Aktualizacja 1.2

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 1.2 dla Cyberpunka 2077 jest już dostępna na PC, konsolach i Stadii!

Listę zmian można znaleźć tutaj.
 
Last edited:
A zapamiętuje gra ustawienia językowe na PC? Np. angielskie głosy i polskie napisy, czy dalej trzeba zmieniać po każdym uruchomieniu?
 
- samochody dalej się zakleszczają

- minimapa nie oddala się

- dalej widać pojawiające/znikające w oddali sprity samochodów.

Było coś o tym w patch notes ?
prawdopodobnie ludzie za to odpowiedzialni są na koropetycjach/szkoleniach u Rockstara, także, należy spodziewać się postępu w najbliższych patchach, czyli czegoś na tym poziomie:

potem oba studia deweloperskie stworzą wspólny zespół który doda dla randomów tworzących ruch uliczny, możliwość używania biegu wstecznego.

o postępach zostaniemy zapewne poinformowani wcześniej czy później.
 
A statystyki wytwarzanych broni nadal w większości przypadków się nie wyświetlają... ech... (na screenie jestem kursorem na broni i... no właśnie, zero statów)
 

Attachments

  • staty_broni.jpg
    staty_broni.jpg
    274.1 KB · Views: 604
O, i naprawiono dość powszechny BUG polegający na tym że niektóre wszczepy nie działały (a jak dobrze kojarzę nie było tego na liście zmian), wreszcie mogę używać pompy krwi i innych! Kurczę, w końcu!! :) Jest co odkrywać. :)
 
No dobra, to czekam na hotfix 1.2.1, bo nie da się rozpocząć nowej gry. Wywala po edytorze postaci
 
Dziękuję bardzo za łatkę :) Nareszcie mogłem dokończyć ostatni kontrakt w grze i dostać osiągnięcie :D

Prosiłbym jeszcze chociażby o możliwość powieszenia na ścianie pistoletu ikonicznego CRASH. Po upgrejdowaniu go do legendarnego pojawił się wykrzyknik czyli gra myśli, że wciąż jest to przedmiot misyjny chociaż dawno już wszystko ukończone. Przed wzmocnieniem dało się powiesić.

I nie wiem czy bug w postaci niewidzialnych kart tarota gdy Misty wróży został naprawiony.

EDIT: Problem z niewidzialnymi kartami tarota na XBOX naprawiony :D
 
Last edited:
hmm albo net za szybki albo lektor za wolno czytał bo prawie 34 GB się pobrały a lektor do połowy nie doszedł z czytaniem :D
 
spróbujcie odpalić nową grę. mi 3 razy pod rząd wywaliło gre, więc pobieram od nowa całość
 
Czyli większość zmian na +, ale nadal są mniejsze lub większe wpadki :shrug: Najlepiej zrobić post zbiorczy, a następnie przekazać uwagi do developerów. W mojej opinii przynajmniej to dobry pomysł.
 
A zapamiętuje gra ustawienia językowe na PC? Np. angielskie głosy i polskie napisy, czy dalej trzeba zmieniać po każdym uruchomieniu?
Zmien w pliku goggame-1423049311.info obie wartości language i languages na * a nastepnie ustaw w cyberpunku zadane języki
Dla wersji GOG
"buildId": "53968439607309789",
"clientId": "53652320436400298",
"gameId": "1423049311",
"language": "*",
"languages": [
"*"
],
"name": "Cyberpunk 2077",
"osBitness": [
"64"
(...)
 
Top Bottom