Aktualizacja 1.07

+
rollback zniknął podczas aktualizacji galaxy dwa dni temu nie wiem czemu sam chciałem cofnąć patcha

No to kicha po całości....Od drugiego patcha mam wyłączone w Galaxy autoupdate dla Wiesia, widać było od początku że łatki nie wróżą nic dobrego. Na szczęście ominęły mnie praktycznie wszystkie bugi - poza błędem z exp co wymusiło update do 1.04 ;) Chcę skończyć grę i kończą ją na 1.06 ;)

---------- Zaktualizowano 19:39 ----------

Nie wiem co to za stronka ale...jest jeszcze taka opcja :

http://www.witcher3live.com/2015/07/download-all-witcher-3-patches-latest.html

Jak ktoś ma płyty to ponowna instalacja z płyt ( wiem, wiem trwa wieki ;) ) i instalacja niższego patcha.

Tyle że zapsy z wyższego patcha nie będą kompatybilne z niższym , i znowu klops...Jak nie kijem to palą...
 
Last edited:
No to kicha po całości....Od drugiego patcha mam wyłączone w Galaxy autoupdate dla Wiesia, widać było od początku że łatki nie wróżą nic dobrego. Na szczęście ominęły mnie praktycznie wszystkie bugi - poza błędem z exp co wymusiło update do 1.04 ;) Chcę skończyć grę i kończą ją na 1.06 ;)

---------- Zaktualizowano 19:39 ----------
Nie wiem co to za stronka ale...jest jeszcze taka opcja :

http://www.witcher3live.com/2015/07/download-all-witcher-3-patches-latest.html

Jak ktoś ma płyty to ponowna instalacja z płyt ( wiem, wiem trwa wieki ;) ) i instalacja niższego patcha.
jest jeszcze możliwość pobrania całej gry z GOG bo z tego co widać na stronie gra jest w 1.06 a jeżeli tylko serwery nie są przeciążone to z goga pobierze się szybciej niż zainstaluje z płyt xd
 
Po aktualizacji 1.07 po kazdorazowym wejsciu do gry musze ustawiac wszystko od nowa tj; jezyk, grafike, hud, sposob wyswietlania, tryb responsywnosci i ogolnie wszystko co zmienilem podczas poprzedniej gry bo gra nie trzyma ustawien:( troche to irytujace
 
Po aktualizacji 1.07 po kazdorazowym wejsciu do gry musze ustawiac wszystko od nowa tj; jezyk, grafike, hud, sposob wyswietlania, tryb responsywnosci i ogolnie wszystko co zmienilem podczas poprzedniej gry bo gra nie trzyma ustawien:( troche to irytujace

Musisz zmienić opcję ConfigVersion na 2. w pliku user.settings. Wszystkie stare ustawienia miały 1 i one nie działają.
 
Zauważone przeze mnie błędy po aktualizacji 1.07:
1. Po zażyciu eliksiru puszczyk odliczanie czasu pozostałego do końca działania eliksiru zatrzymuje się na 1 min. 45 sek. - mam kilka umiejętności z drzewka alchemii.
2. Po wejściu do ekwipunku za pomocą klawisza "I" i następnie próby wyświetlenia bestiariusza za pomocą klawisza "B" zmienia się sam tytuł z "Ekwipunek" na "Bestiariusz", ale po za tym jego zawartość się nie wyświetla. To samo dzieje się gdy chcę przejść do niego z zakładek rzemiosła, alchemii, zadań, mapy, medytacji, postaci. Działa prawidłowo tylko w przypadku samouczka i opisów postaci z gry.
3. Za każdym, razem gdy wchodzę do alchemii wyświetla mi się samouczek ze zmianami wprowadzonymi w łatce 1.07.
4. Wokół Wrońców w Velen cały czas napotykam białe konie, które za każdym razem stoją w tych samych miejscach.

Na razie tyle. Jak coś mi się przypomni lub nowego pojawi to dopiszę.
 
Czy ktoś zauważył błędy dotyczące Wyspy Mgieł lub bitwy o Kaer Morhen po paczu 1.07?
Dzisiaj chciałem ruszyć z tym wątkiem, jedyne co czytałem, to czasem zdarza się zbugowane zachowanie rycerzy gonu (teleportują się).

Ale niczego (korzystając z funkcji szukaj na forum) nie znalazłem...
 
Prawdopodobnie musimy czekać, aż testerzy przejdą całą grę w poszukiwaniu błędów, a następnie trzeba zrobić nową aktualizację, która tych błędów powinna się pozbyć.
 
Kamienie czernobog "poprawione" -( wkladamy w miecze a nie jak przed patchem w zbroje) nie dzialaja :(
Jesli zaloze zachomikowana zbroje z 2 kamieniami czernobog (z przed patcha) to od razu uaktualnia mi sie ataku obu mieczami.
Jesli wsadze n 3 kamienie czernobog do nowo znalezionego miecza z 3 slotami nie daje to efektu. Probowaem wkladac i wyjmowac miecz aby hmmm "zaskoczylo". Nie dzial i koniec :(

Ma ktos z tymi runami problem ?
 
Dodał bym jeszcze w nowym patch'u możliwość przewijania scenek przypisanych do danych lokacji przed wczytywaniem save'ów.
 
jaki jest tak na prawde stan gry na 1.07 bo chciałem przejść W3 drugi raz za pierwszym ograłem gre na max i skończyłem na 1.05(nie licząc DLC) bez problemów
 
Witam,
Czy ktoś wie jak ominąć obowiązek instalacji patcha na dysku C? Gdyż nie mam na nim wolnego miejsca, a prawie 200gb wolnego na dysku D, mimo to po wyborze języka w instalatorze wyświetla mi się komunikat o braku miejsca na dysku.
 
Top Bottom