Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Ale z takimi uprzejmościami to przenieście się może na PW, co? Tak poza tym to weekend jest, a do tego piękna pogoda, zamiast gnić przed kompem i płakać za jakimś patchem to wyszlibyście z domu. Kto wie, może nawet nawalają się tam magowie? ;)
 
A wie ktoś, czy po aktualizacji sejwy z wersji 1.06 będą działać? Nie wytrzymałem i zacząłem już grać :p
 
ppe. pl/news-37387-wiedzmin_3__dziki_gon_w_koncu_ulepszony__patch_1_07_zajmuje_ponad_7gb.html


Na amerykańskich serwerach już jest łatka
7GB ?! :D
 
No Momot mówił, że od 5 do 7 będzie zajmować, zależnie od platformy.
Na PC pewnie będzie mniej pobierania ze względu na to że PC-towcy mają wersję 1.06 a konsole zatrzymały się na 1.04 czy 1.05 ale to różnica kilkuset megabajtów.

---------- Zaktualizowano 09:19 ----------

Za chwilę będzie sytuacja jak z batmanem...
Bez przesady gdzie Wiedźmin a gdzie Batman.
Batman od samego początku pył przetrącony i wydawcy doskonale o tym wiedzieli.
Wiedźmin od samego początku jest grywalny ja skończyłem grę w wersji 1.03 czy 1.04 już nie pamiętam i miałem tylko jednego buga w misji Dorwać Juniora i zachowanie Płotki mnie drażniło ale nie miałem dużej liczby problemów opisywanych przez graczy a z wydajnością przede wszystkim nigdy nio miałem problemów a nie mam niewidomo jakiego komputera.
 
Kurcze, wielkość tego patcha trochę mnie przeraziła. Przy moim internecie, to cały dzień ściągania :(. O której najpóźniej teoretycznie powinien się ukazać na PC? O 18?
 
Na PC pewnie będzie mniej pobierania ze względu na to że PC-towcy mają wersję 1.06 a konsole zatrzymały się na 1.04 czy 1.05 ale to różnica kilkuset megabajtów.

Ostatni na konsole to 1.05, ale ciężko jest mówić o opóźnieniu konsol w sensie liczby patchy, bo konkretne patche z PC i konsol nie są identyczne. Na przykład konsolowy 1.05 to w dużej mierze odpowiednik pecetowego 1.06, bo oba zawierają cztery identyczne poprawki, a wersja konsolowa dodatkowo pieć innych, które pewnie na PC załatano wcześniej.
Skoro proces wypuszczenia patcha konsolowego jest bardziej skomplikowany, to nie jest dziwnym, że deweloper wolał wydawać patche rzadziej, ale z większą liczbą poprawek, aby zaoszczędzić na czasie potrzebnym na każdorazową certyfikację.

A co do drobnych różnic w rozmiarze patchy - to nawet nie musi wynikać z unikalnej zawartości (ale będziemy wiedzieć jak wyjdą pełne changelogi do wszystkich platform), wystarczy, że na różnych platformach jest inna struktura plików, rodzaj kompresji, etc.
 
Ostatni na konsole to 1.05, ale ciężko jest mówić o opóźnieniu konsol w sensie liczby patchy, bo konkretne patche z PC i konsol nie są identyczne. Na przykład konsolowy 1.05 to w dużej mierze odpowiednik pecetowego 1.06, bo oba zawierają cztery identyczne poprawki, a wersja konsolowa dodatkowo pieć innych, które pewnie na PC załatano wcześniej.
Skoro proces wypuszczenia patcha konsolowego jest bardziej skomplikowany, to nie jest dziwnym, że deweloper wolał wydawać patche rzadziej, ale z większą liczbą poprawek, aby zaoszczędzić na czasie potrzebnym na każdorazową certyfikację.

A co do drobnych różnic w rozmiarze patchy - to nawet nie musi wynikać z unikalnej zawartości (ale będziemy wiedzieć jak wyjdą pełne changelogi do wszystkich platform), wystarczy, że na różnych platformach jest inna struktura plików, rodzaj kompresji, etc.
Pewnie masz rację ja gram na PC więc o konsolach mam nikłe pojęcie mimo że stoi u mnie PS3 i się kurzy praktycznie nowy.
 
Kurcze, wielkość tego patcha trochę mnie przeraziła. Przy moim internecie, to cały dzień ściągania :(. O której najpóźniej teoretycznie powinien się ukazać na PC? O 18?

Jeśli wierzyć komunikatowi z tweeta Marcina Momota, to najpóźniej do 19:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego. ;) Ale ja obstawiam, że jeżeli nie zdarzy się jakaś niespodziewana obsuwa (nie mam pojęcia co musiałoby się stać, żeby do niej doszło, chyba usmażenie serwerów), to powinien być tak do 15-16.
 
Jeśli wierzyć komunikatowi z tweeta Marcina Momota, to najpóźniej do 19:00 czasu środkowoeuropejskiego letniego. ;) Ale ja obstawiam, że jeżeli nie zdarzy się jakaś niespodziewana obsuwa (nie mam pojęcia co musiałoby się stać, żeby do niej doszło, chyba usmażenie serwerów), to powinien być tak do 15-16.
Nie liczyłem na to że w weekend wydadzą patcha a tu Pan Marcin zrobił nam wczoraj taką niespodziankę ale już dzisiaj nie będę tak na niego wyczekiwał tylko lecę zaraz korzystać z pogody jak wrócę mam nadzieję że patch już będzie :D 30-40 minut i się zassie jak serwery nie będą zapchane i wtedy Wiedźmin będzie ciężko pracował ;)
 
Top Bottom