Aktualizacja 1.07

+
Aktualizacja 1.07

Proszę co znalazłem

Cytuję
"Jak zapewne wiecie, prace nad najnowszą łatką, oznaczoną numerem 1.07 są już na ukończeniu. Uaktualnienie wprowadzi szereg zmian, a do najważniejszych z nich można zaliczyć:

- Nowy, alternatywny (opcjonalny) tryb responsywności poruszania się Geralta

- Skrzynia dla gracza dostępna w różnych miejscach w grze. Lokacje skrzynki będą oznaczone na mapie.


- Materiały potrzebne do wytwarzania przedmiotów oraz składniki alchemii nie będą już miały wagi.

- Książki będą teraz umieszczane w specjalnej zakładce w ekwipunku, a pozycje przeczytane będą oznaczone graficznie.

- Cała masa poprawek dotyczących zadań głównych oraz pobocznych

- Rozmaite usprawnienia w zachowaniu konia

- Dodano kilka metod sortowania przedmiotów w ekwipunku

- Przepisy (alchemia oraz wytwarzanie przedmiotów) mogą być teraz przypinane, co będzie skutkowało odpowiednim zaznaczeniem potrzebnych do ich wykonania składników w panelu sklepu.

- Usprawnienia dotyczące wydajności (efekty wizualne, cut-sceny, rozgrywka)

Jako że wszyscy pracujemy nad tym, aby aktualizacja 1.07 została ukończona i wydana na czas, chcemy poinformować iż w tym tygodniu nie zostanie udostępnione darmowe DLC (nie martwcie się - bezpłatna zawartość powróci już w przyszłym tygodniu). Mamy nadzieję, że rozumiecie naszą decyzję. Zebraliśmy od Was mnóstwo sugestii i uwag na temat tego, co moglibyśmy poprawić i pragniemy zaimplementować tyle, ile będziemy mogli. Pełna lista zmian jaką przyniesie ze sobą patch 1.07 zostanie opublikowana w tym tygodniu. Więcej informacji na temat dokładnej publikacji łatki zostanie udostepnionych niebawem."

Źródło z FB
https://www.facebook.com/
 
Last edited:
Będzie skrzynka, składniki bez wagi - Yeah. Niech tylko naprawią buga z Rochem w obozie partyzantów(brak interakcji) i mogę wracać do gry!
 
Mogliby jeszcze dodać opcjonalne podnoszenie poziomu zadań lub opcjonalny brak kary za robienie szarych zadań (choć na to jest mod).
 
Mogliby jeszcze dodać opcjonalne podnoszenie poziomu zadań lub opcjonalny brak kary za robienie szarych zadań (choć na to jest mod).
A który chciałbyś mieć poziom po wykonaniu wszystkich questów? 40? 45? 50? Bo moim zdaniem 35ty to i tak za dużo - Geralt staje się półbogiem.
 
A który chciałbyś mieć poziom po wykonaniu wszystkich questów? 40? 45? 50? Bo moim zdaniem 35ty to i tak za dużo - Geralt staje się półbogiem.

Tasak ma chyba niższy poziom niż Stosy Novigradu. Wycieczka na Skellige dla Lamberta jest niższa niż główna linia prowadząca na Skellige. Nie łatwo też zbierać wszystkie zadania na tyle szybko by efektywnie je układać w linii od najniższych do najwyższych.

Próbowałem robić zadania po kolei od najniższych żeby nie tracić ich na szaro i było to dość frustrujące bo zabijało swobodę, chęć eksploracji (bo zaraz wpadnie za dużo expa i lipa). W wielu zadaniach podbicie statystyk przeciwników o 4-5 poziomów nie powinno być problemem ;)

A fajnie jest zrobić miecz na np. 47 poziom i się nim pobawić :D
 
W ogóle nie ma informacji na temat popraw w systemie walki, kicha jak cholera bo na dzisiaj, walka wygląda tak by wykonać kontrę i uderzyć i tak w kółko...
 
Nie kumam tego, dlaczego ludzie z uporem maniaków przekręcają numer wersji patcha. Jakoś nie dociera, że tworząc wątek z błędną nazwą nie dość, że z góry wprowadzają ludzi w błąd, to przyczyniają się do powielania głupot. Jak wyjdzie płatne DLC, jakaś arena, itd. jak to było przy drugim Wiedźminie, to prawdopodobnie wówczas będziemy mówić o patchu 1.7.

https://en.wikipedia.org/wiki/Software_versioning

Czytać i na przyszłość nie przekręcać.
 
A który chciałbyś mieć poziom po wykonaniu wszystkich questów? 40? 45? 50? Bo moim zdaniem 35ty to i tak za dużo - Geralt staje się półbogiem.

Myślałbym raczej o 300...

Ogólnie chodziłoby o to, żeby poziom (a przynajmniej punkt umiejętności) zdobywać średnio co godzinę gry (a nie co 5);
bo to jest czynnik zachęcający do dalszej gry dla tych, którzy lubią rozwijać postać i sprawdzać co to dało.
We wszystkich Wiedźminach ani poziomów nie zdobywa się często, ani nie zmienia rynsztunku wiele razy,
bo choć znaleźć można wiele rodzajów broni czy pancerzy, to mało co jest lepsze od już posiadanego,
szczególnie gdy już zbierze się wiedźmiński rynsztunek dopasowany do rozwijanych umiejętności.
Oczywiście fabuła i wciągający świat są lepsze i ważniejsze, ale czemu między tym wybierać,
skoro oba aspekty rozgrywki są od siebie niezależne i można mieć pełną satysfakcję?

Weź pod uwagę fakt, że statystyki Geralta nie muszą rosnąć z poziomu na poziom tak samo jak teraz;
mogą rosnąć proporcjonalnie wolniej do zwiększonej ilości poziomów zdobywanych w tym samym czasie;
a mogą też rosnąć malejąco - na początku gry tak samo szybko jak teraz;
po kilku poziomach 2x wolniej, po kilkunastu 4x wolniej...
W końcu może dojść nawet do tego, że przybywa tylko punktów umiejętności,
a siła, żywotność i wszystkie inne parametry się wcale nie zmieniają.

Zaleta tego była by taka, że dałoby się podczas gdy odblokować i rozwinąć do końca wszystkie umiejętności;
co na balans gry nie powinno wpłynąć jakoś radykalnie, bo tak czy inaczej jednocześnie używać można
najwyżej 1-12 umiejętności z istniejących 70 i ilość ta rośnie podczas gry skokowo co kilka poziomów.
Mając dostępnych więcej, dałoby się je częściej zmieniać i lepiej dopasowywać do sytuacji,
ale wciąż tylko kilka byłoby aktywnych i nie byłoby postaci, która robi wszystko na raz.
 
Last edited:
Na anglojęzycznym forum ludzie są wk*rwieni, że znów redzi ignorują ich zgłaszane bugi i robią to co oni uważają. To samo było w wiedźminie 2 i do dzisiaj są w grze niepoprawione błędy.

To samo ja mogę powiedzieć, na zgłaszane problemy radzą mi by po prostu wyłączyć opcje w ustawieniach co jest niewłaściwym podejściem do konsumenta.
Dużo jest zgłoszeń na temat walki, przeciwnicy nadużywają blokowań których nie idzie przebić a Redzi mają to w poważaniu i naprawiają znów jakieś niewidoczne problemy.
 
Last edited:
Czytam te Wasze pretensje i aż ręce opadają. Mamy grę, którą cały świat uznał za jedną z najlepszych gier, jakie kiedykolwiek powstały, a tu część ludzi wiesza psy na Redach, jakby im matki poobrażali. @Marcin_89.683, co to za tekst "mam nadzieję, że im te 5 mln dowalą"? Życzysz komuś takich rzeczy, bo nie potrafisz zajść przeciwnika z boku i ominąć jego bloku? Zagraj sobie raz jeszcze w pierwszego Assassina, a W3 zostaw dla dojrzałych graczy, którzy potrafią docenić nie tylko grę, ale także to, że przedstawia ona pewną wizję. Wizję twórców.
Czy jak oglądasz filmy, to też cały czas ku*wisz przed telewizorem, że ten aktor ma zły kolor włosów, a ten źle mruga okiem? Żenada. To nie jest Wasz produkt. To produkt Redów. Kupiły go miliony graczy i są zachwyceni, a kilku sfrustrowanych gimbazowców z przerostem ego wylewa żale bo Redzi nie słuchają ich uwag. Wasze uwagi nikogo nie obchodzą, bo są od rzeczy. To jak czepianie się Dark Souls, że nie można save'ować gry. No nie można, bo taką wizję gry stworzyli jej twórcy. Nie pasuje? Nie grajcie. Wakacje są, idźcie piłkę pokopać.
 
Last edited:
To, że mam uwagi do produktu nie oznacza od razu, że jestem gimbusem. Kurna weź się ogarnij i przykro mi, że mam większe oczekiwania po produkcie niż inni.
Wejdź sobie na anglojęzyczne forum jeżeli umiesz angielski i se poczytaj, że walka w grze jest bezsensowna bo polega cały czas na pieprzonym unikaniu i ciosie, unikanie i cios i tak w kółko, bo pieprzone AI cały czas ciosy blokuje czy lekkie czy ciężkie. rzygać idzie...
Oczywiście, też nie idzie za bardzo pozbawić przeciwnika tarczy. Na wczesnych trailerach było można a tu ni da rady...
No i znaki też super działają, rzucisz na przeciwnika ogłuszenie walniesz go i już nie działa, git produkcja...

Większość moich uwag dotyczy systemu walki, po prostu jest niezbalansowana.
 
Last edited:
Co za kłamcy. Przez cały tydzień wychodziły info że 1.7 będzie w tym tygodniu. Soon, za chwilę, już prawie - a teraz w czwartek wieczorem idzie news że będzie w przyszłym tygodniu.
Gratulacje CDPR. Może i gry robicie świetne, ale Wasze PR to komedia i popłuczyny.
Podziękowanie w imieniu Skelligowca który już od 9 dni utknął na wyspie i nie może kontynuować gry bo patcha Wam się nie chce wydać.
 
CD Projekt RED's Marcin Momot has officially announced that the highly anticipated and suitably dense patch 1.7 for The Witcher 3: Wild Hunt will be available later this week on all platforms.

Mnie serio walą dodatki i cuda z tego patcha; ja chcę tylko w końcu mieć możliwość kontynuowania gry.
Gdybym wiedział że REDzi psują grę tymi *** dodatkami w życiu bym ich nie zainstalował.
 
Last edited by a moderator:
CD Projekt RED's Marcin Momot has officially announced that the highly anticipated and suitably dense patch 1.7 for The Witcher 3: Wild Hunt will be available later this week on all platforms.

Mnie serio walą dodatki i cuda z tego patcha; ja chcę tylko w końcu mieć możliwość kontynuowania gry.
Gdybym wiedział że REDzi psują grę tymi posranymi dodatkami w życiu bym ich nie zainstalował.
Game reactor, huh? Myślałem, że zawsze lepiej sprawdzać u źródła...
The full change list for the patch 1.07 will be coming later this week. Stay tuned for info about the release of the update itself.
 
Ja tez sie nie moge doczekac na tego pacza (moze zle, bo sobie obiecuje, ze mi wszystko naprawi, a pewnie nie naprawi), ale NIGDZIE nie bylo wspomniane ze to bedzie ten tydzien. Ludzie tak zakladali, ze pojda trybem poniedzialek zapowiedz - sroda release, jak z DLC, ale pacz ma wyjsc na wszystkie platformy rownoczesnie, a to sie wiaze z licencjami i akceptacjami od sony i Xbanana.
 
To, że mam uwagi do produktu nie oznacza od razu, że jestem gimbusem. Kurna weź się ogarnij i przykro mi, że mam większe oczekiwania po produkcie niż inni.
Wejdź sobie na anglojęzyczne forum jeżeli umiesz angielski i se poczytaj, że walka w grze jest bezsensowna bo polega cały czas na pieprzonym unikaniu i ciosie, unikanie i cios i tak w kółko, bo pieprzone AI cały czas ciosy blokuje czy lekkie czy ciężkie. rzygać idzie...
Oczywiście, też nie idzie za bardzo pozbawić przeciwnika tarczy. Na wczesnych trailerach było można a tu ni da rady...
Czyli nie umiesz kontrować i masz z tego powodu pretensje do deweloperów?
 
Top Bottom