Aktualizacja 1.2

+
Ok, ale raczej nie powinno to wyglądać tak jak poniżej czyż nie?
5c.jpg

Nie wiem, może moja karta graficzna jest uszkodzona i źle renderuje grafikę? Może tak być? Mam RTX 3080.
 
To jakiś błąd, czy serio aktualizacja wymaga ponad 380 GB miejsca na dysku? Cała zainstalowana gra zajmuje niecałe 60 GB! Partycja, gdzie zainstalowałem Cyberpunka ma łącznie 390 GB. A jeśli rzeczywiście tyle miejsca jest potrzebne do rozpakowania plików, to mam ponad 500 GB wolnych na dysku zewnętrznym (gdzie mam pobranego patcha). Da się to jakoś wykorzystać?
Serio. Zderzyłem się z tym samym. Wg mnie możesz zrobić instalację z tego zewnętrznego dysku, tylko wszystkie pliki patcha muszą się na nim znajdować.
 
Serio. Zderzyłem się z tym samym. Wg mnie możesz zrobić instalację z tego zewnętrznego dysku, tylko wszystkie pliki patcha muszą się na nim znajdować.
Właśnie uruchamiając patch bezpośrednio z dysku zewnętrznego wyskakuje mi ta informacja. Spróbuję przenieść zainstalowaną grę na dysk zewnętrzny, tam ją zaktualizować i przenieść z powrotem. Zobaczę co z tego wyjdzie. W ostateczności będę instalował grę od zera...
REDzi, nie tak to powinno wyglądać! Po coś w końcu są te instalatory offline.
 
Dla mnie dość. Właśnie natrafiłem na ścianę i pomimo najlepszych chęci, nie dam rady grać dalej. Chodzi o zadanie Czynnik ludzki, gdy rozpoczyna się oglądanie wspomnień Johnny'ego. Sam początek, próba chwycenia za mikrofon i piękny komunikat o wypłaszczeniu się gry (wersja PC). I tak w kółko, dokładnie w tym samym momencie. Wcześniej, przed łatką (po jeszcze nie sprawdzałem, ale raczej nic się nie zmieniło), miałem podobnie w zadaniu Nie mów Saulowi. Zwiechy zaraz po rozpoczęciu strzelaniny. Tam to było pół biedy, bo zadanie poboczne. To naprawdę przestało być śmieszne. Na razie Cyberpunk wylatuje z dysku. Może za pół roku uda się naprawdę wszystko połatać, to wrócę do tematu.
 
Bije się w pierś odnośnie narzekania na patch 1.2 po ograniu 10 godzin stwierdzam że jednak jest ok odnośnie grafiki . Owszem gra dostała jak by wiekszych ilości mgieł dymu i smogu co wiąże się z tym że momentami budynki troszkę w dalszej odległości są takie zamglone ale nie przeszkadza to w rozgrywce ma też swoje plusy jak wychodzi słońce nad ranem po deszczu to promienie i odbicia wyglądają poprostu zajebiście. Poprawa jesli chodzi o optymalizacje jest zauważalna na rtx 3080 z i9 wszystko na maxa ray tracing na ultra dlls na jakość rozdziałka 2k i gra smiga jak ta lala . Błędy wybijające z imersji dalej się zdarzają a to jakies auto taranuje barierki a to chłop wejdzie w samochód itp ale po rozegraniu 72 godzin gra rekompensuje z nawiązką wszystkie niedociągnięcia . Już dawno mi się tak dobrze nie grało w żadną produkcję .Ta GRA jest ŚWIETNA!!! Napewno patch 1.2 także poprawił dzwięki radio w aucie jest głośniejsze a muzyka w klubach ma taki pogłos basowy dudni i także głośnie łupie. Mimo wszystko patch 1.2 na plus
Post automatically merged:

Ok, ale raczej nie powinno to wyglądać tak jak poniżej czyż nie?
View attachment 11206381
Nie wiem, może moja karta graficzna jest uszkodzona i źle renderuje grafikę? Może tak być? Mam RTX 3080.
Ja gram na rtx3080 i czegoś takiego nie mam u mnie z rtx npc dostają jeszcze dodatkowego kopa . Może zainstaluj nowe stery ja gram na najnowszych . Albo wczesniej moze instalowales jakis mod graficzny i cos namieszal
 
Właśnie uruchamiając patch bezpośrednio z dysku zewnętrznego wyskakuje mi ta informacja. Spróbuję przenieść zainstalowaną grę na dysk zewnętrzny, tam ją zaktualizować i przenieść z powrotem. Zobaczę co z tego wyjdzie. W ostateczności będę instalował grę od zera...
REDzi, nie tak to powinno wyglądać! Po coś w końcu są te instalatory offline.
Lipa, albo jakieś inne drzewo. Mój chytry plan się nie powiódł. Grę udało mi się przenieść na dysk zewnętrzny, GOG Galaxy zaimportował grę z nowej lokalizacji i normalnie się uruchomiła, ale instalator aktualizacji zwrócił błąd, że gra jest źle zainstalowana. Opcja "skanuj i napraw" z GOG Galaxy chce mi pobrać 57 GB żeby grę naprawić... cóż zostanę na jakiś czas na 1.12. Przynajmniej po przenoszeniu plików gry w te i nazad gra się uruchamia.
 
Napewno patch 1.2 także poprawił dzwięki radio w aucie jest głośniejsze a muzyka w klubach ma taki pogłos basowy dudni i także głośnie łupie.
Dokładnie-- udaj sie do Totentanz tam jest mega klimat \o/
2021.04.06-22.33.png





ALeeeee ta gra potrafi zaskoczyć--- przechodzę ją enty raz i mam neWsa-----------> na poczatku gry w ALL foods siedzi zamnkniety koles Brick....jeśli zdetonujecie ładunek rozerwie go na niezliczona ilośc kawałeczków a potem.... duzo dłuzej potem gdy pódziecie właśnie do tego Klubu Totentanz szukać Nancy wydarzy się cos zupełnie innego----- nie bede spojlerował ale poSzCzelac mozna, warunkiem jest wysadzenie Bricka...czad kurdee

Comrade's Hammer.... według mnie najlepsza givera w grze- jeden strzał i koles w kawałkach :p
 
Last edited:
Postanowiłem dać szansę łatce 1.2. Oczywiście bug z modyfikacjami do Defendera - bez zmian. Idę na gig - bug znacznika (brak znacznika i opisu misji w dzienniku). Chwilę potem wchodzę do baru Dino (Fixera) - przy stoliku siedzi Aaron (skorumpowany gliniarz z jednej z poprzednich misji) i jednocześnie strzela do mnie i zaprasza do rozmowy, ślizgając się po knajpie w pozycji siedzącej. Nie mogę wyciągnąć broni, bo to "safe area" (to nic, że właśnie wali do mnie NPC), więc wywabiam go na zewnątrz i zabijam. Przeszukuję ciało, następnie z powrotem wchodzę do knajpy - typ siedzi w tym samym miejscu i powtórka z rozrywki. Zabiłem go 4 razy z rzędu, sytuacja bez zmian.

Ta gra w obecnym stanie to tragifarsa. :D
 
Last edited:
Bije się w pierś odnośnie narzekania na patch 1.2 po ograniu 10 godzin stwierdzam że jednak jest ok odnośnie grafiki . Owszem gra dostała jak by wiekszych ilości mgieł dymu i smogu co wiąże się z tym że momentami budynki troszkę w dalszej odległości są takie zamglone ale nie przeszkadza to w rozgrywce ma też swoje plusy jak wychodzi słońce nad ranem po deszczu to promienie i odbicia wyglądają poprostu zajebiście. Poprawa jesli chodzi o optymalizacje jest zauważalna na rtx 3080 z i9 wszystko na maxa ray tracing na ultra dlls na jakość rozdziałka 2k i gra smiga jak ta lala . Błędy wybijające z imersji dalej się zdarzają a to jakies auto taranuje barierki a to chłop wejdzie w samochód itp ale po rozegraniu 72 godzin gra rekompensuje z nawiązką wszystkie niedociągnięcia . Już dawno mi się tak dobrze nie grało w żadną produkcję .Ta GRA jest ŚWIETNA!!! Napewno patch 1.2 także poprawił dzwięki radio w aucie jest głośniejsze a muzyka w klubach ma taki pogłos basowy dudni i także głośnie łupie. Mimo wszystko patch 1.2 na plus
Post automatically merged:


Ja gram na rtx3080 i czegoś takiego nie mam u mnie z rtx npc dostają jeszcze dodatkowego kopa . Może zainstaluj nowe stery ja gram na najnowszych . Albo wczesniej moze instalowales jakis mod graficzny i cos namieszal
sterowniki mam najnowsze, modów nigdy nie instalowałem żadnych. Pomoże ktoś :/ ? Pomoc techniczna CDP nie odpowiedziała mi nawet na zgłoszenie...
 
sterowniki mam najnowsze, modów nigdy nie instalowałem żadnych. Pomoże ktoś :/ ? Pomoc techniczna CDP nie odpowiedziała mi nawet na zgłoszenie...
Jak sam mówiłeś nie wszędzie tak jest może to jakiś błąd który akurat u ciebie występuję przy określonych lokacjach .Tak jak mówiłem coś mieszali w najnowszym patchu z oświetleniem ,ta gra ma tendencje do tego że potrafią tworzyć się różnego rodzaju kwiatki graficzne. Karta raczej jeśli nie ma artefaktów to jest ok stawiał bym bardziej na to że wystąpił przy określonym oświetleniu i lokacji bug graficzny.
 
Słuchajcie, również mam taki mały problemik z grafiką choć raczej to sprzętowa sprawa. Standardowe taktowanie mojej karty to 1310 MHz, podkręciłem do 1350 ale było niewystarczająco więc po wnikliwej analizie i przeczytaniu oraz obejrzeniu sporej ilości materiału, ostatecznie pracuje na 1390MHz.
Sprawa jest tego typu, że gdy uruchamiam grę, ona jakby przestawia mi taktowanie karty na 1350.....o co tu kurde chodzi? gdzie znajduje się cache gry aby usunąć ten błąd? Za kazdym razem musze na pulpit wychodzić i przestawiać profil na 1390.
Można z tym żyć ale kurde jak to możliwe jest żeby gra sama sobie ustawiała taktowanie karty???

 
Last edited:
... jak się V nigdzie nie spieszy, może wskoczyć na dach przejeżdzającego auta i poobserwować wyższe piętra - prowadząc auto lub idąc nie ma możliwości patrzenia w góre i w dal bez przerwy, ignorując najbliższe otoczenie...
ale do rzeczy:

Rondo Arasaka, na "godzinie 1:00", na prawo od biurowca Arasaki, jest budynek wyświetlający na niebie wielki, obracający się, hologram M179 Achillesa, wysoko nad głowami, to już było wcześniej, czy dodane po 1.2?
 
Last edited:
Rondo Arasaka, na "godzinie 1:00", na prawo od biurowca Arasaki, jest budynek wyświetlający na niebie wielki, obracający się, hologram M179 Achillesa, wysoko nad głowami, to już było wcześniej, czy dodane po 1.2?
Rzeczywiście jest ta giwerka hologram obracający się na szczycie wieżowca. Czasem sobie oglądam takie tam różne zjawiska ale tego nie pamiętam wcześniej, bardziej te rybki na rondzie można zapamiętać :)


2021.04.07-23.25_01.png





to własnie na tym rondzie auta jeżdzą po bandzie :p ;)

2021.04.07-23.37.png


2021.04.07-23.45_01.png
 
Last edited:
Chwilę potem wchodzę do baru Dino (Fixera) - przy stoliku siedzi Aaron (skorumpowany gliniarz z jednej z poprzednich misji) i jednocześnie strzela do mnie i zaprasza do rozmowy, ślizgając się po knajpie w pozycji siedzącej. Nie mogę wyciągnąć broni, bo to "safe area" (to nic, że właśnie wali do mnie NPC), więc wywabiam go na zewnątrz i zabijam. Przeszukuję ciało, następnie z powrotem wchodzę do knajpy - typ siedzi w tym samym miejscu i powtórka z rozrywki. Zabiłem go 4 razy z rzędu, sytuacja bez zmian.
Chyba wszyscy mają ten babol.
 
Pewnie już pracują nad łatką 1.3, lub gromadzą materiał nad czym się skupić w tej łatce. Niech pracują na spokojnie, w swoim tempie, żeby naprawili jak najwięcej rzeczy :) Patrzcie na Warzone - ciągłe patche i aktualizacje po kilkadziesiąt GB, a za każdym razem w dużo mniejszej i mniej złożonej grze wychodzą bugi (często te same, powtarzające się) i babole. Przynajmniej ja mam takie podejście, żeby po prostu robili swoje :ohstopit: Ma ktoś mniej więcej podgląd, jak ma się sprawa działających/niedziałających perków?
 
Last edited:
Ma ktoś mniej więcej podgląd, jak ma się sprawa działających/niedziałających perków?

Trudno to samemu ogarnąć ... np w filmiku jest podsumowanie:
- podchodziłbym do tego ostrożnie: np. niedziałający "Mech Looter" w "Engineering":
roboty na XSX porzucają przedmioty, nawet legendarne componenty do tworzenia, od premiery, gdy bez tego perku nie zostawiały nic do podniesienia, natomiast w filmiku gość mówi, że ten perk nie działa ... może na PC nie działa (mówi, że dostajesz tylko granaty) lub nie działa z takimi prawdopodobieństwami, jak jest opisany?

**** testowanie zdarzeń opisanych jako np. "istnieje 50 % prawdopodobieństwa/szansy" jest dosyć trudne w grze - w rzucie monetą też wypada na 50% raz R a raz O, ale może się zdarzyć, że na 5 rzutów 5 razy będzie R i co z tego? Wnioskujemy że moneta jest jednostronna? :)




to własnie na tym rondzie auta jeżdzą po bandzie :p ;)

To jest super, fajnie niektórzy NPC wysiadają i załamują ręce, oglądają co się stało.
CDPR mógłby to tak zostawić, conajwyżej postawic znak przed łukiem "uwaga - zakłócanie GPS z Arasaki" ...

Ja to traktuję jako zabawną awarię nawigacji i automatycznych pilotów :)
 
Last edited:
A co powiecie na te rozmyte ikony interfejsu, np. wykrzyknik wskazujący cel zadania. Wlasciwie wszystkie elementy interfejsu teksty, ikony itd są rozmyte lub mają jakis cień nałożony. Nie bolą Was od tego oczy? Może da sie to przestawić?
 
Hej hej Moi Mili! Mam newsa ale takiego, że szokkk!
Zostało zmienione zakończenie a dokładnie te gdy
porywasz się z motyką (Johnnym) na Arasakę. No kurde jestem pod wrażeniem i to wielkim bo wchodzę na dach a tam.......... Sami musicie to obaczyć. Jest zdecydowanie trudniej pokonać żołnierzy Arasaki i samego Smashera. ale warto jednak zaryzykować.
Tak myślę, ze jeśli to zostało zmienione to pewnie i inne zakończenia wyglądaja inaczej--- trzeba to obadać \o/


hmmm.....a może mam taka wersję zakończenia bo ciało Jackiego odesłałem do ripera Victora a nastepnie Arasaka wparowała tam do kliniki i zabrała ciało.... i dlatego pogrzebu nie było....
nie wiem już, zgłupiałem
 
Last edited by a moderator:
Hej hej Moi Mili! Mam newsa ale takiego, że szokkk!
Zostało zmienione zakończenie a dokładnie te gdy
porywasz się z motyką (Johnnym) na Arasakę. No kurde jestem pod wrażeniem i to wielkim bo wchodzę na dach a tam.......... Sami musicie to obaczyć. Jest zdecydowanie trudniej pokonać żołnierzy Arasaki i samego Smashera. ale warto jednak zaryzykować.
Tak myślę, ze jeśli to zostało zmienione to pewnie i inne zakończenia wyglądaja inaczej--- trzeba to obadać \o/


hmmm.....a może mam taka wersję zakończenia bo ciało Jackiego odesłałem do ripera Victora a nastepnie Arasaka wparowała tam do kliniki i zabrała ciało.... i dlatego pogrzebu nie było....
nie wiem już, zgłupiałem

Jeśli piszesz o Jackim na dachu i dziwnej rozmowie z nim (on jakby nie wiedział, gdzie się znajduje, zachowuje się, jak uszkodzony konstrukt), to jest tak właśnie gdy odeśle się ciało do Viktora. Wersja z pogrzebem nie ma tej sceny.
 
Last edited by a moderator:
Top Bottom