Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
Chędożyć amerykanów. Trza im poprzeszkadzać! Ściągać aktualizację, nawet żeby zaraz usunąć! Musimy zwolnić im transfer!!!
 
Dziwne, co chwila mnie jakby wywala i mam "connect now". NIe mogę ściągnąć bo wywala komunikat "connection problem" a net chodzi świetnie.
 
Myślę że cały ten patch będzie wielką nauczką dla niecierpliwych ludzi, którzy codziennie pytali "Kiedy w końcu ten patch? Bo mi się należy!". W efekcie czego dostaliśmy wybrakowany produkt, a niektórzy już na start muszą przeinstalowywać całą grę.
 
Śmiga, miła noc mnie czeka.
A wam życzę powodzenia w pobieraniu ;)
Jestem z Wami.
 

Attachments

  • 1.07.jpg
    1.07.jpg
    218.9 KB · Views: 44
@Deutroix , ja normalnie ze strony ściągam, Galaxy pokazuje, że coś nie jest autoryzowane, cokolwiek to oznacza. O, a teraz wyskakuje mi ten sam problem, co mieli inni: INSTALLATION FALIED, itd.

Z GOG-a ściąga mi przez pół godziny (zostało jeszcze 5 min), czyli mniej więcej w normie.
 
Ja patcha już mam. Fajne rzeczy dodaje a czy bugi poprawia to nie wiem bo przed patchem miałem dużo szczęścia i mnie w więjszości bugi mijały. Przeglądając ten temat jak i całe forum widzę duży ból tyłków wielmożnych pecetowców wobec marnych niczym pył na wietrze konsolowców. Panowie, skąd te kompleksy? Naprawdę wyrządza wam to krzywdę to że ktoś się zdecydował grać na konsoli a nie na PC? Dla mnie granie na konsoli jest fajniejsze, więc tokiem rozumowania niektórych z was powinienem napisać "ale pecetusie są śmieszne". Nie napisze, bo to wasz biznes na czym gracie. Pokój wam bracia gracze!
 
Last edited:
Redzi chyba usunęli patch z serwerów GOG, bo kiedy chcę go sciągnąć jeszcze raz to pobiera mi jakiś dziwny 3kB plik, a we francuskiej wersji jest teraz "Coming soon". No cóż...ja biorę się za przeinstalowywanie gry. Dobrze że zostawiłem instalator z GOGa na dysku...
 
Naprawdę wyrządza wam to krzywdę to że ktoś się zdecydował grać na konsoli a nie na PC?
Akuratnie o to ból rzyci nie był, przynajmniej u mnie. Dlaczego akurat ja, i pewnie większość PC-owców, się wkurzam już mówiłem - skoro miało być równo dla wszystkich to tak powinno być. Jeżeli o mnie chodzi to gdyby tego nie powiedzieli to bym nawet słowem nie pisnął.

---------- Zaktualizowano 19:17 ----------

@morphisiusz , walnij małpę (@), a potem nick użytkownika to mu przyjdzie powiadomienie o wzmiance o nim, ponadto jakoś ładniej to wygląda niż >>

---------- Zaktualizowano 19:19 ----------

No, aktualizacja ściągnięty, lecim na Szczecin.
 
U mnie po instalacji angielskiej łatki wszystko działa prawidłowo. Żadne błędy się nie pojawiają. Co ciekawe choć odpalam grę z poziomu GOG Galaxy to dla tej aplikacji nadal mam grę w wersji 1.06. W samej grze już widać oznaczenie wersji 1.07 :D
 
No to właśnie mówię - wycofali 1.07. Pewnie z powodu, że się dowiedzieli o awariach. A może specjalnie wadliwą wersję puścili? Takie tam teorie spiskowe.
 
Top Bottom