Aktualizacja 1.12 już dostępna!

+
Dlaczego na GOG Galaxy aktualizacja waży 4GB, a na stronie GOG.com waży 400MB? :p

Ponieważ plik z GOG to sam patch. Natomiast zmianie uległy przy okazji pliki DLC oraz Dodatku. Jeśli po instalacji patcha zalogujesz się do GOGa, ten pobierze od nowa zaktualizowane pliki DLC oraz dodatku - co razem da mniej więcej 4GB.
 
Tablica końcowa Gwinta nie obsługuje tej nowej opcji gamma - to jest bug. Pewnie naprawią hotfixem - nie ma co się wieszać jak
Baron ;)

No dokładnie, problem z gamma na tej tablicy. Fajnie że dodali obsługę kolorów ICC. Sam mam skalibrowany taki profil i faktycznie z natywnym wsparcie dla profili ICC jest zdecydowanie ładniej.

:smiling2:
 
Last edited:
Pięknie dzięki za nieustające wsparcie!
Pograłam wczoraj 3 godzinki w Sercach (ostatni sejw mi wyparował, dobrze iż miałam jeszcze jeden schowany przed spotkaniem w świątyni :p) i stwierdzam poprawę. Pisałam kiedyś, że mimo zablokowanych FPSów, klatki skakały jak szalone w przedziale 30-60. Obecnie na uwolnionym FPSie mam sympatyczny i stabilny przedział 45-60 <kłania się>.

"Naprawiono problem z występującym na PC nieprawidłowym działaniem przełączania HUDu w przypadku ustawień klawiatury QWERTZ i AZERTY." - coś mi się wydaję, że następnym razem, jak coś nie będzie mi działać, będę głośno narzekać razem z resztą forumowych krzykaczy. Ponieważ od wczoraj mogę robić screeny bez HUDa. Do wczoraj przekonana byłam, iż jestem jednak sierotą sprzętową, ponieważ w odróżnieniu od całego forum nie mogłam przypisać klawisza do chowania HUDa. W milionie różnych konfiguracji. A tu taka niespodzianka.
Jutro zaczynam NG+ :)
 
znalazłem jeszcze jedną wadę aktualizacji poza błędem z Gwintem. Dachy i wyższe kondygnacje budynków pięknie widoczne z zewnątrz rwą się i znikają gdy wchodzę do środka domu lub karczmy nie działo się tak nigdy wcześniej.
 
Czy patch pobrany z GOG'a aktualizuje też wszystkie DLC, czy trzeba je sobie ponownie pobrać i zainstalować?
 
Czyli jeśli dobrze rozumiem teraz aby zainstalować od podstaw Wiedźmina 3 z płyt i aktualizacji ze strony gog.com muszę
Zainstalować grę z łyt, następnie wgrać patch 1.10 potem patch 1.12 następnie pobrać z gog pakiet 16 DLC i DLC Serca z kamienia a potem kolejno je instalować w efekcie powinienem otrzymać aktualną wersję gry
Czy dobrze to rozpisałem (gdyż pobieranie przez GoG Galaxy w moim przypadku odpada ze względu na prędkość pobierania rzędu kilku kb/s)
 
BUG:
Po zainstalowaniu patcha zniknęły, po raz kolejny, wszystkie nieprzypisane do dowódców karty gwinta oraz całkowicie zniknęły karty potworów wraz z dowódcami

Może być to spowodowane modami do Gwinta -- jeśli korzystasz z takowych, warto sprawdzić czy wszystko jest OK po ich wyłączeniu.
 
Ja ze swej strony nie mam żadnych Modów, (Jeżeli mam to o tym nie wiem) gdzie mogę to sprawdzić? I cóż począć, jeśli ich nie mam a z gwintem mam identycznie? Poziom zapisanej gry powoduje, że nie odzyskam już straconych kart musiałbym zaczynać całą zabawę od nowa na pomoc!
 
Ja ze swej strony nie mam żadnych Modów, (Jeżeli mam to o tym nie wiem) gdzie mogę to sprawdzić?

Wejdź do miejsca na dysku gdzie masz zainstalowanego Wiedźmina 3 i w "The Witcher 3 Wild Hunt" sprawdź czy masz folder "mods". Jeśli tak, usuń go lub ewentualnie usuń jego zawartość. Następnie zweryfikuj grę, za pomocą Galaxy (MORE -> MANAGE -> VERIFY/REPAIR), i po tym procesie powinieneś mieć praktycznie 100% pewność, że twój Wiedźmin nie posiada żadnych modów.
 
czy u was baba cmentarna też nazywa się teraz Twoja Stara :) ?

Czyżbyśmy mieli żart na miarę Mięsnego Jeża w Diablo 3 ? :devil:

 
Wejdź do miejsca na dysku gdzie masz zainstalowanego Wiedźmina 3 i w "The Witcher 3 Wild Hunt" sprawdź czy masz folder "mods". Jeśli tak, usuń go lub ewentualnie usuń jego zawartość. Następnie zweryfikuj grę, za pomocą Galaxy (MORE -> MANAGE -> VERIFY/REPAIR), i po tym procesie powinieneś mieć praktycznie 100% pewność, że twój Wiedźmin nie posiada żadnych modów.

Sprawdziłem tam wszystko w środku i nie mam takiego folderu.
 
Nie kłamali z tym wzrostem wydajności w niektórych miejscach.
Novigrad to teraz róznica dość spora średnio z 5fps więcej minimum ! zeby mi w Novigradzie klatki miejscami dochodziły do granicy 50 ! szok, nw najgorszych miejscach 36fps, to jest róznica.
 
Masakra! Cały Quest Władca Undvik jest zbugowany, można go przejść, ale te problemy odbierają całą przyjemność z gry :(
 
Coraz lepiej panie i panowie oto "Ogólna poprawa wydajności gry" po najnowszej aktualizacji:
1 Niebo prześwitujące przez ściany dachy i wyższe kondygnacje jak na Surrealistycznym płótnie.
2 W chacie zielarza(Quest "Sezamie otwórz się") zamiast podłogi są kwiaty i trawa no i rzecz jasna prześwity w dachach i ścianach jedną z nich wyszedłem jak drzwiami.
3 Uszkodzenie Gwinta powodujące wykasowanie wszystkich kart i uniemożliwiające jakąkolwiek grę.
4 Po wykonaniu Questa "Sezamie otwórz się" Quest się nie odznacza w dzienniku mimo jego ukończenia wciąż figuruje w dzienniku jego ostatni podpunkt.
Kto da więcej?
 
Po aktualizacji, zniknęła skrzynia u Krwawego Barona, na jej miejscu stoi świecznik.....czy u kogoś wystąpił ten problem?
 
Melduję, że przemieszczając się szybko poprzez drogowskazy do Novigradu muzyczka charakterystyczna dla tego miasta trwa ze dwie sekundy i milknie.

Jak się dociera do Novigradu pieszo to muzyczka ładnie gra przez całe miasto...
 
Last edited:
w Velen nie można pogadać z balwierzem mimo naciskania E nic sie nie dzieje oprócz tego nie ma też jego ikonki na mapie View attachment 29101

---------- Zaktualizowano 22:27 ----------

Po aktualizacji, zniknęła skrzynia u Krwawego Barona, na jej miejscu stoi świecznik.....czy u kogoś wystąpił ten problem?
u mnie skrzynia jest na miejscu
 

Attachments

  • witcher3_2016_01_13_18_54_23_421.jpg
    witcher3_2016_01_13_18_54_23_421.jpg
    295.8 KB · Views: 39
Last edited:
@Extreme96PL

U mnie baba wodna obecnie nazywa się Wodnica...Ale w katalogu potworów nadal figuruje jako baba cmentarna...
 
Last edited:
Top Bottom