Aktualizacja 1.1 — lista zmian

+
4. Kompletnie nie rozumiem oczekiwań, że CDPR poprawi całą mechanikę czegoś, np. krytykowane AI policji. Przecież to jest napisanie gry od nowa! Naprawdę ktoś uważa, że to da się rozwiązać paczem? Plus: ja sądzę, że to AI tak ma wyglądać, tak zostało zaprojektowane, mniej więcej. To rozwiązanie ma tu wielu głośnych przeciwników, a mnie akurat nie przeszkadza, bo dzięki temu łatwiej mi się gra. Dlatego wnioskuję, że "tak miało być". I naprawdę nie sądzę - jako gracz - że deweloper to naprawi (tzn. napisze od nowa i zaimplementuje). Skoro tak miało być?

Nie, to nie jest napisanie gry od nowa. AI to osobna mechanika i przy implementacji jej do gry nie trzeba od razu zmieniać całego kodu. W Cyberpunku tej mechaniki nie ma w ogóle. Coś tam sklejone jest na szybko, żeby jakoś to wyglądało. W obecnym stanie, równie dobrze, NPC mogłoby stać w miejscu i patrzeć w niebo, różnica niewielka.
 
4. Kompletnie nie rozumiem oczekiwań, że CDPR poprawi całą mechanikę czegoś, np. krytykowane AI policji. Przecież to jest napisanie gry od nowa! Naprawdę ktoś uważa, że to da się rozwiązać paczem? Plus: ja sądzę, że to AI tak ma wyglądać, tak zostało zaprojektowane, mniej więcej. To rozwiązanie ma tu wielu głośnych przeciwników, a mnie akurat nie przeszkadza, bo dzięki temu łatwiej mi się gra. Dlatego wnioskuję, że "tak miało być". I naprawdę nie sądzę - jako gracz - że deweloper to naprawi (tzn. napisze od nowa i zaimplementuje). Skoro tak miało być?
Bo w grze jest od groma takich właśnie ułatwiaczy, można zacząć do tego, że jak jedziesz samochodem to szukanie pieszego przekraczającego ulicę/przejście dla pieszych graniczy z cudem. To, że nie spadasz z motoru przy każdej drobnej stłuczce itd.
Nie, to nie jest napisanie gry od nowa. AI to osobna mechanika i przy implementacji jej do gry nie trzeba od razu zmieniać całego kodu. W Cyberpunku tej mechaniki nie ma w ogóle. Coś tam sklejone jest na szybko, żeby jakoś to wyglądało. W obecnym stanie, równie dobrze, NPC mogliby stać w miejscu i patrzeć w niebo, różnica niewielka.

Nie, w Cyberpunku jest ta mechanika, taka miała być, taka była zapowiedziana już rok wcześniej przed deva. I dobrze, że taka jest, bo mnie osobiście cholera by trafiła, gdybym połowę gry musiał się użerać z ncpd.
 
https://cdn.discordapp.com/attachments/786382103280615444/802508542287413258/auta.png
https://cdn.discordapp.com/attachments/786382103280615444/802508550605504532/ludzie.png

coś tu po aktualizacji mocno nie zagrało xD zmniejszyli szybkość renderowania, czy jak? RTXon na 3070, gra na ssd. i9 10gen

aa, no i misja "skóra, której potrzebuję" dalej u mnie zbugowana. nie mogę się autoryzować, żeby mieć dostęp do Vana

Hmm, też nie mam takich "kwiatków". RTX 2060. Co prawda mam migoczące tu i ówdzie tekstury (np. jakiegoś okna, pasów w oddali), ale tekstury się ładują normalnie.
Na mojej karcie w FullHD bez RT i DLSS, z paroma obniżonymi opcjami da się grać obecnie w 60 klatkach z niewielkimi spadkami (sprawdzane w centrum).
Przy RT należy włączyć jednak średnie tłumy i oczywiście DLSS. Wtedy mam średnio 40 klatek.
Przyznam jednak, że to chwalone tak DLSS nie do końca mnie zadawala, bo jednak rozmycie obrazu jest widoczne.
Cóż, gram jednak na karcie, która wymaga kompromisów.
 
Last edited:
Ok, a teraz napiszę coś od siebie - jako user, nie moderator. Jestem przecież również graczem... Moje zdanie.

1. Super, że jest patch, który naprawia wiele rzeczy - bo to też były błędy, a część udało się naprawić. Więc dla mnie to działanie "in plus, pro user".

2. Kiepsko, że niektóre rzeczy zdają się dalej nie działać ludziom, chociaż zastanawiam się, czy tu nie jest przypadkiem tak samo, jak we wcześniejszych fiksach? Że coś "nie działa wstecz", więc zepsuty quest się wstecznie nie naprawi i trzeba go rozegrać jeszcze raz od zera? Przydałoby się info.

3. Myślę realnie: nie ma najmniejszej nawet opcji, że Redzi błyskawicznie naprawią wszystko wszystkim. NIE MA. Działają wg jakiejś kolejności i możliwości, więc oczekiwanie, że MÓJ PROBLEM zostanie rozwiązany jako pierwszy bo, no, jest mój.... to jakby zbytek optymizmu. Nie czuję się pępkiem świata, wiecie. Dlatego czekam z nadzieją, że naprawią "Czerwonego Wieszcza" (z tą misją mam bloker, chlip), ale nie tupię nogami. Jaki to ma sens?

4. Kompletnie nie rozumiem oczekiwań, że CDPR poprawi całą mechanikę czegoś, np. krytykowane AI policji. Przecież to jest napisanie gry od nowa! Naprawdę ktoś uważa, że to da się rozwiązać paczem? Plus: ja sądzę, że to AI tak ma wyglądać, tak zostało zaprojektowane, mniej więcej. To rozwiązanie ma tu wielu głośnych przeciwników, a mnie akurat nie przeszkadza, bo dzięki temu łatwiej mi się gra. Dlatego wnioskuję, że "tak miało być". I naprawdę nie sądzę - jako gracz - że deweloper to naprawi (tzn. napisze od nowa i zaimplementuje). Skoro tak miało być?

5. I ogólnie nie rozumiem ogromu napaści, że ten pacz nie jest taki, jak by tego chciał jeden, drugi czy dwudziesty user. Jest, jaki jest - ale to nie czyni ze studia złodziei ani oszustów. Rzucający takimi słowami serio przekraczają granice wolności słowa i krytyki, ale nie jestem, niestety, ich matką ani żadnym autorytetem, żeby to tak wytłumaczyć, że zrozumieją. Niemniej jest we mnie potężny bunt, kiedy czytam takie wypowiedzi. Sama nigdy nie rzucałabym takimi oskarżeniami, niezależnie od poziomu frustracji. Bo frustracja niczego nie usprawiedliwia, a już na pewno nie ataków. Udowadnia bezradność i może niekiedy brak wychowania, pozwala spuścić ciśnienie, ale to w sumie tyle. Niczego nie wnosi.

To pisała Undomiel - gracz.

Wszystkim życzę, żeby gra sprostała w końcu ich oczekiwaniom, bo to ma być fun, a nie powód do atakowania się nawzajem i bezsilnej złości...


No tak ale sami sobie czy wasz prezes na to zasłużył , gra jest nie skończona a oddana do sprzedaży więc do kogo masz pretensje ? I się dziwisz ze tyle hejtu. Dla was liczy sie hajs jesteście pazerni po prostu . Jak gra Chodziła na pc jako tako trzeba było ją wydać 10 grudnia tylko na PC ewentualnie na konsole nowej generacji i nikt z uzytkownikow ps4 ani xbox nie miał by pretensji , Byście powiedzieli ze na razie wydajecie grę na pc bo najlepiej działa a na ps4 i na xbox musi poczekać bo trzeba ją poprawić i by nie było problemu ale jak napisałem wcześniej PAZERNOŚĆ
 
No tak ale sami sobie czy wasz prezes na to zasłużył , gra jest nie skończona a oddana do sprzedaży więc do kogo masz pretensje ? I się dziwisz ze tyle hejtu. Dla was liczy sie hajs jesteście pazerni po prostu . Jak gra Chodziła na pc jako tako trzeba było ją wydać 10 grudnia tylko na PC ewentualnie na konsole nowej generacji i nikt z uzytkownikow ps4 ani xbox nie miał by pretensji , Byście powiedzieli ze na razie wydajecie grę na pc bo najlepiej działa a na ps4 i na xbox musi poczekać bo trzeba ją poprawić i by nie było problemu ale jak napisałem wcześniej PAZERNOŚĆ
Gra jest skońcona. Wszystkie prezentacje miały watermarka, że work in progress. Jak wychodzi wersja 1.0 to to jest skończony produkt. Masz jakąś tajną wiedzę, że gra jest nieskończona?
 
Ok, a teraz napiszę coś od siebie - jako user, nie moderator. Jestem przecież również graczem... Moje zdanie.

1. Super, że jest patch, który naprawia wiele rzeczy - bo to też były błędy, a część udało się naprawić. Więc dla mnie to działanie "in plus, pro user".

2. Kiepsko, że niektóre rzeczy zdają się dalej nie działać ludziom, chociaż zastanawiam się, czy tu nie jest przypadkiem tak samo, jak we wcześniejszych fiksach? Że coś "nie działa wstecz", więc zepsuty quest się wstecznie nie naprawi i trzeba go rozegrać jeszcze raz od zera? Przydałoby się info.

3. Myślę realnie: nie ma najmniejszej nawet opcji, że Redzi błyskawicznie naprawią wszystko wszystkim. NIE MA. Działają wg jakiejś kolejności i możliwości, więc oczekiwanie, że MÓJ PROBLEM zostanie rozwiązany jako pierwszy bo, no, jest mój.... to jakby zbytek optymizmu. Nie czuję się pępkiem świata, wiecie. Dlatego czekam z nadzieją, że naprawią "Czerwonego Wieszcza" (z tą misją mam bloker, chlip), ale nie tupię nogami. Jaki to ma sens?

4. Kompletnie nie rozumiem oczekiwań, że CDPR poprawi całą mechanikę czegoś, np. krytykowane AI policji. Przecież to jest napisanie gry od nowa! Naprawdę ktoś uważa, że to da się rozwiązać paczem? Plus: ja sądzę, że to AI tak ma wyglądać, tak zostało zaprojektowane, mniej więcej. To rozwiązanie ma tu wielu głośnych przeciwników, a mnie akurat nie przeszkadza, bo dzięki temu łatwiej mi się gra. Dlatego wnioskuję, że "tak miało być". I naprawdę nie sądzę - jako gracz - że deweloper to naprawi (tzn. napisze od nowa i zaimplementuje). Skoro tak miało być?

5. I ogólnie nie rozumiem ogromu napaści, że ten pacz nie jest taki, jak by tego chciał jeden, drugi czy dwudziesty user. Jest, jaki jest - ale to nie czyni ze studia złodziei ani oszustów. Rzucający takimi słowami serio przekraczają granice wolności słowa i krytyki, ale nie jestem, niestety, ich matką ani żadnym autorytetem, żeby to tak wytłumaczyć, że zrozumieją. Niemniej jest we mnie potężny bunt, kiedy czytam takie wypowiedzi. Sama nigdy nie rzucałabym takimi oskarżeniami, niezależnie od poziomu frustracji. Bo frustracja niczego nie usprawiedliwia, a już na pewno nie ataków. Udowadnia bezradność i może niekiedy brak wychowania, pozwala spuścić ciśnienie, ale to w sumie tyle. Niczego nie wnosi.

To pisała Undomiel - gracz.

Wszystkim życzę, żeby gra sprostała w końcu ich oczekiwaniom, bo to ma być fun, a nie powód do atakowania się nawzajem i bezsilnej złości...

Skoro jeszcze spoglądam na forum to postanowiłem się odnieść do postu powyżej Pani Moderatorki. Krótko odnośnie punktów nr 4 i 5:

Punkt 4 - czy policja respawnująca się nagle za plecami gracza to coś co miało tak wyglądać? Jeżeli tak, to mi to nie odpowiada i nie ma nic wspólnego z zwiększeniem immersji a wręcz przeciwnie.

Punkt 5 - wydanie patcha nie czyni z deweloperów ani złodziei ani oszustów. Natomiast wydanie półproduktu, który przez samych deweloperów przed premierą był zachwalany jak zaskakująco dobrze działa - już tak.

To, że Redzi robią patche jest dobre. Być może, któregoś pięknego gra ta produkcja będzie taka jaka być powinna. I wtedy ja z przyjemnością w nią zagram. To, że ludzie nie są zadowoleni bo gra nie została według nich poprawiona kolejnym patchem dostatecznie dobrze i nie działa na ich sprzęcie tak jak powinna, pokazuje tylko OGROM i MORZE błędów i bugów jakie są w tej grze.
 
Skoro jeszcze spoglądam na forum to postanowiłem się odnieść do postu powyżej Pani Moderatorki. Krótko odnośnie punktów nr 4 i 5:

Punkt 4 - czy policja respawnująca się nagle za plecami gracza to coś co miało tak wyglądać? Jeżeli tak, to mi to nie odpowiada i nie ma nic wspólnego z zwiększeniem immersji a wręcz przeciwnie.

Punkt 5 - wydanie patcha nie czyni z deweloperów ani złodziei ani oszustów. Natomiast wydanie półproduktu, który przez samych deweloperów przed premierą był zachwalany jak zaskakująco dobrze działa - już tak.

To, że Redzi robią patche jest dobre. Być może, któregoś pięknego gra ta produkcja będzie taka jaka być powinna. I wtedy ja z przyjemnością w nią zagram. To, że ludzie nie są zadowoleni bo gra nie została według nich poprawiona kolejnym patchem dostatecznie dobrze i nie działa na ich sprzęcie tak jak powinna, pokazuje tylko OGROM i MORZE błędów i bugów jakie są w tej grze.

Punkt 4 dlaczego się zamęczasz produktem, który ci nie odpowiada? Np sandbox GTA ma rozwiązania, które mogą tobie pasować, polecam.

Punkt 5 dlaczego twierdzisz, że wydali półprodukt? wszystkie wczesniejsze prezentacje to był work in progress
 
Też gram na Xbox series X, mam wersje 1.1 i nie mam takich problemów. Próbowałeś ręcznie (przycisk xboxa na padzie -> zamknięcie gry) zrestartować grę? Restart (przynajmniej u mnie) naprawia 95% problemów z grą.

Tak, zamykałem gre z poziomu Xboxa i uruchamialem ponownie. Niestety nic to nie dalo i jak widac jest sporo osob z tym samym problemem po zainstalowaniu patcha 1.1 co jest absurdalne - ponizej jest dokladnie to co i ja mam :
Post automatically merged:

Czy ja dobrze widzę?

Zrobiliście downgrade? Odbicia, LOD obiektów, oświetlenia, rozdzielczość świateł wolumetrycznych.

1.06 wygląda na PC lepiej od 1.1.

Cmon. Coście odwalili. Partactwo.

Na XsX tez jest mega zjazd grafiki w 1.1.
 
A dofinansowanie to na co poszło? Na duży żyjący świat? Jakoś go w Cyberpunku nie widzę.
Skoro jeszcze spoglądam na forum to postanowiłem się odnieść do postu powyżej Pani Moderatorki. Krótko odnośnie punktów nr 4 i 5:

Punkt 4 - czy policja respawnująca się nagle za plecami gracza to coś co miało tak wyglądać? Jeżeli tak, to mi to nie odpowiada i nie ma nic wspólnego z zwiększeniem immersji a wręcz przeciwnie.

Punkt 5 - wydanie patcha nie czyni z deweloperów ani złodziei ani oszustów. Natomiast wydanie półproduktu, który przez samych deweloperów przed premierą był zachwalany jak zaskakująco dobrze działa - już tak.

To, że Redzi robią patche jest dobre. Być może, któregoś pięknego gra ta produkcja będzie taka jaka być powinna. I wtedy ja z przyjemnością w nią zagram. To, że ludzie nie są zadowoleni bo gra nie została według nich poprawiona kolejnym patchem dostatecznie dobrze i nie działa na ich sprzęcie tak jak powinna, pokazuje tylko OGROM i MORZE błędów i bugów jakie są w tej grze.
czyli system policji jest już okej? wystarczy, że policjanci czy max tac przestaną sie spawnić za plecami gracza? bo na to teraz wychodzi.
co do dużego żyjacego świata, wg on jest duży i żyjący, wygląda tak jak w demie z 2018 roku, wiecej nie oczekiwałem.
 
Punkt 4 dlaczego się zamęczasz produktem, który ci nie odpowiada? Np sandbox GTA ma rozwiązania, które mogą tobie pasować, polecam.

Punkt 5 dlaczego twierdzisz, że wydali półprodukt? wszystkie wczesniejsze prezentacje to był work in progress

- Nie zamęczam się - bo nie gram w tą grę. Udzielam się na forum tylko.

- Twierdzę, że wydali półprodukt bo deweloperzy zapewniali przed premierą, że gra działa zaskakująco dobrze. Nie mówię o prezentacjach, ale o zapewnieniach panów z CDPR. Czy ta gra działa zaskakująco dobrze?
 
No tak ale sami sobie czy wasz prezes na to zasłużył , gra jest nie skończona a oddana do sprzedaży więc do kogo masz pretensje ? I się dziwisz ze tyle hejtu. Dla was liczy sie hajs jesteście pazerni po prostu . Jak gra Chodziła na pc jako tako trzeba było ją wydać 10 grudnia tylko na PC ewentualnie na konsole nowej generacji i nikt z uzytkownikow ps4 ani xbox nie miał by pretensji , Byście powiedzieli ze na razie wydajecie grę na pc bo najlepiej działa a na ps4 i na xbox musi poczekać bo trzeba ją poprawić i by nie było problemu ale jak napisałem wcześniej PAZERNOŚĆ

Nie jestem undomiel9 (mam nadzieję, że mi wybaczy, że się wtrącam w wątek), ale w to, że gracze konsolowi by nie mieli pretensji, to nie uwierzę :)
Jak leci hejt to już leci. Wystarczy np. zajrzeć do ocen TLoU 2. Coś nie pasuje, to 0 murowane. Niektórzy nie znają umiaru i nie znaleźliby też go w sprawie opóźnienia wersji konsolowych. Może by się po czasie rozeszło, ale hejt by był.

I może warto wbić sobie do głowy jedną prawdę. Każda firma jest "pazerna". Rockstar przecież nawet nie zrobił DLC do GTA V, bo nagle odkrył, że posiada w trybie online kurę, co składa im złote jaja, i się zajął dokarmianiem ptaszyska, potrzeby gracza singlowego olewając zupełnie.
Niekiedy do tego jednak dochodzi pasja w tym, co się robi. Pasję akurat w CP77 widać.
To zarząd, który zresztą wziął na siebie całą winę i przeprosił, nie dał odpowiedniego czasu swoim devom. Popełnił błąd. Dlaczego? Nie wiem, ale to się niestety zdarza w najlepszych firmach.
 
- Nie zamęczam się - bo nie gram w tą grę. Udzielam się na forum tylko.

- Twierdzę, że wydali półprodukt bo deweloperzy zapewniali przed premierą, że gra działa zaskakująco dobrze. Nie mówię o prezentacjach, ale o zapewnieniach panów z CDPR. Czy ta gra działa zaskakująco dobrze?
Jak możesz oceniać produkt którego nie konsumujesz i wypowiadać się na forum tego produktu co jest w nim dobrego czy złego jeśli go nigdy nie doświadczyłeś osobiście? Teoretycznie ja mógłbym wypowiadać się na temat jakiegoś whiskey na podstawie fotek z netu, wypowiedzi ekspertów na temat tego co czują itd. I napisać, że to i to jest do zmiany albo jest niedopracowane bo ... ? No własnie jak mógłbym taki produkt oceniać i wypunktować jego słabe strony skoro nigdy go nie spróbowałem?
 
Serio panowie ? Najpierw siedząc w statku w korpo nie mogłem wybrać miejsca docelowego czyli baru lizis bo nic się nie pojawiło, a po fantastycznym pomyśle żeby wczytać wcześniejszego sejwa zostałem w pokoju dżenkinsa z zamkniętymi drzwiami. Ja rozumiem że wcześniej na 1.06 działało wszystko ale litości :D

Dowód że nie działa - Cyberpunk 1.1 PC xD bug/new game

Restart, nie pomógł - mógłbym zrobić nową postać i znów spróbować czy działa ale już grę przeszedłem 3 razy i nie chce mi się już testować nowych aktualizacji skoro nawet prologu nie mogę przejść.
 
Last edited:
Jak możesz oceniać produkt którego nie konsumujesz i wypowiadać się na forum tego produktu co jest w nim dobrego czy złego jeśli go nigdy nie doświadczyłeś osobiście? Teoretycznie ja mógłbym wypowiadać się na temat jakiegoś whiskey na podstawie fotek z netu, wypowiedzi ekspertów na temat tego co czują itd. I napisać, że to i to jest do zmiany albo jest niedopracowane bo ... ? No własnie jak mógłbym taki produkt oceniać i wypunktować jego słabe strony skoro nigdy go nie spróbowałem?


Hehehe, ale twardziel jesteś :D Naprawdę. Okej pozwól, że Ci wytłumaczę i użyję przykładu Twojej Whiskey. Śmieszne trochę jest, że tak trzeba ludziom coś tłumaczyć - ale okej :)

Gdybyś wypił szklaneczkę, może dwie, jakiejś Whiskey i byś powiedział, że z tego i tego powodu jej nie lubisz - to chyba byłoby okej, prawda? Spróbowałeś, posmakowałeś, wiesz co Ci nie pasuje i pić jej nie chcesz. Nadążasz jak dotąd? Jeżeli tak, to z tą grą u MNIE było podobnie, spróbowałem jej, posmakowałem (czytaj: pograłem) i stwierdziłem to co już wiesz (pisałem we wcześniejszych postach). Nie chcę spojlerować ale dotarłem w CP77 do takiego momentu w którym gra mówi, że jest to tzw. punkt bez odwrotu (nie wiem czy dobrze to nazwałem akurat). Więc troszkę w tę grę pograłem, chciałem dać jej szansę i przymknąć oko na niedoróbki, ale niestety jest ich tyle, że granie w CP77 przestaje być rozrywką a zaczyna być męczarnią. Dlatego przestałem. Rozumiesz? Comprende? Kapisz?
 
"Doszlifować" POWINNI przerobić cały system AI. Czy widziałeś tam jakieś wojny gangów?
Ja widziałem. Może nie wojnę, ale potyczkę. Nie pamiętam, czy to było jakieś zadanie poboczne widoczne na mapie czy takie, które się włącza, kiedy bliżej podjedziesz, ale zanim wpadłem porozwalać gangusów, to widziałem, jak się ze sobą strzelają i tak mniej więcej połowa z nich była martwa w momencie mojego wkroczenia, bo przez kilka chwil popatrzyłem sobie na strzelaninę. W pierwszej chwili byłem zdziwiony ocb, a po chwili załapałem, że się między sobą nawalają i stwierdziłem "ale czad".
 
Ogólnie wrażenia z patcha 1.1 nie są najgorsze, o wydajności ciężko mi się wypowiadać kiedy ma się zapas i w zasadzie na ustawieniach jakich się gra ma się jeszcze zapas lekką ręką z 25%.

Wizualnie błędów z niedoczytującymi teksturami nie zauważyłem, jednak zmniejszony zasięg LoD rzuca się w oczy czy to w środku w jakiś budynkach, czy podczas jazdy samochodem. Widać część reklam czy innych detali wyskakuje dość blisko przed nami i ciężko tego nie dostrzec.

Jednakże plus taki że brak już błędów z T-pose podczas jazdy autem V - często miał taką pozę i do tego czasami z widokiem pośladków więc tego błędu nie zauważyłem.

Poruszanie się przechodniów jakby lepsze oraz samych przypadków klonowania na ulicach czy przy barach zdecydowanie mniej.
 
zgadzam się praktycznie ze wszystkim co napisała @undomiel9 . Praktycznie powtórzyła to samo co pisałem w tym i innym wątku odnośnie patchy i aktualizacji ale ubrała to w ładniejsze słowa. ;)

Mam wrażenie że z tą aktualizacją stało się to samo co z premierą gry. Ogólny hype i nakręcanie się (niektórzy to odliczali minuty ;) ), a potem zimny kubeł wody na głowę bo nie tego się spodziewałem. I teraz wielkie szukanie winnych i palenie na stosie. Sorry, ale nie tędy droga. Nie bronię CDPR, bo popełnili sporo błędów, ale przyznali się do tego, przeprosili i próbują to naprawić. Jednak większość chyba nie wie i nie zdaje sobie sprawy jak wygląda pisanie programów czy gier i tworzenie tak wielkich i skomplikowanych produkcji. To jest naprawdę żmudny proces i wymaga czasu. I tak samo jest ze znalezieniem błędu i jego poprawieniem. To że wiadomo że w danym miejscu jest usterka nie oznacza od razu że wiadomo jak ją naprawić. Czasem trzeba przejrzeć tysiące linii kodu aby znaleźć źle postawiony przecinek (bo np jakiś parametr ma być 0,01 a nie 0,1). Czasem trzeba poprawić jakieś parametry algorytmu i pętli. Czasem trzeba przepisać na nowo całą część. Ale na to wszystko trzeba czasu. I cierpliwośći ze strony graczy, której jak widać brakuje. Dlatego cały czas uważam że CP jest naprawdę fajną grą, przy której super się bawiłem (230 godzin). Występujące błędy niestety psują tą całą otoczkę ale nie mogę przez ich pryzmat ocenić całej gry jako przysłowiowy chłam jak niektórzy to robią. Jest to stwierdzenie mocno krzywdzące. Tylko ten nie popełnia błędów, kto nic nie robi.
 
Tak, to też już wszyscy słyszeli. Nie ma co sobie tego wpychać na siłę, naprawdę.
Każdy ocenia sam.
Proszę już tych przekonywań na siłę nie ciągnąć.

Swoją drogą to współczuję. Po premierze nastąpił wysyp mnóstwa krzykliwych userów, z którymi trzeba się użerać, a jakaś sensowna krytyka i zauważenie ewidentnych wad jak i ewidentnych zalet ginie w morzu zwykłych narzekań o jakieś totalne pierdoły... po prostu współczuję. Trzymajcie się tam w tej moderacji i tam u tych Redów by wszystko połatali jak należy. Powodzenia ;)
 
Top Bottom