Aktualizacja 1.22 już dostępna!

+


Aktualizacja 1.22 już dostępna na PC! Wersję na Xbox One oraz PS4 będą dostępne niebawem.

Wśród najważniejszych zmian znalazły się:
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego renowacje w Corvo Bianco nie były wprowadzane, gdy gracz opuszczał Toussaint w trakcie trwania prac.
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego Płotka nie ruszała z miejsca podczas zadania "PieśńRycerskiego Serca."
  • Naprawiono błąd, w wyniku którego ogon Płotki mógł zniknąć.
Pełna lista zmian: http://bit.ly/1Uzg059

Nie no wy sobie jaja robicie :) Czy ktoś testował ten patch w ogóle?
Nie wiem moja Płotka olała ciepłym moczem changeloga i lata bez ogona nadal.

No chyba ,że:
Naprawiono błąd, w wyniku którego ogon Płotki mógł zniknąć.
Patch blokuje jedynie znikanie ogona, a jak już ktoś doszedł do momentu zniknięcia go to ma problem :)

Udaj się do innego rejonu, na przykład z Velen do Skelige i spowrotem do velen i już powinna mieć ogon

Potwierdzam, że Płotka w Białym Sadzie miała ogon. Wróciłem do Velen i już nie miała :) Tyle w temacie.

Nawet pokombinowałem. Zgubiłem Płotkę z mapy, przeniosłem się do jakiegoś miejsca w Velen daleko tak by koń na pewno zniknął. Przeniosłem się do Białego Sadu. Przyzwałem Płotkę. I ona miała ogon :) Później znów odszedłem tak by znikła z mapy. Przeniosłem się dla pewności gdzieś daleko w Białym Sadzie. Później przeniosłem się do Velen. Przyzwałem płotkę a tu dupa goła :)

Błagam was. Na to mod już jest w necie. Był(1.21 wersja) Mod odblokowuje konsole. W niej zabija się jakby Płotkę i respi nową.
Z czym wy problem macie?
 
Last edited:
Czy tylko mi zniknął język polski po instalacji tego patcha?

A tak po za tym dlaczego gra zrobiona w Polsce i sprzedawana na terenie polski (nawet przez GOG) ściąga mi się po angielsku i każą mi dociągać spolszczenie. Co ja gorszy jestem? Dlaczego nie ma zintegrowanego spolszczenia w grze? Jakoś dodatek serca z kamienia ściąga się po polsku a sama gra i dodatek Krew i wino idą po angielsku i muszę dociągać spolszczenie do gry ważące ponad 2GB, a do dodatku ważące ponad 7GB.
 
Last edited:

To nie aktualizuję, moja płotka ma ogon. :p

Swoją drogą, miał ktoś błąd z zadaniem "klątwa Carnarvona"? Jest to jedyne zadanie, którego nie mogę ukończyć, po zajrzeniu do skrzynki nic sie nie dzieje, jest pusta, a quest dalej niezakończony.
 
Wyjaśni mi ktoś czy przy ręcznym aktualizowaniu (pobieranie instalatora z gog.com) niezbędne jest także aktualizowanie DLC (ściąganie nowych instalatorów), czy wystarczy na aktualną wersję Wiedźmina + 3 DLC 1.21 wgrać tylko patcha 1.10->1.22 (tzn, czy patch 1.22 wprowadza poprawki do DLC), czy gra będzie się rypać i będą problemy??
PS: Moja Płotka miała i ma cały czas ogon :)
 
Wyjaśni mi ktoś czy przy ręcznym aktualizowaniu (pobieranie instalatora z gog.com) niezbędne jest także aktualizowanie DLC (ściąganie nowych instalatorów), czy wystarczy na aktualną wersję Wiedźmina + 3 DLC 1.21 wgrać tylko patcha 1.10->1.22 (tzn, czy patch 1.22 wprowadza poprawki do DLC), czy gra będzie się rypać i będą problemy??
PS: Moja Płotka miała i ma cały czas ogon :)
jeżeli robisz aktualizacje ręcznie to musisz zrobić tak usuwasz Free DLC program, Serca z Kamienia oraz Krew i Wino pobierasz patch 1.22 instalujesz i pobierasz na nowo dodatki i instalujesz
 
jeżeli robisz aktualizacje ręcznie to musisz zrobić tak usuwasz Free DLC program, Serca z Kamienia oraz Krew i Wino pobierasz patch 1.22 instalujesz i pobierasz na nowo dodatki i instalujesz
Nigdy czegoś takiego nie robiłem i wszystko mi działa od premiery.
 
Nigdy czegoś takiego nie robiłem i wszystko mi działa od premiery.
A mógłbyś mi napisać w jaki sposób ty aktualizujesz grę no chyba że korzystasz z Galaxy (to u mnie nie wchodzi w grę). Byłaby to dlamnie bardzo przydatna informacja gdyż nie chcę popsuć gry ( a wolę sobie oszczędzić reinstalki i ewentualnie nadal męczyć KiW w grze o numerku 1.21
 
Najwcześniej łatkę sprawdzę w piątek albo, w weekend.

Przynajmniej do tego czasu dowiem się ile modów szlag trafił i czy warto aktualizować, czy może zakończyć rozgrywkę na obecnym patchu.
 
Pobieram z gog.com (najczęściej przez stareńki GOG Downloader) i płaczę, że mody nie działają.

Ja też korzystam z GoG Downloadera (szkoda że gogteam tak go olewa) ale ciekawi mnie czy wgrywasz tylko patche czy za każdym razem ciągniesz też nową wersję DLC (zgodne z numerkiem patcha) i wgrywasz wszystko
Bo nigdzie nie można się do wiedzieć czy patch wprowadza poprawki do dodatków czy nie (panowie Redzi z forum nie odpowiadają , a w supporcie napisali mi że nie wiedzą i żeby kontaktować się z supportem goga a tam niestety cisza
 
Ja też korzystam z GoG Downloadera (szkoda że gogteam tak go olewa) ale ciekawi mnie czy wgrywasz tylko patche czy za każdym razem ciągniesz też nową wersję DLC (zgodne z numerkiem patcha) i wgrywasz wszystko
Jak już mówiłem, nie.
 
A czy Galaxy nie miało jakoś kijowo dobranej kompresji danych?

Chociaż 2 GB, a 15 GB to chyba nazbyt duża różnica. Pewnie masz rację.
 
Jeśli to 15 GB patch'a pozwoli mi uwolnić się od "Vi- vat czem- pion tur- niejuuuuuuu! powtarzanego co kilka sekund to siadam i czekam do 2 w nocy na ukończenie pobierania :D
 
Dzięki wielkie za patcha szczególnie za naprawienie dźwięków odtwarzanych strumieniowo. W końcu mam muzykę w grze !!! . I za ogon dla płotki :p. Liczę teraz że uda się naprawić jeszcze głowę. Bo moja nie miała i głowy i ogona.
 
Top Bottom