Aktualizacja 1.12 już dostępna!

+
Zawsze możesz się zwrócić z tym do pomocy technicznej - może coś wskórają (jeśli problem leży po stronie ich gry).
 
Zapewne jakiś hotfix. Ludzie mieli problemy z ekranami gwinta, więc może to naładowali. Nie testowałem, bo czekam na Krew i Wino.
 
Ogólnie ja bym poprawił jak się Geraltem wchodzi po drabinie bo się trzęsie góra dół jak pośladki Geralta. Nadal jest ten problem w nowym paczu. Mega irytujące!!! Aha i jak się jest blisko przedmiotów nie da się ich podnieść. Drobne ale mega wnerwiajace czasem w małych przestrzeniach! :)
 
Na prawdę dziękuję za to, że wciąż poprawiacie tą grę, starać się i w ogóle. Tylko, że... po każdej takiej aktualizacji, mam więcej błędów niż było. Dzisiaj patrze a wersja gry "1.2.1." myślę "Fajnie, w końcu ponaprawiali te błędy" taa... noż ku... rde!!! Port w Novigradzie to teraz jedna wielka czarna bryła!!! Naprawdę dzięki! Ale przez te aktualizacji aż odechciało mi się grać. Jak tak dalej pójdzie, to sobie odpuszczę i resztę gry, i dodatki.
 
Ale marudzicie, co patch to nowe lamenty. Zamiast płakać nad błędami wystarczy włączać weryfikację plików z grą, jak np w gog czy steam. Przed każdym uruchomieniem gry tak postępuję i nie mam żadnych błędów. Wczoraj zaktualizowało mi grę do wersji 1.12.1 i po jej uruchomieniu budynki nie miały ścian i dachów a na ziemi pojawiały się czarne plamy. Wystarczyło wyjśc z gry, włączyć weryfikację plików (trwa to max 1min) i włączyć grę ponownie.
 
@Rockstone85 Wiesz, gdybyś tak wczytał się dokładnie, zamiast od razu chrzanić głupoty, to ogarnąłbyś, że wielu zmaga się problemami, których owe v/r nie rozwiązuje, jak chociażby zabugowane questy, pokichane glitche etc, zatem stonuj troszkę, gdyż tutaj trwa istna batalia nie z REDami, lecz ze zwykłym niewypałem, jakim są ich aktualizacje ;)
 
Tu nie chodzi o lamentowanie, ani o krytykę Red-ów. Są świetną firmą, ze świetną polityką, a Wiedźmin 3 jest jedną z najlepszych gier w jakie grałem (dla mnie). Jednak ta gra jest aż zbyt duża! Naprawa jednych błędów tworzy nowe. Coś ze sobą przestaje grać i rodzą się kolejne błędy. Może więc lepiej, aby Redzi poświęcili więcej czas nad tworzeniem aktualizacji. Hmm a może nie? Tak przynajmniej tysiące graczy informuje na bieżąco o różnych problemach. Wyobrażacie sobie ile to czasu musiałoby zająć ekipie do tego oddelegowanej? Cóż, w takim razie sam muszę być bardziej wyrozumiały xD.
 
Jeżeli tu można lamentować, w misji z Triss i szczurami po rozmowie z właścicielem magazynu (po walce) dłoń Triss dalej płonie do końca rozmowy na paczu 1.12.1 (można rzec "robota pali jej sie w dłoniach" :D )
 
Last edited:
Wcześniej dłoń paliła się też podczas całej ucieczki w kanałach (w pewnym zadaniu, którego nie zaspoileruje) aż do końca sekwencji wyjścia na powierzchnie. Było to o tyle dziwne, że płomienna Triss zostawała taką również w chwilach spokojnych. Nawet gdy podpierała sobie głowę... płonącą dłonią.

Ale to było kilka łatek wstecz, jednak z powyższego postu widzę, że problem nie został ostatecznie wyeliminowany.
 
Może ktoś pomóc :d ?
Ta aktualizacja ma niby naprawić zadanie "Poszukiwania: Rynsztunek Szkoły Wilka", ale tak się składa, że w moim przypadku to NIC nie zmieniło. Nadal skrzynia w wieży przy Kaer Morhen stoi pusta, mimo iż (jak jest napisane w liście poprawek aktualizacji) zadanie powinno zostać naprawione. No niestety nie zostało.
 
Reinstalacja patcha, wróć do 1.11 a jak już ta wersja się zainstaluje wróć znowu do najnowszej, po jej instalacji zastosuj "VERIFY/REPAIR" jeśli to nie pomoże, to cóż... musisz czekać na nową aktualizację. Powodzenia!
 
jakiś update 34 mb właśnie mi się pobrał ktoś wie co to bo changeloga ostatni jest opis patcha 1.12.1
 
Top Bottom