Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
W czym Wy macie problem? To ważne czy będzie to 7 czy 5GB? Aż takie wolne połączenie macie że te 2GB robi Wam różnicę? Wy na prawdę nie macie większych zmartwień tylko wielkość patcha?

No też chciałbym wiedzieć. Jeśli ktoś ma problemy z łączem (a i tak bywa), to już bardziej problemem powinna być różnica kilkaset mega - gigabajty.
 
Za chwilę minie 24 od ostatniej informacji a tu ani widu łatki na pc.
Mogli by jakieś info napisać jak coś nie tak z tą łatką.
 
Dokladnie w okolicach 17:00 minie 24h miało byc w ciagu 24 a nie po 24 tym bardziej ze łatka na pc powinna wyjść wczesniej z racji opoźnienia w certyfikacji łatek na konsole.
 
Dokladnie w okolicach 17:00 minie 24h miało byc w ciagu 24 a nie po 24 tym bardziej ze łatka na pc powinna wyjść wczesniej z racji opoźnienia w certyfikacji łatek na konsole.

19:00. Dajcie im czas na wywiązanie z, nie wiem, obietnicy?
 
Wychodzę na długi spacer, bo właśnie wyszło słońce. W domu zostawiam włączonego GOG-a i resztki nadziei :D
 

Tragedii nie ma... Przeleciałem tylko obydwa filmiki co prawda, ale zauważyłem tylko w jednym miejscu spadek do 20. -10 FPS to jest szczerze mówiąc masakra jakaś jeśli chodzi o wydajność (szczególnie że w patch notes było o jej poprawie), ale jeśli to tylko w niektórych miejscach, to da się żyć.

Tak czy siak - "mnie to lotto", że tak powiem. Obaczym co będzie na PC, jeśli będzie.

BTW, uśmiałem się :D
 
Nie wiem, czy zauważyliście, ale jest mniejszy pop-up, co widać w Novigradzie - pierwszy film.
Ja czekam na łatkę pecetową.
 
nie podoba mi się to że patch na konsole ma tyle błędów, jeśli na pc będzie to samo no to nie będzie zaciekawie:( i po co było tak pospieszać redów:( ciekawe jak będzie chodził patch 1.07 na pc no niby redzi sa bardziej doświadczeni w robieniu gier pod peceta i może łatka nie będzie mieć błędów takich jak na konsolach ale to się oceni jak wyjdzie patch:) a skoro do tej pory go nie ma to coś już nie tak może redzi zobaczyli niezadowolenie konsolowców i sprawdzają wersje patcha na PC?
 
Podobno ten patch skupia się na naprawie bugów i glitchy i kilku innych, drobniejszych aspektach technicznych. Następny patch ma być poświęcony głównie poprawie wydajności i technicznej stronie gry. Tak przynajmniej piszą na neogafie i powołują się na słowa REDów. Zwłaszcza, że jeśli chodzi o bugi to po zdjęciach zamieszczanych przez użytkowników neogaf widać, że wiele questów w końcu zostało naprawionych.
 
Jest niedobrze. Osoby które już maja łatke twierdzą żeby nie instalować patcha.Na PS4/X1 patch zwala framerate, trofea, osiągnięcia, powoduje bugi w questach.Nie można z części budynków wyjść, część zadań aktywnych staje się niedokończone . System nowych wymagań do założenia sprzętu jest źle obliczany. W 1.07 nagle dowiedziałem się że Ciri ma bliźniaczkę.Analizy wskazują, że znacznie obniża płynność gry na konsolach: niestety nie mogę umieścić linku bo mam poniżej 10 postów.
 
Top Bottom