Aktualizacja 1.23

+
Nareszcie aktualizacja, dzięki i oby kolejne wychodziły regularnie i częściej.

Wygląda na to, że poprawione tylko to co napisane:
  • nadal można przełączyć na niewidoczną broń i niewidoczna katana nadal pozwala na fruwanie,
  • nadal można duplikować przedmioty w drop pointach i u ripperów,
  • auta przy wysiadaniu w trakcie jazdy z dużą prędkością nadal jadą kawałek dalej
Poprawki na powyższe na nexus mods.

Zapewne w zadaniu z automatem Brendanem nadal opuszczenie obszaru gdy z automatem rozmawia Theo powoduje nieodwracalne zawieszenie zadania - później zweryfikuję. Brendan działa OK gdy opuścimy obszar gdy rozmawia z nim Theo to później działa dobrze, jednak gdy mamy zapis gry sprzed poprawki z zawieszonym zadaniem to Brendan się nie odzywa.

Opisy broni przy ustawieniu interfejsu na polski nadal nie pojawiają się dla niektórych broni (po angielsku działają poprawnie).
Panie, to są funkcje a nie błędy.
 
Naprawdę szkoda strzępić. Bardziej niestabilnej wersji gry nie spotkałem od premiery. Nie wspomnę nawet o paskudnym nieraz oświetleniu teraz i wybitnym GOG, który po pobraniu gry zamiast zainstalować pobiera ją od nowa... Najlepiej trzymać poprzednie wersje gry na dysku, bo te patche to jakaś parodia.
 
Ostatni patch na jakim grałem to "06" do tego czasu wyszedł durzy patch + hotfixy, dlatego postanowiłem zagrać i zobaczyć co się zmieniło i niestety ale nie potestowałem za dużo bo już na start zawiodłem się. Sprawdziłem "Sandevistan" i dalej nie działa z karabinami snajperskimi i ostrzami modliszkowymi, a szkoda bo chciałem pograć bronią z tłumikiem bez haków, ale dwa haki też są zbugowane chyba że tak ma być.

Szok Dźwiękowy i Zakłócenie Motoryki po zamontowaniu w decku i użyciu np. ujawnienia interfejsów czy naruszenia protokołu sprawia że przeciwnicy zostają zaalarmowani i ze skradania nici ;/. Pozostaje czekać może kiedyś zostanie to naprawione
 
Ostatni patch na jakim grałem to "06" do tego czasu wyszedł durzy patch + hotfixy, dlatego postanowiłem zagrać i zobaczyć co się zmieniło i niestety ale nie potestowałem za dużo bo już na start zawiodłem się. Sprawdziłem "Sandevistan" i dalej nie działa z karabinami snajperskimi i ostrzami modliszkowymi, a szkoda bo chciałem pograć bronią z tłumikiem bez haków, ale dwa haki też są zbugowane chyba że tak ma być.

Szok Dźwiękowy i Zakłócenie Motoryki po zamontowaniu w decku i użyciu np. ujawnienia interfejsów czy naruszenia protokołu sprawia że przeciwnicy zostają zaalarmowani i ze skradania nici ;/. Pozostaje czekać może kiedyś zostanie to naprawione
jako skradający się netrunner to się ciesze, że ukończyłem już grę...
 

@pesymistik jak grasz netranerem pod haki które zadają obrażenia, to dalej jest ok :), ale problem pojawia się w "asassynie z pistoletem z tłumikiem który wspomaga się hakami, dwa z nich sa zepsute i nie ma dla nich zamienników, a Sandevistan dalej jest zbugowany i mozesz darowac sobie karabin snajperski co sprowadza się do używania tylko pistoletu, więc lipa zostaje ci totalnie nie opłacalny rzut nożem albo atak bronia biała w plecy. Do tego nie da się zgłosić błędów, pierwszy mój post o zbugowanym Sandevistan wisi od lutego i dalej nie działa dlatego niestety wątpie że naprawią to​

 

@pesymistik jak grasz netranerem pod haki które zadają obrażenia, to dalej jest ok :), ale problem pojawia się w "asassynie z pistoletem z tłumikiem który wspomaga się hakami, dwa z nich sa zepsute i nie ma dla nich zamienników, a Sandevistan dalej jest zbugowany i mozesz darowac sobie karabin snajperski co sprowadza się do używania tylko pistoletu, więc lipa zostaje ci totalnie nie opłacalny rzut nożem albo atak bronia biała w plecy. Do tego nie da się zgłosić błędów, pierwszy mój post o zbugowanym Sandevistan wisi od lutego i dalej nie działa dlatego niestety wątpie że naprawią to​

za drugim razem jak przechodziłem grę to właśnie z pistoletem i tłumikiem grałem.
 
U mnie cały czas leci pierwsze podejście, gdzie V jest raczej zbalansowany. I muszę przyznać, że 1.23 ani razu nie wywaliła mnie do menu konsoli (PS4), a jakoś nie rzuciła mi się w oczy mniejsza liczba przechodniów czy samochodów względem poprzednich wersji. Na pewno inwentarz, menusy i ogólnie interfejs jest zdecydowanie bardziej responsywny, także 1.23 to krok w dobrym kierunku :love: Ale drugie podejście jako żeńska V, śmigająca z wypasioną kataną i Dying Night pewnie zostawię na PS5...
 
Top Bottom