Aktualizacja 1.22 już dostępna!

+
Czy wy też dalej nie macie ogona u Płotki? Ewentualnie wie ktoś jak ją naprawić?

1) TAK
2) NIE
Ktoś napisał, że wystarczy przenieść się między obszarami np Velen->Skellige->Velen. I o ile po przeniesieniu się przywołana Płotka ma ogon to po powrocie do Velen przywołana Płotka nadal go nie ma.
 
1) TAK
2) NIE
Ktoś napisał, że wystarczy przenieść się między obszarami np Velen->Skellige->Velen. I o ile po przeniesieniu się przywołana Płotka ma ogon to po powrocie do Velen przywołana Płotka nadal go nie ma.


Gryzli.xd
Przywołaj konia, wsiądź na niego, otwórz konsolę i wpisz: KillHorse(). Potem przywołaj nową Płotkę. Będziesz miał konia z ogonem na zawsze :p
 
Mój wiedźmin jest chyba w czepku (żelaznym?) urodzony, bo ze wszystkich naprawionych błędów, u mnie tylko zbroja zmieniała kolor na czerwony :p
 
Jasny gwint, nie wierzę, gdzieś tak na 68 procentach zawiesił mi się komp, musiałam zresetować, przez chwilę miałam zawał bo wszystko wyglądało jakbym świeżo co zainstalowała Windowsa (nie było Wiedźmina- tak bardzo się bałam o sejwy ;-; potem włączyłam i wyłączyłam, wszystko wróciło do normy, instalacja od tych 68 procent poszła a teraz na 100 FAIL i leci od nowa :cirisad:
 
Dobra, zassałem patcha i dodatki, zainstalowałem wszystko, a grę mam dalej w wersji 1.21. Coś robię nie tak?
 
Dobra, zassałem patcha i dodatki, zainstalowałem wszystko, a grę mam dalej w wersji 1.21. Coś robię nie tak?

U mnie to samo. Nie sprawdzałem samej gry, możliwe, że po prostu nie pokazuje odpowiedniego numeru, ale dziwne jest, że gra została zaktualizowana tak szybko. Wersja u mnie z gog.com, bez używania gog.galaxy.
 
Debug Console Enabler lub podobne na Nexusie znajdziesz

Zainstalowałem i F2 konsoli nie uruchamia. Za to wyskakuje jakiś error po odpaleniu gry.
Potem zainstalowałem tego patcha ręcznie (2,9 gb) i wtedy gra się wcale odpalić nie chciała, tylko tak jakby się crashowała. Zrobiłem verify/repair i znowu chce zasysać 15 gb.

Niby patch się zainstalował, ale nadal widzi 1.21 i żadnych zmian, ani sprzedawcy obrazów nie ma. Czyli jednak się nie upatchowała.... trza będzie ściągać 15 gb, jprdu.
 
Last edited:
To błąd Galaxy, na GOGu zwykłe 2GB.
Kiedy podczas pobierania przez galaxy wejdziemy do gog games/temp i potem folder z cyframi można zobaczyć, co się pobiera. Z tego, co widziałem pobiera sie większość plików z folderu content oraz na nowo pobierają sie foldery z plikami z serca z kamienia oraz krew i wino. W wersji na stronie Goga instalator aktualizuje tylko samą gre bez dodatków
 
Może trochę nie na temat, ale jak używacie ikonek z głowami postaci? Rzadko śledzę forum, to i nie wiem jak ;D
 
Top Bottom