublikować?? ponoć mieli w tym tygodniu ujawnić date premiery skoro do tego czasu nic nie ma to kiedy patch:) wstrzymałem dalszą gre w wiedźmina tylko dla patcha nowego ale jak tak dalej pójdzie to zaczne kontynuować gre bo nie bede czekał niewiadomo ile
 
Coś się dzieje na GOG'u - zniknęły pliki gry oprócz DLC. Może trwa aktualizacja o patcha 1.07...
 
może ale wątpie w końcu redzi mi odpisali żebym obserwował ich facebooka strone główną i twiterra do tego dodali że w odpowiednim momencie podadzą date premiery patcha a nie samego patcha chociaż u nich nic nie wiadomo:) w każdym razie im szybciej się patch pojawi tym lepiej:) pozatym jak może być aktualizowana o nowego patcha cała wersja gry przecież patch ma się pojawić osobno do pobrania co ma to do głównych plików gry
 
Zerknąłem na GOGa, obecnie przy plikach gry jest oznaczenie 1.06 (było tak wcześniej? bo w sumie nie zwróciłem uwagi), a oprócz tego jest patch 1.02 i 1.06, po patchu 1.07 ani widu, ani słychu :/
 
Najgorsze jest to, że wszyscy czekamy na patcha (Ja np. dopiero wczoraj posiadłem kompa, który pozwoli grać w Wiedźmina, więc czekam z zaczęciem gry do premiery łatki, skoro "Już prawie jest") a zapewne w tym tygodniu on się nie pojawi tylko dostaniemy informację kiedy wyjdzie :(
 
Mnie tylko dziwi jedna rzecz i nie wiem na ile to wymysł serwisów o grach a na ile potwierdzone info ale:
- najpierw wszędzie pojawiły się newsy, że patch 1.07 jest gotowy i będzie na dniach wydany
- następnego dnia czytałem w kilku serwisach, że ze względu na wielkość patcha 1.07 i wprowadzone zmiany, Redzi rezygnują z wydania 08.07 (środa) cyklicznego cotygodniowego darmowego DLC - i ta sytuacja miejsce miała - DLC w zeszłym tygodniu nie było
- przyszedł czwartek/piątek i w serwisach zaczęły pojawiać się informacje, że dopiero w przyszłym tygodniu (czyli 13-17.07) poznamy datę premiery patcha

No i teraz powiedzcie mi, czy to wina serwisów branżowych czy jednak jakieś mega zamieszanie i nieporozumienie wewnątrz CDP Red? Ja w tym momencie czuję się trochę oszukany, co tydzień dostawałem po 2 darmowe DLC, nagle jednego tygodnia wydali tylko 1 DLC a w następnym tygodniu nie było żadnego ponieważ miał być patch (ech te wymówki) a w końcu patcha nie było i o DLC też nic nie wiadomo.

Żeby nie było, jestem mega fanem serii, W3 przechodzę już 2 raz i dla mnie gra jest idealna bez względu na występowanie pomniejszych bugów (chociaż nigdy żaden quest mi się nie zablokował, nic nie zniknęło z mapy, zrobiłem wszystkie zadania i kontrakty za co zresztą mam odblokowanego achievmenta na gogu). Jestem po prostu zawiedziony tą cała sytuacją, dezinformacją, itp.
 
Ja tak samo. Celowo przerwałem granie w oczekiwaniu na łatkę, a tu ciągle nic nie wiadomo kiedy ją będzie można pobrać z GOG-a.
Może będzie jakaś rekompensata z tego powodu, bo trochę nieładne zachowanie w stosunku do klienteli/graczy. Z mojego punktu widzenia ta łatka jest istotna, bo bałagan w ekwipunku, oznaczenia książek (przeczytane/nieprzeczytane), czy problemy ze stabilnością/wydajnością i niektórymi efektami post-procesowymi bywają denerwujące i zniechęcające.
Poruszanie się Geralta też pozostawia sporo do życzenia, zarówno w walce, jak i "wolnym" eksplorowaniu świata gry.
Wg. mnie zawodzi komunikacja na drodze CPPR >>--> media/gracze. Szkoda, że taka dezinformacja panuje.
Dodam, że bardzo lubię wiedźmińską serię, ale ile można czekać?
 
jestem ciekaw czy wogóle wyjdzie ten patch w tym tygodniu i czy pojawi się kolejne dlc bo jak dotąd żadnych wieści ani o patchu ani o dlc:) ewidentnie coś jest nie tak mam wrażenie że ten patch sprawił im więcej problemów niż się wydaje:) skoro tak opóźniają wydanie nowej łatki to co jest nie tak albo łątka jest nieukończona albo ma błędy i cały czas redzi je naprawiają
 
Zabawna jest ta wasza napinka pt. kiedy wyjdzie patch :D

To żadna napinka, po prostu ten patch wprowadza mnóstwo udogodnień, wiele osób przestało grać po ogłoszeniu łatki a tu przez jakieś niedomówienia i bliżej nieokreślone problemy terminy się przesuwają więc ludzie mogą czuć się lekko poirytowani. Bardziej życzę sobie aby osoby niezainteresowane nie zabierały głosu w temacie - twój post zdecydowanie niczego dobrego nie wnosi.
 
Bardziej życzę sobie aby osoby niezainteresowane nie zabierały głosu w temacie - twój post zdecydowanie niczego dobrego nie wnosi.
Mój post wniósł więcej niż wróżbitów "Maciejów" co wróżą ze znikających ikon lub innych źródeł ;) To coś wnosi ? Ochłońcie i spokojnie czekajmy za oficjalnym info. od CD. 18 stron gatki o niczym.
 

Może mój angielski od czasów ukończenia szkoły trochę zardzewiał ale ja bym znaczenie cytatu oddał jako 'Nie mamy nic do powiedzenia'. Coś mi się kojarzy, ktoś kiedyś tak mówił że 'nie ma nic do powiedzenia w sprawie...'. A, już wiem. R* n/t GTA V na konsole nowej generacji. I n/t GTA V na PC. Mam nadzieję że właśnie w takim znaczeniu redzi nie mają nic do powiedzenia.

Cała sprawa z tym że w zeszłym tygodniu nie było DLC mogłaby zostać wytłumaczona tym że oni po prostu pracowali nad patchem i dlatego nie wypuścili DLC a nie dlatego, że mieli zamiar go puścić zamiast DLC. Z drugiej strony jak zobaczyłem co to za DLC (nowy wygląd Ciri) to wychodzę ze śmiałego założenia że mogliby sobie dać siana z tym DLC... Nie jestem fanem strojów, ale z drugiej strony za darmo to nie będę narzekał :)
 
Godzinę temu skończyłem grę więc po ptakach :D Chociaż mam ochotę zagrać od nowa (mimo że wciąż liczę na ng+) to chyba się wstrzymam do wydania wszystkich DLC. Szkoda że opóźnili dla PC żeby się podlizać konsolowcom.

TheEvilChris said:
Absolutely. I am not saying there is NO possibility you will ever see New Game +

Tyle w temacie cytowania.
 
Last edited:
Top Bottom