Aktualizacja 1.10 - lista błędów

+

Guest 3842565

Guest
Aktualizacja 1.10 - lista błędów

1. Sheala jest nazwana "Sheale" w glosariuszu polskiej wersji.
2. W opisie questa Bitwa w Kaer Morhen w jednym miejscu jest podedyncza litera "s" zamiast pustej linii (odstępu).
3. Pierwsza postać, z którą zagramy w gwinta spośród postaci z questu "Gwint starzy znajomi" nie pojawia się jako objective, nawet po zakończeniu całego questu.
 
Misja "Złoto głupców", po rozpoczęciu zadania wszyscy trzej bandyci przy ognisku ze świniakiem stoją nieruchomo, mają poziom -1 i brak paska HP, nie można im nic zrobić. Gram na PS4.
 
W wsi Konary brak jednego handlarza mimo że mini mapka go pokazuje. Coś mi się zdaje że ta łatka więcej namieszała niż poprawiła.
 
Jednym wielkim błędem jest GOG Galaxy. Po co niby ma się tam pobierać aż 17 GB skoro ręcznie ze strony GOG patch 1.10 waży niecałe 10 GB. Pobrałem ręcznie pliki zainstalowałem i odpaliłem bezpośrednio grę. Widzę w menu głównym gry 1.10 i informacja z ikonami nowych dodatków niżej że już wkrótce można się ich spodziewać. Mimo to po odpaleniu Galaxy on i tak ściąga te 17 GB bo twierdzi że gra nie jest spatchowana. Moja reakcja to oczywiście przysłonięcie dłonią twarzy (facepalm). Zróbcie coś z tym bo wyspy jakoś na siebie muszą zarabiać.
 
Popieram StaregoKrugera. GOG to wielka pomyłka. Gdybym wiedział, to bym kupił grę na Steam zamiast wersję pudełkową.

---------- Zaktualizowano 19:47 ----------

Wielka szkoda, bo to naprawdę dobra gra.
 
Odinstaluj Galaxy. Właśnie to zrobiłem a gre patchuj sobie ręcznie pobierając ze strony gog.com. Bez Galaxy odpala się gra i widnieje nick czyli jesteśmy zalogowani na swoje konto. Jak wyjdzie to z fazy beta to może się wróci do tego. Szkoda mi tylko utraty licznika czasu gry.
 
Odnośnie GOG Galaxy, to być może się mylę, ale nie zauważyłem, po nowej aktualizacji, możliwości włączenia/wyłączenia poszczególnych DLC. Obecnie można to zrobić jedynie dla całej paczki 16 DLC. Jak dla mnie jest to poważne uchybienie w funkcjonalności tego serwisu.
Co do błędów w samej grze to przede wszystkim rynsztunek szkoły wilka i brak kryształu zasilającego portal ( gram w NG+ ).
 
A ja powitalem mozliwosc automatycznej instalacji wszystkich DLC z ulgą. Postanowilem przeinstalowac gre, zeby usunac potencjalne smieci z poprzednich wersji. 17GB patch mnie zwyczajnie przerazil. 4 z darmowych DLC (stroje i alternatywne neutralne karty do gwinta), mozna wylaczyc w ustawieniach gry, wiec nie ma tragedii.
 
Odnośnie GOG Galaxy, to być może się mylę, ale nie zauważyłem, po nowej aktualizacji, możliwości włączenia/wyłączenia poszczególnych DLC. Obecnie można to zrobić jedynie dla całej paczki 16 DLC. Jak dla mnie jest to poważne uchybienie w funkcjonalności tego serwisu.
Co do błędów w samej grze to przede wszystkim rynsztunek szkoły wilka i brak kryształu zasilającego portal ( gram w NG+ ).
Zadań możesz nie wykonywać tych z DLC. Wyłączenie strojów dla pań Menu/Zawartość dodatkowa/Opcje w samej grze.
 
Witam, w moim przypadku po aktualizacji nie słuchać żadnych dialogów. Ani w intrze, ani podczas wczytywania zapisów głosu Jaskra, ani podczas gry...zna ktoś rozwiązanie? w ten sposób nie da się grać...
 
Wie ktoś może, czy kiedy wrócę do poprzedniej wersji będą działały zapisy gry z 1.10?
Nie, nie będą.

---------- Updated at 01:13 PM ----------

Odinstaluj Galaxy. Właśnie to zrobiłem a gre patchuj sobie ręcznie pobierając ze strony gog.com. Bez Galaxy odpala się gra i widnieje nick czyli jesteśmy zalogowani na swoje konto. Jak wyjdzie to z fazy beta to może się wróci do tego. Szkoda mi tylko utraty licznika czasu gry.
Problem taki, że brak jest możliwości naprawy/weryfikacji plików, pozostaje pełna reinstalacja. A jako że ten proces w wypadku dużych patchy typu 1.10 jest konieczny do tego, żeby gra chodziła poprawnie, jest to trochę strzał w kolano.
 
Top Bottom