Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Wszystko zależy od tego czy patch jest składany razem i tak czy siak rozdzielany na kategorie językowe na GOGu, czy dzielony na wersje językowe w plikach instalacyjny. Jeśli to drugie, to raczej nie zadziała, bo wprowadzają przecież poprawki w dialogach, błędy językowe itp.
 
I strój Ciri się pojawił. Ciekawe, że na polskiej zakładce nie ma patcha. Ktoś przysnął ;D
 
Zalogowało mnie do GOG Galaxy i na dzień dobry wywaliło informację: INSTALATION FAILED:CONECTION PROBLEM. Jak ciskam Retry to nic się nie dzieje :/ Pewnie patch 1.07 chciał się sam zainstalować i mu nie wyszło :)

---------- Zaktualizowano 16:33 ----------

Strój Ciri na GOG Galaxy jest dostępny pod polską wersją językową, ale łatki nie ma tak samo jak na stronie internetowej gog.com :)
 
No i wyjaśniło się, czemu strój Ciri czekał na łatkę. Bez wcześniejszej instalacji łatki nie można zainstalować stroju :D
 
Nie instalujcie angielskiej wersji miesza w plikach i to ostro. Mam teraz unexpected internal error przy uruchamianiu gry. Musze od początku pobrać grę :C
 
Proszę bardzo niewierni. Instalowana z angielskiej zakładki gog.com

 
Od siebie dodam, że mam już angielską wersję patcha. Zainstaluję ją na próbę i dam znać czy działa.
 
Top Bottom