Aktualizacja 1.22 już dostępna!

+

Burza46

CD PROJEKT RED
Aktualizacja 1.22 już dostępna!



Aktualizacja 1.22 już dostępna na PC! Wersję na Xbox One oraz PS4 będą dostępne niebawem.

Wśród najważniejszych zmian znalazły się:
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego renowacje w Corvo Bianco nie były wprowadzane, gdy gracz opuszczał Toussaint w trakcie trwania prac.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego Płotka nie ruszała z miejsca podczas zadania "PieśńRycerskiego Serca."
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego ogon Płotki mógł zniknąć.
Pełna lista zmian: http://bit.ly/1Uzg059
 
@Burza46
Jak wygląda sytuacja z patchem 1.22 z gog.com czy trzeba pobierać także zaktualizowane instalatory do DLC i instalować je czy wystarczy tylko sam patch 1.22 (tzn czy patch aktualizuje także pliki z dodatków)
 
Tak z ciekawości, jak to jest, że na PC mamy 1.22, a na PS4 wciąż 1.20? :D Czy wersjonowanie gry jest niezsynchronizowane pomiędzy platformami?
 
@Burza46, @Marcin Momot

" Naprawiono błąd, w wyniku którego nie można rozpocząć rozmowy z Marleną podczas."
"Naprawiono błąd, w wyniku którego strażnik Oriany mógł być na wpół przezroczysty zadania
"Długa noc"."

Wszyscy teraz oczekują z zniecierpliwieniem i z wypiekami na twarzy 15GB pacza 1.23 do czendżloga...bo pewnie z powodu tych błędów w czendżlogu gra się będzie wysypywać.
 
Last edited:
Jak na moje to Galaxy ściąga upatchowane dodatki i dlatego tyle to waży...
Ja nie rozumiem, zwykły patch nie starcza że znowu pół gry trzeba ściągać czy co?

Edit: Dobra, przeczytałem w innym wątku że koń i tak ogona nie odzyskał, więc nie mam po co tych 15 GB ściągać. Zaczekam aż to ogarną i naprawią jak należy a nie 5 kolejnych patchy które nic nie robią.
 
Last edited:
Dodano schemat na Płytę z ciemnego żelaza do okna rzemieśnictwa - aaaa to dlatego nie mogłem go nigdzie znalezc. Teraz wszystko jasne :)
 
15GB? Srsly?! I znowu wszystkie mody pójdą się kochać? :scared:
No ale może przynajmniej moja Płotka odzyska ogon... A tak nawiasem mówiąc, to automatyczna aktualizacja w GOG Galaxy mi absolutnie nie działa.

EDIT: To ciekawe, ale teraz, kiedy zacząłem aktualizację, Galaxy pokazuje, że mod waży 4GB a nie 15. :confusion:
 
Top Bottom