Aktualizacja 1.2 – lista zmian

+
Myślę, że warto wpisywać w tym temacie swoje uwagi jakie są po patchu 1.2, a następnie w formie zbiorczej przekazać "dalej". Nie wiem jak zapatrujecie się na ten pomysł.
 
Ale muszę uczciwie dodać że po tym jak już udało sie odjechać autem znad mojego motocykla (co tez jest samo w sobie ciekawym pomysłem) i udało mi sie wreszcie wsiąść na motor... to to nareszcie poczułem wietr we włosach i bynajmniej nie mówię o rozpietym rozporku :p
Naprawdę jazda motorem jest dużo stabilniejsza i lepiej kontrolowana, aż przyjemnie zwiedzać miasto na motorze.
Post automatically merged:


Wezwałem motor... ale nie nadjechał :( po chwili dopiero skojarzyłem napis że motor jest 32 metry ode mnie więc zacząłem go szukać i w takim stanie go odkryłem. Nadmieniam że nie mam takiego samochodu więc motor musiał wyskoczyć spod ziemi pod autem stojącym na światłach przed skrzyżowaniem.
Post automatically merged:

OK, jeździ się znacznie lepiej niż uprzednio, i to bez zmiany suwaków czułości. Dużo dużo lepiej działa kontrolowany poślizg na ręcznym hamulcu, zarówno w autach które można teraz "zawracać" na pełnym biegu, jak i też motocykli które całkiem fajnie reagują na zaciągnięcie ręcznego na skręcie.
Natomiast zaskakujące jest iż już nie jeździmy na zielonym. wiele świateł pozostaje czerwona i można się nadziać na inny pojazd, w dodatku ludzie stali bardziej bezceremonialni - widziałem wiele osób spacerujących środkiem jezdni lub nonszalancko przechodzących na czerwonym.
A światła dla Ciebie jako pieszego też działają normalnie? Mam na myśli to cudo że jak się obserwowało przejście z daleka to było czerwone tak długo aż się nie podeszło bliżej :)
Post automatically merged:

zajrzyj do lusterka?
A mnie niespodzianka spotkała:
View attachment 11202427
No co, nadpisuje się na całego :p
 
No i wreszcie wydało się co to jest szósty zmysł w zdolnościach... to RELIC czyli widmowy Johny... szkoda że wciąż nieaktywny ale pewnie pojawi się w jakimś DLC
Relic.jpg
 
Według przecieków niedługo mamy dostać 10 darmowych DLC, w tym właśnie jeden z nich nazywa się Relic. Lecz póki co, nie ma daty kiedy ma to nastąpić :cool:
 
No i wreszcie wydało się co to jest szósty zmysł w zdolnościach... to RELIC czyli widmowy Johny... szkoda że wciąż nieaktywny ale pewnie pojawi się w jakimś DLC
View attachment 11202430
Teraz jest relic a w DLC pewnie będzie można sobie coś zainstalować ciekawego. Wzorem wiedzimna w którym też DLC też dodały możliwości rozwoju nowe
Post automatically merged:

Według przecieków niedługo mamy dostać 10 darmowych DLC, w tym właśnie jeden z nich nazywa się Relic. Lecz póki co, nie ma daty kiedy ma to nastąpić :cool:
I to moze być właśnie to :)
Za to Night City Expansion to na bank będzie metro. Wiem że ma być w którymś z DLC a ten z nazwy idealnie pasuje.
 
A światła dla Ciebie jako pieszego też działają normalnie? Mam na myśli to cudo że jak się obserwowało przejście z daleka to było czerwone tak długo aż się nie podeszło bliżej
Wiesz że nie zanotowałem koloru świateł :( Ogólnie jest podobnie jak poprzednio ino nie ma "zielonej fali" a piesi są bardziej "ludzcy" tj. nieprzewidywalni :) co nadaje dodatkowego kolorytu ale wiąże się z ofiarami. Jakkolwiek na czterech potrąconych :( tylko raz policja interweniowała, więc byc może jest też tak i policja nie jest już taka perfekcyjna jak wcześniej.
Post automatically merged:

Wiesz że nie zanotowałem koloru świateł :( Ogólnie jest podobnie jak poprzednio ino nie ma "zielonej fali" a piesi są bardziej "ludzcy" tj. nieprzewidywalni :) co nadaje dodatkowego kolorytu ale wiąże się z ofiarami. Jakkolwiek na czterech potrąconych :( tylko raz policja interweniowała, więc byc może jest też tak i policja nie jest już taka perfekcyjna jak wcześniej.
Pojawiły się ikony samochodów dla automaniaków! Ale nie da się ich wyłączyć, za to jest odwrotna możliwość - można włączyć same auta (opcja automaniak) w celu wyświetlenia ile aut jest do kupienia jeszcze.
 
Last edited:
Wiesz że nie zanotowałem koloru świateł :( Ogólnie jest podobnie jak poprzednio ino nie ma "zielonej fali" a piesi są bardziej "ludzcy" tj. nieprzewidywalni :) co nadaje dodatkowego kolorytu ale wiąże się z ofiarami. Jakkolwiek na czterech potrąconych :( tylko raz policja interweniowała, więc byc może jest też tak i policja nie jest już taka perfekcyjna jak wcześniej.
Post automatically merged:


Pojawiły się ikony samochodów dla automaniaków! Ale nie da się ich wyłączyć, za to jest odwrotna możliwość - można włączyć same auta (opcja automaniak) w celu wyświetlenia ile aut jest do kupienia jeszcze.
Ikony? Tzn jak wybierasz z listy zadań to wiesz po co jedziesz ?
 
A na jakiej platformie grasz?
GOG, czasami pojawiają sie pojedyncze samochody czasami jest totalna pustka dopiero jest ich więcej jak sie zatrzymujesz - na pewno wcześniej bylo kompletnei inaczej - tzn była cały czas masa samochodow az za duzo ale teraz jest przesada w druga strone.
 
Ruch uliczny zginał jak jedziesz szybciej samochodem ulice sa kompletnie puste i nie ma tez ludzi ...
Nie potwierdzam tego, Specjalnie wziąłem do testów najszybsze auto "batmanka" :) przy prędkości 211 ruch był normalny jak zazwyczaj. Rewelacyjnie się zawraca batmankiem na pełnej prędkości... po prostu jak w fimach zwrot poślizgiem o 180 stopni i jazda z powrotem :)
Auta i prowadzenie jest znacząco na plus.
 
Z listy zmian widać, że gra przedwcześnie wylądowała na rynku, zbierając masę hejtu.
Trzeba było jednak odczekać 2-3 m-ce więcej i doprowadzić ją do ładu i składu.
 
Nie potwierdzam tego, Specjalnie wziąłem do testów najszybsze auto "batmanka" :) przy prędkości 211 ruch był normalny jak zazwyczaj. Rewelacyjnie się zawraca batmankiem na pełnej prędkości... po prostu jak w fimach zwrot poślizgiem o 180 stopni i jazda z powrotem :)
Auta i prowadzenie jest znacząco na plus.
Aż kusi, żeby wrócić do gry :cool:Ale następne podejście będzie dopiero jak złożę komputer, żeby czerpać ze wszystkich dobrodziejstw grafiki w grze, oraz DLC do niej:cool:
 
Nic się natomiast nie zmieniło w temacie wytwarzanych i użytkowanych wzmocnień. :(

Wzmocnienie wytworzone nie ma wagi ale ma wartość:
dodatek1.jpg


założone zaś nie ma już wartości ale ma wagę:
dodatek2.jpg


ale jak się okazuje jest to waga ubioru, gdzie znowuż jest misz-masz z wartością dodaną wzmocnienia:
dodatek3.jpg
 
Jak dla mnie to gra jest do wyinstalowania, Wszystkie postępy, zapisy gry po patchu zostały nadpisane z dzisiejszą datą=utrata broni, przedmiotów... żenujące po 90h gry. Każde wczytanie jakiegokolwiek zapisu zawsze wraca do tego samego zapisu. Dziękuję ale cierpliwość się skończyła.
 
Nie wszystko się udało :( Nadal też nie działa porównywanie broni gdy mamy obsadzone sześć slotów (w topowych broniach)
porównanie.jpg
 
Top Bottom