Aktualizacja 1.2 – lista zmian

+
Jak dla mnie to gra jest do wyinstalowania, Wszystkie postępy, zapisy gry po patchu zostały nadpisane z dzisiejszą datą=utrata broni, przedmiotów... żenujące po 90h gry. Każde wczytanie jakiegokolwiek zapisu zawsze wraca do tego samego zapisu. Dziękuję ale cierpliwość się skończyła.
Nic takiego nie zaobserwowałem. Gram na PC - mam wszystko to co miałem, gra uruchomiła mi się dokładnie w miejscu ostatniego zapisu z całym moim "dorobkiem". Może powinieneś zgłosić do producenta?
Post automatically merged:

Auta w ulubionym barze Jackie'go przed Megablokiem 10... nadal jeżdżą po bandzie :) zrywając karoserie i tworząc chaos na jezdni.
- im dalej w las tym więcej drzew :(
photomode_29032021_212039.png
 
Last edited:
Nic takiego nie zaobserwowałem. Gram na PC - mam wszystko to co miałem, gra uruchomiła mi się dokładnie w miejscu ostatniego zapisu z całym moim "dorobkiem". Może powinieneś zgłosić do producenta?
Post automatically merged:

Auta w ulubionym barze Jackie'go przed Megablokiem 10... nadal jeżdżą po bandzie :) zrywając karoserie i tworząc chaos na jezdni.
- im dalej w las tym więcej drzew :(
View attachment 11202538
W ogóle zastanawia mnie, jak to jest że ten błąd, który jest tak charakterystyczny od premiery gry, nadal nie został usunięty
 
Niech mi ktos powie, ze sie myle albo robie cos nie tak... Nadal musze sprzedawac rzeczy pojedynczo i nadal nie mozna wylaczyc sortowania?
 
W ogóle zastanawia mnie, jak to jest że ten błąd, który jest tak charakterystyczny od premiery gry, nadal nie został usunięty
Mi się wydaje że było zbyt wiele palących spraw. Może teraz zaczną pracować intensywniej nad takimi właśnie głupimi JOIN US, send your CV [PL/ENG] and portfoliomniej istotnymi z punktu widzenia możliwości kontynuowania gry ale jednak istotnymi z punktu widzenia psucia zabawy
 
(PC) A mi zmieniłą się kolorystyka w grze, bardzo kontrastowo i kolorowo się zrobiło, na 1.12 miałem obraz jak za mgiełką
 
GOG, czasami pojawiają sie pojedyncze samochody czasami jest totalna pustka dopiero jest ich więcej jak sie zatrzymujesz - na pewno wcześniej bylo kompletnei inaczej - tzn była cały czas masa samochodow az za duzo ale teraz jest przesada w druga strone.
To zasługa skryptów optymalizacji, gra stwierdza że masz za słaby sprzęt i wyłącza ruch żeby było płynniej
 
Mi się wydaje że było zbyt wiele palących soeaw naraz i do tego problemów. Może teraz zaczną pracować intensywniej nad takimi właśnie głupimi babolami mniej istotnymi z punktu widzenia możliwości kontynuowania gry ale jednak istotnymi z punktu widzenia psucia zabawy
Może i masz rację. Zobaczymy, co przyniesie w najbliższa przyszłość. Mam nadzieję, że załatają większe i mniejsze błędy pojawiające się ludziom oraz rozwiążą problem "magnetycznego krawężnika".
 
Jakkolwiek na czterech potrąconych :( tylko raz policja interweniowała, więc byc może jest też tak i policja nie jest już taka perfekcyjna jak wcześniej.
jak dla mnie na plus. Skoro w różnych materiałach było, nawet w grze w wiadomościach bywało info, że policja tak zapracowana i przestępczość tak duża, że nie na wszystko są w stanie zareagować. To jak dla mnie taka zmiana mocno na plus. A nie jak poprzednio, pokazywali się momentalnie, jak czasami zachaczyłeś pieszego lusterkiem
 
Ciekawostka i nowy bug (przynajmniej u mnie nigdy wcześniej go nie było). Pokonani wrogowie którzy wcześniej byli oznaczeni (w tym wypadku gram na nowym netrunnerze i byli oznaczeni przez legendarne ujawnienie interfejsów a potem manualnie przeze mnie), po pokonaniu i zebraniu przedmiotów z ich ciał nie znika marker oznaczenia ciała. We wcześniejszej wersji gry zawsze znikał. Teraz trzeba ręcznie najechać i odznaczyć.
 

Attachments

  • Bug 2.png
    Bug 2.png
    3.9 MB · Views: 94
  • Bug 1.png
    Bug 1.png
    4.5 MB · Views: 100
(PC) A mi zmieniłą się kolorystyka w grze, bardzo kontrastowo i kolorowo się zrobiło, na 1.12 miałem obraz jak za mgiełką
ogólnie jest poprawiona wydajność, zaś obraz wyostrzony. Wygląda jakby zdjęto wszechobecną mgłę, mnie tez się to podoba, jest jaśniej, klarowniej i... bardziej kolorowo :)

BTW. Od czasu mojej szaleńczej jazdy po mieście, przestała mnie lubić policja. Wszyscy gliniarze są oznaczeni na czerwono, muszę schodzić im z oczu :ohstopit:
 
Last edited:
Wszystko jak na razie na plus, poza małym wyjątkiem, pytam czemu nie można już rozbierać na cześci puszek??? I wspomnieliscie coś o craftingu większej ilości przedmiotów, ale nie mam pojęcia jak to zrobić.
 
Naprawcie bug, związany z samochodem pod Arasaką, ten który się pali, w nocy ma włączone światła, mimo, że ich nie ma, bo jest zniszczony
 
Brendan 2 misja - czy komuś udało się uruchomić 2 misję gdzie pojawia się Theo? Misja 'Czerwony wieszcz' się odblokowała dzięki 1.2., ale znacznik u Brendana wciąż jest 'nieodkryty' (mimo przewinięcia czasu, ponownego wczytania itp.).
 
Jest lepiej po łatce ale na pierwszy rzut oka widać jak wiele do zrobienia. Czekamy na 1.3 :)
 
Last edited:
Jeżeli ktoś ma taką ochotę, żeby podzielić się swoimi błędami/uwagami po patchu 1.2 to proszę pisać mi na priv. Będę zbierał dane i po przeanalizowaniu prześlę dalej. Tak wiem, dziwny jestem, ale obecnie w dobie studiowania online przynajmniej tak mogę się zająć czymś pożytecznym :shrug:
 
Dziwna rzecz. Skacząc (niezależnie czy pozycji stojącej czy kucznej), postać dobywa broni... i to zawsze tej samej z ostatniej trzeciej pozycji. Nie ma wpływu na to czy mam schowaną broń, czy mam gołe ręce do walki wręcz, czy też trzymam jakikolwiek inny oręż, zawsze po wyskoku pojawia mi się w rekach broń z trzeciej pozycji... nie ma też znaczenia jaka to jest broń (zmiana na inny model niczego nie zmienia - zawsze wskakuje mi broń z trzeciej pozycji).
Rodzi to dwa negatywne efekty: Po pierwsze biegam ciągle z wyciągnięta bronią po mieście, bo każdy wyskok wkłada mi gun'a w rękę, po drugie podczas walki nie mogę skakać bo zmieniam sobie samoistnie aktualnie używaną broń.
Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale wczytanie ostatniego zapisu gry sprzed wgrania patcha nie poprawia też tego błędu. Na razie wyrzuciłem broń z trzeciej pozycji (po prostu jest puste pole) i to naprawiło sytuację - ale siłą rzeczy mam ograniczoną ilość broni tylko do dwóch pozycji... czy taki był zamiar twórców :)
 
jak konkretnie działa ta poprawka bo u mnie nie ma takiej możliwości ?
 

Attachments

  • cyber.jpg
    cyber.jpg
    847.1 KB · Views: 101
Kolejna ciekawostka. Myślałem że policja mnie nie lubi za ofiary podczas szaleńczej jazdy, ale po wczytaniu ostatniego zapisu gry jeszcze sprzed wgrania patcha stwierdzam że nikt mnie nie lubi :( Nie tylko policja ale wszystkie frakcje i wszyscy potencjalni przeciwnicy... o dziwo niczego to nie zmienia, można z nimi rozmawiać czy chodzić w interakcje i pomimo że wszyscy są wrogo do mnie nastawieni - nikt mnie nie atakuje.
NPCty.jpg

Post automatically merged:

jak konkretnie działa ta poprawka bo u mnie nie ma takiej możliwości ?
Nie mam pojęcia, też szukałem opcji wytwarzania i rozbierania wielu rzeczy (oczywiście tego samego typu)... ale nie odkryłem tego sekretu. Może ta opcja dotyczy tylko jakiś wybranych itemów?
 
Last edited:
jak konkretnie działa ta poprawka bo u mnie nie ma takiej możliwości ?

Na xbox - klikam na "wytwórz" na granacie i po dojechaniu znacznika wytwarzania do końca pojawia się okno z suwakiem gdzie wybieram, ile chcę tego wytworzyć....
Działa.

Przed patchem - każdy granat robiłeś raz po raz.


Kolejna ciekawostka. Myślałem że policja mnie nie lubi za ofiary podczas szaleńczej jazdy, ale po wczytaniu ostatniego zapisu gry jeszcze sprzed wgrania patcha stwierdzam że nikt mnie nie lubi :(

A to nie jest tak, że zmienili tylko kolor znacznika gangusów z żółtego na czerwony?
 
Top Bottom