Aktualizacja 1.22 już dostępna!

+
Mi aktualizacja 1.22 przywróciła ogon, więc nie wiem od czego to zależy.. A co do trudności to różnicy nie zauważyłem :)
 
W moim przypadku Płotka ma ogon tylko w Białym Sadzie. Po powrocie do Velen go traci. Z postępem fabuły(ponieważ rozpocząłem niedawno kolejną rozgrywkę) zobaczymy jak to będzie w pozostałych lokacjach. Podejrzewam, że zanim do tego dojdzie to zostaną wydane kolejne łatki :p
 
Ja też rozpocząłem grę od nowa ze względu na wcześniej wymieniony bug. Więc też zobaczę czy Płotka znowu straci ogon. Na skelliege miała :)
 
Mam problem co do jednej z ostatnich misji w dodatku "Krew i wino", podczas walki z "Chmurnym gigantem" wywala mi całkowicie grafikę (ekran staje się czarny) a podczas całej mojej gry w podstawową wersje, pierwszy dodatek i drugi dodatek aż do tego momentu nic mi się takiego nie przytrafiało. Mogę liczyć na jakąś pomoc? Moja karta grafiki to GTX 960 4GB.
Z góry dzięki :)
 
Last edited:
U mnie po aktualizacji 1.22 losowo wywala stany zapisu gry. Już trzeci raz straciłem około 2-3 godzin grania. Problem dotyczy wszystkich rodzajów zapisu: automatycznego, punktu kontrolnego i zapisu użytkownika. Nie wyłączałem kompa podczas zapisu, nie wychodziłem z gry trybem alt+F4, grę wyłączałem normalnie a mimo to przy kolejnym włączeniu brakowało najnowszych zapisów. Dzisiaj wywaliło zapisy nawet podczas gry. Ktoś również miał kiedyś ten problem i zna rozwiązanie?
 
Mam problem co do jednej z ostatnich misji w dodatku "Krew i wino", podczas walki z "Chmurnym gigantem" wywala mi całkowicie grafikę (ekran staje się czarny) a podczas całej mojej gry w podstawową wersje, pierwszy dodatek i drugi dodatek aż do tego momentu nic mi się takiego nie przytrafiało. Mogę liczyć na jakąś pomoc? Moja karta grafiki to GTX 960 4GB.
Z góry dzięki :)
Aktualizowałeś może ostatnio sterowniki od karty graficznej? Jeśli tak to spróbuj przywrócić poprzednie.
U mnie po aktualizacji 1.22 losowo wywala stany zapisu gry. Już trzeci raz straciłem około 2-3 godzin grania. Problem dotyczy wszystkich rodzajów zapisu: automatycznego, punktu kontrolnego i zapisu użytkownika. Nie wyłączałem kompa podczas zapisu, nie wychodziłem z gry trybem alt+F4, grę wyłączałem normalnie a mimo to przy kolejnym włączeniu brakowało najnowszych zapisów. Dzisiaj wywaliło zapisy nawet podczas gry. Ktoś również miał kiedyś ten problem i zna rozwiązanie?
Jakieś zmiany w systemie, aktualizacje, instalowane nowe programy? Sprawdzałeś czy nie masz nie proszonych gości w systemie? Nie bawiłeś się uprawnieniami dostępu? Próbowałeś robić PPS sprzed problemu?
Skopiuj zapisy gry, jeśli możesz usuń wszystko razem z zapisami (kopia zapisów przeniesiona w inne miejsce dysku a najlepiej na inny dysk), restart systemu (uwaga jest bardzo ważne - niektórzy o tym zapominają), sprawdź czy nie zostały jakieś śmieci choćby w postaci ukrytych plików (ja są usuń i znowu zrestartuj komputer), zainstaluj grę od początku zaktualizuj o najnowszy pacz 1.22, zainstaluj dodatki, wgraj zapisy gry.
 
Top Bottom