Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Przepraszam bardzo ale mieli zająć się głównie bugami, poprawianiem sterowania i dodaniem skrzynek a wychodzi na to że nerfują Igni i zmieniają poziomy wymagane do założenia zbrój? Na co to komu i dlaczego?
 
No nie wiem, na konsoli spieprzyli ilość klatek na sekundę, czy chcę mieć to na PC....

Nie spieprzyli tylko wprowadzili limit FPSów na 20 podczas wymagających scen jak deszcz na bagnach by nie było dropów. Nie ich winna że konsole obecnej generacji są takie słabe.
 
nie podoba mi się to że patch na konsole ma tyle błędów, jeśli na pc będzie to samo no to nie będzie zaciekawie:( i po co było tak pospieszać redów:( ciekawe jak będzie chodził patch 1.07 na pc no niby redzi sa bardziej doświadczeni w robieniu gier pod peceta i może łatka nie będzie mieć błędów takich jak na konsolach ale to się oceni jak wyjdzie patch:) a skoro do tej pory go nie ma to coś już nie tak może redzi zobaczyli niezadowolenie konsolowców i sprawdzają wersje patcha na PC?


Ta wszystko wina - nas graczy. Nie trzeba było pisać, zapowiadać łatki, tylko usprawniać po cichu i wydać.
Taka kuriozalna sytuacja - wielka zapowiedź łatki. Coraz gorzej w branży.
Ja mam nauczkę, aby już nie kupić nigdy w przedsprzedaży, bo traktują klientów, jak baranów, a bez nich nie mieliby zysku.
Przykre, ale takie są fakty.
Do dziś się zastanawiam, dlaczego ekwipunek nie mógłby być przejrzysty i schludny, jak w poprzednich odsłonach gry.
 
Nie spieprzyli tylko wprowadzili limit FPSów na 20 podczas wymagających scen jak deszcz na bagnach by nie było dropów. Nie ich winna że konsole obecnej generacji są takie słabe.
Serio? Równanie do niższej ilości klatek jest dobre przy skokach 60>30, a nie 26>20.
 
Ta wszystko wina - nas graczy. Nie trzeba było pisać, zapowiadać łatki, tylko usprawniać po cichu i wydać.
Taka kuriozalna sytuacja - wielka zapowiedź łatki. Coraz gorzej w branży.
Ja mam nauczkę, aby już nie kupić nigdy w przedsprzedaży, bo traktują klientów, jak baranów, a bez nich nie mieliby zysku.

nie zapominajcie że wiedźmin 3 to dopiero 3 gra redów i pierwsza z otwartym światem:( czego się spodziewaliście że gra będzie idealna bez żadnych bugów:) i tak jak na pierwszą gre redów z otwartym światem jest całkiem dobrze przeszłem ją i nie miałem żadnych problemów:) patch 1.07 służy tylko dla udogodnienia rozgrywki ale również można gre przejść bez problemu bez pacha
Bethesda tworzy gry z otwartym światem już od dawna i nawet ich najnowsze tytuły mimo dużego doświadczenia z tego typu grami również wypuszczają zabugowane tytuły:) Chociażby Skyrim który został naprawiony przez niejedną łatke i mody stworzone przez graczy:) nie ma co się czepiać:) co do konsol to sami wspominali że nie mają doświadczenia w tej branży to praktycznie ich pierwsza gra na ps4:)
 
Last edited:
Tak, ale niektóre kardynalne błędy mogły się nie pojawić.
Ekwipunek to jeden wielki miszmasz.

P.S. Cieszę się, że "przeszłeś" tę grę. Ja nie, bo mnie te kardynalne błędy wkurzają.
 
Last edited:
Śmieszne to rozumowanie bo ja się uczy wiec dam coś co nie do końca działa> Jak idziesz do restauracji i dostajesz wpół surowy obiad bo kucharz uczy się gotować to pewno jesteś z tego faktu bardzo zadowolony . W nie jednej grze zrobili graczy w balona (lista się cały czas wydłuża ) Czara goryczy jest już pełna teraz tylko czekać aż się wyleje
 
Last edited:
Tak, ale niektóre kardynalne błędy mogły się nie pojawić.
Ekwipunek to jeden wielki miszmasz.


Akurat rzeczy typu "ekwipunek miszmasz" to kwestia wyboru takiej a nie innej koncepcji. To nie jest tak, że możliwa była opcja a.) "jedzenie, napoje, bomby wszystko w jednym oknie" lub b.) "ekwipunek taki jaki chciałaby największa partia krzykaczy na forach", a Redzi, ups, zrobili błąd i wybrali tą co nie trzeba. Chcieli zrobić ekwipunke podzielony na sprzęt, zapasy odnawialne+nieodnawialne, matsy, questowe i śmieci i tak po prostu zrobili.
 
no bez przesady zaraz zlinczujecie tego wieska. mi osobiscie gra się wysmienicie a jak cos usprawniaja to super. gra jest warta kazdego zeta z tych 100 paru lepszej od niej, skyrima i obliwiona nie ma i pewnie długo nie bedzie
 
Tak, ale niektóre kardynalne błędy mogły się nie pojawić.
Ekwipunek to jeden wielki miszmasz.

P.S. Cieszę się, że "przeszłeś" tę grę. Ja nie, bo mnie te kardynalne błędy wkurzają.

co do ekwipunku zgodze się chociaż w Skyrimie ekwipunek na pc też był beznadziejny dopiero mod Skyui to naprawił możliwe że redzie za jakiś czas zmienią ekwipunek albo moderzy stworzą jakiegoś moda na podobieństwo Skyui

Owszem przeszłem gre bez żadnych poważnych bugów:) jedyne bugi jakie mi się trafiały to czasami po pokonaniu bandytów w obozie nie otrzymałem klucza do klatki z więźniem czy czasami jakieś bagi typu geralt się gdzieś zaklinował albo przy zatrzymaniu się łódką geralt wystrzeliwał w niebo ale to wystarczyło wczytać gre i wszystko było w normie więc jak mówiłem żaden dla mnie szczególny problem:) wszystkie te błędy wymienione w liście patcha 1.07 które miał naprawić u mnie ich nie było:) w wieśka gra mi się przyjemnie i bez patcha 1.07 który może albo ulepszyć rozgrywke albo ją popsuć
 
Last edited:
Aha, pewnie masz inna wersję gry - rozumiem.

Nie. Po prostu większość tych "błędów" w grze występuje całkowicie losowo. Ja również grę przeszedłem, obecnie przechodzę po raz trzeci i jak na razie jedyny poważniejszy bug jaki napotkałem to nieznikający wykrzyknik w miejscu questa, którego już wykonałem co czasami potrafi zmylić jak się śmiga po całym Velen.

No, może jeszcze czasami blokuje mi się możliwość atakowania mieczem, ale wystarczy miecz schować i wyciągnąć, więc nie jest to jakoś wielce uciążliwe.

Widocznie macie okropnego pecha.
 
Nie. Po prostu większość tych "błędów" w grze występuje całkowicie losowo. Ja również grę przeszedłem, obecnie przechodzę po raz trzeci i jak na razie jedyny poważniejszy bug jaki napotkałem to nieznikający wykrzyknik w miejscu questa, którego już wykonałem co czasami potrafi zmylić jak się śmiga po całym Velen.

Widocznie macie okropnego pecha.

A z druidem na Skellige też nie miałeś problemu?
 
Top Bottom