Aktualizacja 1.1 — lista zmian

+
Kto z CDP zapłaci mi za testowanie gry? Może być przelew, 199 zł, ale nie wiem czy dotrwam do napisów końcowych.
Co tak nisko się cenisz? Kiedyś chciała mnie zwerbować bardzo znana firma w branży gier na literkę "W".
Odpowiedziałem im krótko, nie stać was , abym u was pracował i pomagał graczom ;)

Ustaw FOV - standardowo jest chyba na 80 albo 90 nie pamiętam po polsku Pole Widzenia ale w opcjach jest chyba FOV

Masz dobrą pamięć, jest to pole widzenia :)

Jak będzie RTX 6090 to można myśleć o uruchomieniu Ray Tracingu w Cyberpunku - teraz ciężko.
Ciężko? Nie zauważyłem. Po coś jest w ustawieniach gry DLSS ;)
 
Fajnie, że pojawiło się tyle poprawek. Cieszę się, że naprawy idą do przodu! Mam nadzieję niedługo wrócić na świeżo do tytułu :) Chciałbym też zaadresować błąd podczas skoku ze sprintu (shift+w -> spacebar) na obiekt posiadający krawędź pod kątem nachylenia skierowanym w dół. Skacząc na szeroką poręcz w taki sposób postać może zostać bardzo przyspieszona w kierunku poruszania się co może nawet postać zabić od impetu uderzenia w inny obiekt (np. samochód lub ściana). Nie wiem czy było to już naprawiane, ale po 1.06 nadal udawało mi się trafić na ten błąd.
To nie błąd, to funkcjonalność.
 
Top Bottom