Aktualizacja 1.07 już niebawem na wszystkich platformach!

+
@vivaldi11, niewiedza nie zwalania z obowiązku przestrzegania regulaminu, a ten wymaga pisania na temat. Dyskusję o Nowej Grze Plus można kontynuować tutaj. Kolejne posty nie na temat będą kasowane.
 
:wondering:
Człowiek wraca z półtoratygodniowych wakacji, a tu częstotliwość lagów zwiększona o dwa rzędy wielkości... ktoś mi powie, co u licha zmienił ten patch? o_O
 
Zapowiedzieli łatkę 1.08, która ma poprawić wydajność, którą zepsuła łatka 1.07, a owa łatka - 1.08 ma "przybyć całkiem niebawem".
Rozumiem Twoje zdenerwowanie, bo zamiast poprawy, zostało to pogorszone, i tłumaczeniem nie jest tu, że ktoś ma "słabszy sprzęt", bo ja np. mam taki, który spełnia rekomendowane wymagania, przy czym karta graficzna od AMD, system zoptymalizowany, sterowniki sprzętowe najnowsze możliwe również są zaimplementowane, a mimo to gra po tej łatce kuleje bardziej.
Również nie tego oczekiwałem po pracy CDPR.

@CDPR: - my gracze czekamy na poprawę
 
Last edited:
W łatce 1.07 najbardziej ucieszyła mnie poprawa sterowania koniem w wyścigach. Przed poprawką nie można było sterować myszą po już można było tak jak w normalnej rozgrywce.
 
Top Bottom