Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Proszę bardzo niewierni. Instalowana z angielskiej zakładki gog.com


Ja tak samo robiłem i również działa. Tylko gog sie jeszcze sypie, ale wszystko pozostałe śmiga jak należy.
 
Czekaliśmy na patcha, czekaliśmy na DLC, teraz czekamy na polską wersję aktualizacji. Super. Zresztą, jest tylko wersja ang. i fran., nawet ruskie nie mają. Coraz lepiej, muszę przyznać. Swoją drogą co do tego DLC. Skoro PC muszą mieć 1.07 by odpaliło, to w takim razie, jakim cudem na konsolach już ten strój jest? A w zasadzie już był? I co? I się nagle okazuje, że mimo większej ilości aktualizacji na PC, konsole w swoich dostawały więcej (więc argument, że PC-owcy źli, bo więcej patchy mają, a teraz jeszcze się pieklą, raczej już obalony), innego wytłumaczenia nie widzę.

Swoją drogą, o jaką fałszywą Ciri chodzi? Dodali ją do gry, czy co?
 
No to ciekawe, jednym gra się sypie po angielskiej wersji, innym nie. Ciekawe. Dobra, sam zaryzykuję. Aczkolwiek na Galaxy wyskakuje mi "NOT AUTHORIZED". Znaczy, że Galaxy padło, czy co?
 
Mam problem po instalacji patcha. Pokazuje się taki błąd jak w załączniku, ale jeśli nie kliknę "OK" to gra się odpala. Nawet po odpaleniu gry, jeśli ją zminimalizuję i wcisnę przycisk to automatycznie się wyłączy.
 

Attachments

  • blad.png
    blad.png
    3.2 KB · Views: 31
Pomyśl. I na angielskim i na polskim forum piszą to samo. Jak jeden z modulatorów napisał, że serwery mogą być przeciążone lecz założyłem już z tym temat może coś pomoże albo trzeba tylko czekać
 
Przecież jak sie instaluje patcha z strony( z zakladki angielskiej) to i tak na początku instalacji pyta o jężyk jaki wybrać?

U mnie wszystko dobrze smiga
musiałem tylko opcje graficzne na nowo ustawić i sterowanie.

Złe naliczanie z mutagenów dalej u mnie jest......... ech......
 
Last edited:
A matko, znowu sterowanie i grafa... Swoją drogą mogliby coś z tym zrobić by za każdym razem nie resetowało ustawień...

---------- Zaktualizowano 18:52 ----------

@Detrioux , wbij na GOG.com, tam masz.
 
Mimo to instalacja angielskiej wersji to ryzyko. Jednemu uda się uruchomić drugiemu nie.

kubolmem>>> tak jest jeszcze jedna Ciri bliźniaczka pojawia się w cutscenkach obok prawdziwej. Jest to błąd który nie został naprawiony.
 
Last edited:
U mnie wszystko byłoby ok, gdyby nie ten irytujący błąd, który pokazuje przy każdym włączeniu czy zminimalizowaniu gry. Mam nadzieję, że nie muszę jej teraz od nowa instalować...
 
Mam komunikat że nie znaleziono "nazwa pliku patcha 1.7.bin" dodaj odpowiedni dysk... aha
Po drugie jest to angielska wersja po trzecie jest napisane patch 1.7 coming soon... Nie wiem jak żeście to ściągneli mi jakieś buble wyskakują i zaczyna mnie to irytować.
 
Last edited:
Jednak z premią z mutagenów jest wszystko ok, zrównali do niższych wartości, przedtem po żonglerce mutagenami miałem 7325 życia teraz 7175, po prostu zrównali wartości do tych niższych sprzed żonglerki... niech będzie i tak.
 
Top Bottom