Aktualizacja 1.07

+
walka w grze jest bezsensowna bo polega cały czas na pieprzonym unikaniu i ciosie, unikanie i cios i tak w kółko,

Normalnie cytat tygodnia - za dawnych czasów zgłosiłbym tą wypowiedź do działu "rodzyny" w top secret
Parafrazując, jak ktoś kiedyś powiedział - seks jest bezsensowny bo polega cały czas na wsadzaniu i wyjmowaniu i tak w kółko-

A tak powaznie - na czym ma polegać walka - na ustawieniu Ci przeciwnika z rozłożonymi rękami i nawalaniu w niego mieczem? Masz to Kaer Morhen - tam były manekiny

---------- Zaktualizowano 07:26 ----------

Ja tez sie nie moge doczekac na tego pacza (moze zle, bo sobie obiecuje, ze mi wszystko naprawi, a pewnie nie naprawi), ale NIGDZIE nie bylo wspomniane ze to bedzie ten tydzien. Ludzie tak zakladali, ze pojda trybem poniedzialek zapowiedz - sroda release, jak z DLC, ale pacz ma wyjsc na wszystkie platformy rownoczesnie, a to sie wiaze z licencjami i akceptacjami od sony i Xbanana.

W tym tygodniu to miało być więcej informacji na temat patcha 1.07, a nie sam patch.
 
Nie wiem gdzie umieścić to pytanie, więc zadam tutaj:

Czy po aktualizacji Win 8.1 do Win 10 Wiedźmin 3 będzie działał normalnie?
 
Mam WIN10 X64 10240 PRO i Wiesiek zapinkala jak ta lala :)

Nawet zrobiłem taki myk:

1. zainstalowałem Wiesia na dysk "C" z systemem - SSD - aby sprawdzić, czy mapy i sama gra ładują się szybciej, niż z HDD.

2. uwaga - przeniosłem grę z "C" na "D" - z SSD na HDD.- wytnij/wklej.

3. wstawiłem ikonkę z gry do paska szybkiego uruchamiania.

Gra uruchamia się bez problemów !!

Na SSD jest dobre 40% szybsze wczytywanie gry/map/save.

Teraz czekam na patch 1.07 i zaczynam od nowa - czwarte przejście :)


Dawajcie już ten patch, bo się niecierpliwie ;)
 
Ależ chodzi. Tylko po chodzi jak mężczyzna na szpilkach. Tragicznie. Artefakty, znikający interfejs itd.

Tego nie wiedziałem.. ;/ Kilka lat temu odpalałem go na Debianie i bardzo fajnie się grało. Teraz chyba są nawet specjalne wersje linuxowe, ale ich nie sprawdzałem.

No nic, zaczynam odbiegać od tematu, więc lepiej się już zamknę xD
 
Tylko co z tego, jak nie grałem miesiąc i nie pamiętam jakie sterowanie było na początku.
 
Tylko co z tego, jak nie grałem miesiąc i nie pamiętam jakie sterowanie było na początku.
To jak chcesz poczuć różnicę. Chodzi tylko o to, że szybciej się obraca i zawraca, poruszanie się jest dokładniejsze. Ale wygląda mniej naturalnie.
 
Top Bottom