Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Ciekawe czy naprawiono błąd nieznikających znaczników na mapie po oczyszczeniu obozowisk bandytów czasem mi się zapomni i odwiedzam kilka razy to samo miejsce. Przed oczyszczeniem znacznik na mapie jest biały a po oczyszczeniu zmienia kolor na szary ale niestety nie wszędzie :(
 
Ludziska ale macie spine na tego patcha. Pogoda jest jedźcie nad wodę, a patch sam prędzej, czy później się ściągnie
 
Wałkowanie tego samego w kółko i ciągle: dlaczego uważasz, że CDPR którąś platformę faworyzuje w tak dziwnej kwestii jak data wypuszczenia patcha?

Ludzie przewrotnie mnie rozumiecie. Nie chodziło mi o platformę, a o to, że w innych zakątkach świata już mają możliwość pobrania tej łatki.
 
Właśnie, jak widać jest to pojęcie dla niektórych względne, i to mnie denerwuje. Lepiej nie trzeba było nic pisać. Tak wyszło krzywoprzysięstwo.
 
Powiedziane było jasno że od 5 do 7 GB.
Marcin Momot tak napisał na stronie 22.

Wiedźmin coś nam tyje :D

Nie, nie napisał tak - przypominam, że mówimy o wielkości patcha na PC. Znasz numer strony z postem Marcina Momota, a przekręcasz jego wypowiedź: "W zależności od platformy 5-7 gb." Instrukcja: wersje XO i PS4 mają po ponad 7 GB, jedyną inną platformą do której mógł referować pan Marcin jest PC.
Ja po prostu kocham jak niektórzy ludzie sobie interpretują słowo pisane tak jak im wygodnie. Ktoś mówi, że ogłoszą listę zmian w przyszłym tygodniu = patch będzie w przyszłym tygodniu, etc.
 
Last edited:
jak niektórzy ludzie sobie interpretują słowo pisane tak, jak im wygodnie. Ktoś mówi, ze ogłosza listę zmian w przyszłym tygodniu = patch będzie w przyszłym tygodniu, etc.
Tylko że pan Marcin wtedy napisał na Twitterze że w tamtym tygodniu nie będzie DLCa w zamian opublikowana zostanie łatka tylko ten tweet został później usunięty
Co do patcha to przypuszczam że maksymalnie będzie to coś ponad 5 GB bo trzeba pamiętać że wersja na konsole waży 45 GB a łatka ma 7 z kolei wersja PC to tylko 25 GB więc siłą rzeczy patch musi ważyć mnie. Szkoda że Redzi nie pokusili się o system aktualizacji jak w Hitmanie Rozgrzeszeniu gdzie około 80 MB patcha podmieniało 10 GB plików gry,
 
Nie, nie napisał tak - przypominam, że mówimy o wielkości patcha na PC. Znasz numer strony z postem Marcina Momota, a przekręcasz jego wypowiedź: "W zależności od platformy 5-7 gb." Instrukcja: wersje XO i PS4 mają po ponad 7 GB, jedyną inną platformą do której mógł referować pan Marcin jest PC.
Ja po prostu kocham jak niektórzy ludzie sobie interpretują słowo pisane tak jak im wygodnie. Ktoś mówi, że ogłoszą listę zmian w przyszłym tygodniu = patch będzie w przyszłym tygodniu, etc.

Po to podałem nr strony aby każdy mógł sobie sprawdzić co Marcin Momot napisał także czepiasz się. Ponadto nikt nie zna dokładnej objętości patcha na PC także przedział od 5 do 7 GB nie jest z mojej strony wprowadzaniem w błąd.
 
Last edited:
Tylko że pan Marcin wtedy napisał na Twitterze że w tamtym tygodniu nie będzie DLCa w zamian opublikowana zostanie łatka tylko ten tweet został później usunięty
Co do patcha to przypuszczam że maksymalnie będzie to coś ponad 5 GB bo trzeba pamiętać że wersja na konsole waży 45 GB a łatka ma 7 z kolei wersja PC to tylko 25 GB więc siłą rzeczy patch musi ważyć mnie. Szkoda że Redzi nie pokusili się o system aktualizacji jak w Hitmanie Rozgrzeszeniu gdzie około 80 MB patcha podmieniało 10 GB plików gry,
napisał tez wczoraj zdaje się koło 19 że w ciągu 24H będzie patch na wszystkich platformach a czas się kończy mamy 14:30
 
Po to podałem nr strony aby każdy mógł sobie sprawdzić co Marcin Momot napisał także czepiasz się. Ponadto nikt nie zna dokładnej objętości patcha na PC także przedział od 5 do 7 GB nie jest z mojej strony wprowadzaniem w błąd.

Napisał tak, bo nie chciał wchodzić w dokładne waritości poszczególnych patchy. Jest zakres 5-7, patche na obie konsole ważą w okolicach 7 GB z kawałkiem. Naprawdę uważasz, że możemy gderać o patchu na PC wielkości ok. 7 GB jak kolega się wcześniej martwił, skoro jest podana dolna wartość w kierunku której może orbitować już tylko PC?
 
Last edited:
W czym Wy macie problem? To ważne czy będzie to 7 czy 5GB? Aż takie wolne połączenie macie że te 2GB robi Wam różnicę? Wy na prawdę nie macie większych zmartwień tylko wielkość patcha?
 
Top Bottom