Aktualizacja 1.10 już dostępna!

+
Aktualizacja 1.10 już dostępna!



Łatka 1.10 jest dostępna na wszystkich platformach. Pobierzcie ją już teraz i bądźcie gotowi na 13 października kiedy pierwszy dodatek do gry Wiedźmin 3: Dziki Gon będzie miał swoją oficjalną premierę.

Pełną listę zmian, które zostały wprowadzone w patchu 1.10 znajdziecie tutaj.

W "Serca z Kamienia" będzie można zagrać już o 1:00 w nocy z poniedziałku na wtorek.
 
Nie potrzebny jest patch, ale przydałby się jakiś hotfix.
Liczę, że zobaczymy go jeszcze przed Sercami.
 
Jeśli chodzi o te dziwne znaczki w menu i brak pochew, to tak, hotfix powinien wystarczyć. I też mam nadzieję, że nie trzeba będzie na niego długo czekać.
 
Nie wiem jak długo występują te problemy, bo dawno nie grałem, ale czas najwyższy dokończyć grę i chciałem się "pożalić" na:
- W misji Zlecenie: Zaginiony brat nie mogę oddać questa Brunowi, bo stoi on i brak jakiejkolwiek interakcji. Screen: http://imgur.com/F60lMQv
- W misji z darmowego DLC Złoto dla głupców po pierwszej rozmowie, jest walka z bandytami, ale oni są nieśmiertelni. Mają lvl -1 i 0 Hp. Screen: http://imgur.com/1FCl98f
- W misji Statuetka Żołnierza tak samo brak jakiejkolwiek interakcji z Triss w Szałwii i Rozmarynie (tak, już po jej powrocie). Screen: http://imgur.com/lcbDgZO

Piszę też o tych bugach tutaj, bo szukając na forum(dobra, o statuetce nie szukałem) nie znalazłem rozwiązań.
 
No u mnie brak interakcji z Triss, jak widać na screenie. :/

Może Ci się łatka nie zainstalowała poprawnie. W GOG Galaxy masz podane, że zainstalowana jest wersja 1.10? Ja wczoraj to zadanie zrobiłem gdy cofnąłem się do zapisu w którym pozostało mi się już tylko spotkać z Avallachem by wykonać jego prośbę w ramach zadania Ostatnie przygotowania. Nim się z nim spotkałem zaszedłem do pokoju Triss i bez problemu rozegrałem zadanie ze statuetkami.
 
Może Ci się łatka nie zainstalowała poprawnie. W GOG Galaxy masz podane, że zainstalowana jest wersja 1.10? Ja wczoraj to zadanie zrobiłem gdy cofnąłem się do zapisu w którym pozostało mi się już tylko spotkać z Avallachem by wykonać jego prośbę w ramach zadania Ostatnie przygotowania. Nim się z nim spotkałem zaszedłem do pokoju Triss i bez problemu rozegrałem zadanie ze statuetkami.

Tak, poprawnie. Zrobiłem nawet weryfikacje plików i pupa. Tak się zastanawiam, może to wina tego, że ten save jest od samego początku? W sensie, to wciąż moja pierwsza gra (miałem długą przerwę, ze względu na foch, gdy po 1.07 gra zaczęła się dławić) i może po prostu soł macz patchy i się "popsuło"? :p Tak czy owak, powitanie po przerwie, jak na razie samymi bugami. x)
 
W Novigradzie i Velen mam mniej FPS niż przed łatką :( Zawsze miałem stałe 60 na ultra, a teraz mam jakieś 48-54.
 
@ROPRZTYNS

To co jest napisane na liście zmian to pic na wodę...
Ja już nie wierze w to co twórcy wypisują w tych dziennikach zmian.
Włączę sobie freesync - to jedyne lekarstwo...
Ten cały GW od Nvidii też jest w tej grze potrzebny, jak piąte koło u wozu...
Ja tam wzrostu kl/s nie zauważyłem, a w walce z mglakami dalej jest źle, tak jak było.
Obiekty dalej doczytywane są z bliskiej odległości. W sumie nie zauważyłem poprawy od strony wizualno - techniczno - wydajnościowej.
Dziwne, bo lista zmian ma tego dużo...
Jaki jest sens pisania o czymś czego tak naprawdę nie ma?
Tak więc daruję sobie to wierzenie w te "cudowne łatki".
 
Czy wiadomo już coś na temat znikającego ekwipunku (np. ze szkoły wilka) po zainstalowaniu patcha 1.10? Kiedy będzie to naprawione?
 
Mi po patchu zbugowało się zadanie Temerskie Precjoza. Mimo, że przeszukałem wszystkie skrzynie w piwnicy nie zalicza mi tego zadania. Nie miałem tego problemu po innych aktualizacjach (gram 3 raz). Gram w trybie Nowa Gra+
 
U mnie też strasznie spadły fpsy, nie tylko w novigradzie i bardziej zaludnionych lokacjach ale też w dialogach.
 
Czy wiadomo już coś na temat znikającego ekwipunku (np. ze szkoły wilka) po zainstalowaniu patcha 1.10? Kiedy będzie to naprawione?

Mi po patchu zbugowało się zadanie Temerskie Precjoza. Mimo, że przeszukałem wszystkie skrzynie w piwnicy nie zalicza mi tego zadania. Nie miałem tego problemu po innych aktualizacjach (gram 3 raz). Gram w trybie Nowa Gra+
Wiadomo, wiadomo. Proszę poszukać nim się zada pytanie. LINK do tematu o zniknięciu paró... wróć, ekwipunku z DLC
 
Ja raczej nie zauważyłem zmian w wydajności, a jedyny szczegół to nieco mniejsza zasobożerność na pamięć (RAM oraz VRAM) .
Czyżby nieco lepsze wykorzystanie technologii Umbra 3?


Ech, szkoda, że nie ma tego aż tak wykorzystanego jak się powyżej chwalili (takie odnoszę wrażenie po tym jak mogliśmy odrywać kamerę od postaci za pomocą konsoli) - wówczas mogliby prawie nie robić downgrade'u dodatkowej optymalizacji.
 
Top Bottom