Aktualizacja 1.10 już dostępna!

+
Tak, poprawnie. Zrobiłem nawet weryfikacje plików i pupa. Tak się zastanawiam, może to wina tego, że ten save jest od samego początku? W sensie, to wciąż moja pierwsza gra (miałem długą przerwę, ze względu na foch, gdy po 1.07 gra zaczęła się dławić) i może po prostu soł macz patchy i się "popsuło"? :p Tak czy owak, powitanie po przerwie, jak na razie samymi bugami. x)

Ja też zrobiłem wczoraj to zadanie na zapisie z mojej pierwszej gry którą zakończyłem pod koniec lipca. Jeśli gra Ci się dławi po 1.07 bo masz dwurdzeniowy procesor to zainstaluj sobie aplikację o nazwie BES (na google wyszukasz poradniki jak zoptymalizować w tej aplikacji Wiedźmina). Rozwiązuje ten problem całkowicie :)
 
Co się stało z tym !? (nie mogłem zamieścić linka więc wpiszcie w YouTube: E3 2013: Witcher 3 Nvidia Effects). Wygląda to o niebo lepiej niż finalny produkt :( Nawet mogliby to dać w mega płatnym DLC, a i tak by ludzie kupowaliby w ciemno.
 
Last edited:
Ja też zrobiłem wczoraj to zadanie na zapisie z mojej pierwszej gry którą zakończyłem pod koniec lipca. Jeśli gra Ci się dławi po 1.07 bo masz dwurdzeniowy procesor to zainstaluj sobie aplikację o nazwie BES (na google wyszukasz poradniki jak zoptymalizować w tej aplikacji Wiedźmina). Rozwiązuje ten problem całkowicie :)

No właśnie mam czterordzeniowy procesor, kartę graficzną Nvidii GTX 750 Ti, 8 GB ramu i od czasów 1.07 mam problemy z płynnością. Nie jakieś wielkie, że po 10 FPSów, ale mam dosłownie dławienia się gry. To był powód dla którego po wyjściu 1.08 olałem grę z myślą, że naprawią.
 
1.10
"Naprawiono informacje o osiągnięciu "Kolekcjoner Kart" - dodano powiadomienie o brakujących kartach."

W jaki sposób i gdzie mogę zobaczyć te powiadomienie?
 
Przeczytałam cały ten temat i temat o liście zmian i stwierdzam oficjalnie, iż miałam niezłego fuksa. Zaczęłam pobierać w piątek około godziny 18, po pół godzinie było po sprawie i bez problemów.
Na nowym patchu pograłam około 4 godzin, ale była to głównie eksploracja wcześniej pominiętych terenów, walki z bandytami i potworami. Na jednej z Wysp zdarzło mi się spotkać lokację, w której non stop usłyszeć można było strzelanie z kuszy, choć w okolicy nie było nikogo - przeczesałam teren milimetr po milimetrze. To tyle i cieszy mnie to. Wydajność zdecydowanie się poprawiła (przynajmniej w moim przypadku) - kilka opcji graficznych takich jak trawa, ilość postaci w tle, jakość cieni wskoczyło mi na uber i gram właściwie na uber. To plus wszystkie poprawki wprowadzone w patchu robią kolosalną różnicę - każda, nawet krótka sesyjka jest jak niekończący się wzrokowy orgazm :p
Pop-in jest zdecydowanie mniejszy, ale nadal zdarza się w przypadku syren - pojawiają się właściwie z nikąd. Zmieniła mi się również pora roku, wcześniej miałam jesień, teraz jest soczysta zieleń. Gram bez modów.
Dużo, dużo zmian na plus!
@Marcin Momot - jako, iż jesteś naszym łącznikiem z resztą firmy, dołączam i ja z prośbą o wyciśnięcie więcej z GOGa. Ktoś w końcu podjął decyzję o tym, że GOG ma nadrzędność nad Wiedźminlandem. Niech koledzy z GOGa popracują nad swoimi serwerami, ponieważ jak na razie przy każdej premierze (małej i większej) zawsze jest dramat. Wiem, że realia są brutalne i zainteresowanie duże, ale za każdym razem? Jako oddana społeczność w sumie już się przyzwyczailiśmy chyba, iż reguły przy premierze forum, GOG ani GOG Galaxy nie działają płynnie albo wcale. Ale chyba planujecie coś z tym robić? Jak przy ściąganiu patcha były takie cyrki, to nie chcę myśleć, co będzie we wtorek.
Edit: no i jeszcze wielkość ściąganych plików. Galaxy drze chyba zawsze najwięcej, a że idzie o GB, to różnica jest spora. Inne platformy dostają patche niekiedy mniejsze o 10GB, toż to niezmiernie dziwne ;)
 
Last edited:
Mam pytanie. Czy jeżeli spauzuję pobieranie patcha to czy będę mógł kontynuować jego pobieranie od momentu kiedy włączyłem pauzę np. następnego dnia po ponownym włączeniu komputera?
 
Edit: no i jeszcze wielkość ściąganych plików. Galaxy drze chyba zawsze najwięcej, a że idzie o GB, to różnica jest spora. Inne platformy dostają patche niekiedy mniejsze o 10GB, toż to niezmiernie dziwne ;)

Na GoG łatka ma 10 GB, a przez GALAXY już 17 GB. To pewnie kwestia kompresji danych...
 
Ta łatka to tragedia, więcej popsuła niż naprawiła. Czy twórcy w ogóle testują to co mają zamiar wydać, czy to już inne studio tworzy te łatki?
 
Czy łatka wyeliminowała problem z kapliczką w Białym Sadzie? (miejsce oczyszcznia potworów na południowej części mapy) Grałem na wersji 1.08 PS4
 
nie wiem czy bylo to wspominane

1) nie ubywa mi czasu działania puszczyka
2) po wyjsciu z opcji dialogowej obraz przez chwile jest delikatnie nieostry i za kilka sekund wraca płynnie do normy.
 
nie wiem czy bylo to wspominane

1) nie ubywa mi czasu działania puszczyka
A czy jest to wyśmienity puszczyk i czy ma to miejsce w nocy?
Bo jeśli tak, to jest to właśnie specyfika tego poziomu eliksiru i jest to zaznaczone w jego opisie.
 
@Marcin Momot czy planowana jest jakaś mini łatka poprawiająca błędy wprowadzone w 1.10 i dodatku? Jeśli tak, to kiedy mniej więcej można się jej spodziewać?
 
A ktoś wspomniał już o błędzie z nowymi glifami? Zaaplikowałem w swój rynsztunek (żmii, jeżeli ma to znaczenie) kilka glifów uzdrowienia, na które wydałem w sumie jakieś 10k, a po wczytaniu sejwa już ich nie było. Dodałem pieniążki konsolą, kupiłem nowe - efekt był ten sam.
 
Pisał już ktoś że nie da się ukończyć zadania "Poszukiwania: Rynsztunek Szkoły Wilka"? Gdy jesteśmy w starej wieży niedaleko Kaer Morhen mamy za zadanie znaleźć kryształ aktywujący portal. W filmiku poniżej widać, że powinien być w tym miejscu, problem w tym że wcale go tam nie ma.
https:// youtu. be/sutq4fmthR4?t=1m52s (Trzeba tylko usunąć spacje, bo nie dam rady wysłać posta z linkiem).
Zauważyłem jeszcze, że w swojej talii do gwinta mam tylko dwie karty "Ulewny deszcz", a jestem pewien, że przed aktualizacją miałem 3, bo zaliczyłem zadanie "Pełna kolekcja kart".
@Marcin Momot
Czy jest szansa, że będzie to poprawione w następnym patchu? Jeśli to istotne, to gram na PC.
 
Top Bottom