Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Tylko po co w takim razie zapewnienia że patch i DLC wyjdą w przyszłym tygodniu u koniec końców opóźnienie wynosi dwa tygodnie? Mam nadzieję że w przyszłym tygodniu zamiast jednego DLC ze strojem Ciri otrzymamy dwa DLC, tak jak było na początku ich publikowania.
 
Faktycznie, na XO już mam DLC z Ciri. Może patch trafi na PC i konsole jeszcze w tym tygodniu? A może dziś (pobożne życzenie)...
 
Na profilu Facebook The Witcher cały czas widnieje post w którym jest napisane że chociaż DLC w tym tygodniu będzie i jak nie było tak nie ma a CDP milczy ich podejście do klienta jest karygodne.
 
Nie przesadzajmy z tym karygodnym podejściem albo, że kupujący W3 są beta testerami. Akurat CDPR ma świetne podejście do fanów i nie można mieć do nich pretensji, że chcą wypuścić jak najlepszą łatkę.

@vito74m Jak łatka w pon to wyląduje też na XO i PS4.
 
no ot będzie pięknie:happy2:

---------- Zaktualizowano 17:27 ----------

a i w kolejnych dlc i łatkach poprosimy o ten wspólny domek dla Triss i Geralta (kredyt w złotówkach a nie frankach)
 
Chwilówka we frankach haklandzkich się nie opłaca, coś chyba 700% jest. Jak ktoś ciekawy to niech sprawdzi w Novigradzie na rynku na tablicy ogłoszeń. Lepiej do Vivaldiego skoczyć.

Ładnie, pięknie, 1.07 jest, ale co z DLC? XO i PS4 już mają strój Ciri, PC-owcy też się tego domagają.
 
Skoro ma poprawiać tekstury, to musi tyle ważyć :p Nie jestem zaskoczony :D

@Marcin Momot wiesz może, czy to będzie łatka 1.06->1.07 czy może 1.00 lub 1.02?
 
Top Bottom