Aktualizacja 1.12 już dostępna!

+
@Izengrin
Ale próbowałeś zweryfikować pliki za pomocą GOG Galaxy?
Nie wiem czy sobie zdajesz sprawę, ale te twoje błędy nie są normą. Nie wszyscy je mają. Napisałbym nawet, że jesteś szczęściarzem gdyby nie fakt, że jesteś pechowcem.
Sprawdź grę i najlepiej uruchom sejw sprzed aktualizacji.
Jeśli dalej nic, to pisz do pomocy technicznej. Oni na prawdę odpisują na mejle i starają się pomagać.
Powodzenia!
 
Jezu RED!!!! Gra jest świetna!!! Naprawdę!!! Ale te wasze patche mnie dobijają! ;/ W queście "Cisza przed burzą" kiedy dochodzi do walki Ciri i Gonu, wojownicy się nie poruszają, a kiedy nie ma już nikogo więcej do pokonania, NIC NIE MOGĘ ZROBIĆ!!! Nie mogę przejść dalej!!! Naprawdę! Do tej aktualizacji spotykałem od czasu do czasu jakieś drobne błędy czy bugi, ale nic co by utrudniało, albo wręcz uniemożliwiało, dalszą rozgrywkę!!! No dajcie spokój!
 


Aktualizacja 1.12 jest już dostępna do pobrania na wszystkie platformy! Wprowadziliśmy w niej 70 zmian dotyczących zadań, rozgrywki, wydajności oraz dodatku Serca z Kamienia. Naprawiliśmy również błąd, który uniemożliwiał zdobycie osiągnięcia "Bicz Boży" oraz poprawiliśmy zadanie "Poszukiwania: Rynsztunek Szkoły Wilka".

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Witam mam problem z grafiką w wiedźminie 3 po Patchu 1.12. W grze pojawiają mi się ciemne masy próbowałem wszystkiego co znalazłem na interneci lecz nic nie działa. Proszę o pomoc. :(

---------- Zaktualizowano 14:05 ----------



Aktualizacja 1.12 jest już dostępna do pobrania na wszystkie platformy! Wprowadziliśmy w niej 70 zmian dotyczących zadań, rozgrywki, wydajności oraz dodatku Serca z Kamienia. Naprawiliśmy również błąd, który uniemożliwiał zdobycie osiągnięcia "Bicz Boży" oraz poprawiliśmy zadanie "Poszukiwania: Rynsztunek Szkoły Wilka".

Pełną listę zmian znajdziecie tutaj.

Witam mam problem z grafiką w wiedźminie 3 po Patchu 1.12. W grze pojawiają mi się ciemne masy próbowałem wszystkiego co znalazłem na interneci lecz nic nie działa. Proszę o pomoc. :(
 
Zweryfikowałem pliki Talia do Gwinta odzyskana, ale przy podsumowaniu partii też mam szarą mgiełkę(Mało przeszkadza) Questy dalej się nie odznaczają czekam na poprawki ufając, że i one czegoś nie spier....
 
Po aktualizacji, zniknęła skrzynia u Krwawego Barona, na jej miejscu stoi świecznik.....czy u kogoś wystąpił ten problem?

U mnie wszystkie skrzynie zniknęły... No co zrobić.. Co mam przy sobie, to sprzedam.. A za te kilka straconych, a nietanich mieczy ze schowka, to chyba Redsi będą mi winni "Serca z kamienia"... ;)
 
Miałem ten sam problem po aktualizacji. Ponownie zainstalowałem patcha - zakładka verify/repaire w opcji manage i skrzynie ponownie się pojawiły. miałem większy problem w misji dorwać juniora w łaźni nie mogłem zabić 2 ludzi skurwiela juniora - mieli minus 1 punkt życia i nic nie mogłem zrobić. blokowało to mozliwość dalszej gry i byłem wściekły. Zrobiłem opcję verify/repair i pomogło. Po tym od razu poszedłem sprawdzić skrzynie w novigradzie i sie pojawiła. mam nadzieję że to pomoże
 
Witajcie,
A ja mam taki problem: jak u kowala usunę z przedmiotu ulepszenie (kamień) to nie pojawia on się w moim inwentarzu tylko tak jakby zostaje całkowicie usunięty, przed aktualizacją taki kamień po usunięciu pojawiał się w inwentarzu i można go było zamontować w nowym mieczu czy zbroi, gram na PS4 więc żądnych modów nie posiadam, mógłby ktoś u siebie to sprawdzić ???
 
Nie instalowałem tej aktualizacji, ale pewnie podobnie jak poprzednie powoduje ona niekompatybilność modów do wcześniejszej wersji. Ktoś się orientuje?
 
Witam

Czy macie Wodnice w swoim bestiariuszu? A jak tak to w jakiej kategorii potworów?

Ja nie mam...
 
Last edited:
a mnie interesuje dlaczego nie mozna robic glownego watku pojaiwaja sie przeciwnicy o zyciu -1 z ktorymi nic sie nie da zrobic bardzo dziekuje za s....... gry nie dosc ze aktualizacja 4GB to jeszcze nie sprawdzona gratulacje dla informatykow
Dla ludzi ktorzy moga grac tylko w soboty i niedziele bo praca troche zajmuje zrobienie takiego czegos jest bardzo milutkie
 
Last edited:
a mnie interesuje dlaczego nie mozna robic glownego watku pojaiwaja sie przeciwnicy o zyciu -1 z ktorymi nic sie nie da zrobic bardzo dziekuje za s....... gry nie dosc ze aktualizacja 4GB to jeszcze nie sprawdzona gratulacje dla informatykow
Dla ludzi ktorzy moga grac tylko w soboty i niedziele bo praca troche zajmuje zrobienie takiego czegos jest bardzo milutkie
Zaraza ile razy już widziałem to a dawno było powiedziane że wystarczy w gog galaxy more manage verify/repair i wczytać save przed rozpoczęciem questa w którym są przeciwnicy z poziomem -1 to nie wina gry ani patchy tylko tego że coś się zepsuło podczas pobierania patcha bądź gry z goga
 
Zaraza ile razy już widziałem to a dawno było powiedziane że wystarczy w gog galaxy more manage verify/repair i wczytać save przed rozpoczęciem questa w którym są przeciwnicy z poziomem -1 to nie wina gry ani patchy tylko tego że coś się zepsuło podczas pobierania patcha bądź gry z goga
Ale wiesz ludzie mają jakiś problem z zaradnością. że skoro mają błąd to wypadało by sprawdzić najpierw czy ktoś się z tym już nie zetknął i tego nie naprawił. po coś google jest i wyszukiwarka na forum.
 
Witam,

mam problem z zadaniem "Krół Wilków" będąc Ciri, po zabiciu Wilkołaka nie pojawia sie przerywnic a on sam biega jak poparzony... Zaznaczam że robiłem Weryfikacje, Naprawe, zmiane patcha... i NIC a nie mam czasu żeby robić cała reinstalke Wieśka.... Dodatkowo gdy gralem na 1.11 nie mialem zadnego problemu z przejsciem gry...
 
@Zaylls

Zawsze możesz próbować cofną aktualizację do stanu 1.11. W Galaxy klikasz MORE -> CONFIGURE i w UPDATES wybierasz MANUALLY. Wówczas powinno się pojawić ROLL BAC TO VERSION gdzie możesz cofnąć się do kilku poprzednich aktualizacji.

Pamiętaj tylko, że zapisy stanu gry z nowszej wersji mogą nie działać na starszej.
 
Top Bottom