Aktualizacja 1.07

+
Aktualizacja 1.07

Witam pobrałem aktualizacje i zauważyłem że nie odtwarza się muzyka np w karczmie i podczas gry w gwinta
 
U mnie natomiast po włączeniu gry pojawia się takie okienko, chociaż po jakimś czasie Wiedźmin się uruchamia. Zamknięcie okienka skutkuje wyłączeniem gry.

 
A u mnie przyciski myszki się zamieniły. I teraz według gry lewy jest prawy, a prawy jest lewy. Może to tylko bug, nie wiem.
edit
Potwierdzam, to tylko bug. Po ponownym uruchomieniu gry się naprawiło.
 
Last edited:
Witam. Po aktualizacji nie widze opcji zmiany poziomu trudnosci. Moze ktos wie gdzie sie ona teraz znajduje, bo nawet nie wiem jaki jest domyslnie usawiony :/
 
Łatka 1.07 na PC wprowadziła poprawę dla całej gry.
Ale crasche dalej występują.
Gram od nowa i już jedna nocka zarwana ;)
 
Ja zauważyłem zmianę wymagań do włożenia wiedźmińskiego rynsztunku. Jestem na 20 lvl-u, po przygodach udało mi się stworzyć pełny ulepszony rynsztunek cechu kota, ale po wgraniu patcha 1.07 wymagany lvl dla tego zestawu to 23!!! Turboniespodzianka :/. Nie widziałem takich jaj w changelogu patcha 1.07.... WTF?
 
Po zainstalowaniu patcha 1.07 gra w ogóle nie wczytuje mi zapisu jak i nie mogę rozpocząć nowej gry. Kto wie jaka może być przyczyna??
 
A ja mam problem z zinstalowaniem Patcha.

Niestety nie posiadam zbyt duzej ilosci wolnego miejsca na dysku systemowym i przy wlaczeniu instalatora aktualizacji pokazuje mi, ze nie mam wystarczajacej ilosci miejsca na dysku. Czy jest mozliwosc jakas przeniesienia sciezki instalacji na dysk w ktorym tego miejsca jest sporo?
 
W zadaniu "sprawy rodzinne" podczas przeszukiwania pokoju Barona, Geralt nie komentuje znalezionych dowodów - świecznik na stole, ślad po obrazie na ścianie, oraz kwiaty na stole. Skutkuje to tym, że nie można wykonać tego zadania do końca. Zadanie staje w martwym punkcie...
 
Patcha ściągnąłem z goga. Przy włączeniu Galaxy program trochę głupieje. Pokazuje, że zainstalowana jest wersja 1.06, dostępna jest aktualizacja 1.07 i tylko pół godziny mielił zainstalowane pliki. W końcu mi się to znudziło, wyłączyłem automatyczną aktualizację i włączyłem W3. Wszystko byłoby dobrze, gdyby nie freezy. Gram sobie normalnie, spadku fpsów nie odczuwam, lecz co jakiś czas wszystko się zatrzymuje na jakieś 4, 5 sekund. Podobno reinstalacja gry na takie cuda pomaga, ale nie uśmiecha mi się ściąganie wszystkiego od zera przy każdym patchu :/
 
A ja mam problem z zinstalowaniem Patcha.

Niestety nie posiadam zbyt duzej ilosci wolnego miejsca na dysku systemowym i przy wlaczeniu instalatora aktualizacji pokazuje mi, ze nie mam wystarczajacej ilosci miejsca na dysku. Czy jest mozliwosc jakas przeniesienia sciezki instalacji na dysk w ktorym tego miejsca jest sporo?

Mam ten sam problem, a niestety nie jestem w stanie zwolnić odpowiedniej ilości miejsca na dysku systemowym.
 
Czyli w Polsce na ps4 łatki i stroju ciri nadal niema? To już się robi irytujące... Żeby nie powiedzie wkurwia... Wiem ze za friko i super jeśli robią patch ale nie robi się z gęby dupy...
 
Po zainstalowaniu patcha 1,07. quest: Najgorźniejszy potwór na skellige jest zbugowany a konretnie walka z wilkołakiem. Gdy wytrzymałość wilkołaki spadla do zero on nadal sobie stoi a quest się nie kończy.
Sprawdzałem 2x i caly czas ten sam błąd.
 
Top Bottom