Aktualizacja 1.23

+
Optymalizację poproszę... RDR2 jednak udało się poprawić. A CP2077 ciągle czeka, gra jest niegrywalna na 3440x1440p z GTX 1070. RDR2 natomiast jest grywalna (50-60fps). W CP ilość klatek wynosi od 20 do 30.... Coś jest nie tak. Poprawcie to proszę to wrócę do gry i chętnie ją skończę.
 
Ogólnie rzecz ujmując tak. Nie wiem, nie gram, ale może ktoś potwierdzić, czy przez to, że poobniżali zasięgi, gęstość itp itd., to na mocnym sprzęcie też jest taka kupa ?
 
Ogólnie rzecz ujmując tak. Nie wiem, nie gram, ale może ktoś potwierdzić, czy przez to, że poobniżali zasięgi, gęstość itp itd., to na mocnym sprzęcie też jest taka kupa ?
Rownież się podpinam jak inni to oceniają. Sam sprawdzę na series x wieczorkiem :)
 
Osobiście chociaż od czasu do czasu wciąż gram w CP to czekam na duże latki do gry.
Zastanawiam się również jak zostanie ogarnięta wersja pod nową generację konsol skoro na XSX tryb graficzny jest na 30 FPS zablokowany bez wytrysków graficznych w porównaniu do trybu performance.

I zakladam, że nic się nie zmieniło w planach pierwszego płatnego dlc dostępnego za free dla posiadaczy Edycji limitowanej konsoli XOX CP 2077 tak jak być miało xdd
 
Powie mi ktoś czy naprawią ten błąd w którym takemura nie kontaktuję się z nami przed misją w której mamy wejść na platformę Hanako? Bo coś nie widzę poprawy
 
@burn8484 nie chce mi się wierzyć, by tak absurdalna ilość czasu miała skutkować tak w gruncie rzeczy skromnymi rezultatami.
Dobre oko. A ja 🙋mam poczucie, że NIE CHWALĄ SIĘ kilkoma kluczowymi zmianami strukturalnymi, o czym zresztą pisałeś wcześniej. Wtedy pozornie mizerny 1.23 byłaby wstępem do 1.3 jak nic. My kule zrobimy wszystko żeby w to wtedy zagrać💯.
 
Last edited:
Gra mi działała od premiery, na każdym patchu, a na wersji 1.23 przestała się uruchamiać.
Żadnych komunikatów o błędach, tak jakby plik exe w ogóle nie startował.
Naprawianie gry przez GOG nic nie dało.
Wrócę do wersji 1.22 i zobaczę czy coś pomoże.
Problem rozwiązało skasowanie gry z dysku i ponownie pobranie całych 60 GB przez GOG Galaxy.
 
Pisze że pobrało 600MB na 600MB a pobiera się tak długo jakbym pobierał 50GB co jest? I nie pierwszy raz mam tak. Co aktualizację strasznie długo się pobiera. Są jakieś niewidoczne pliki jak w Linux czy co?
 
Jakoś niewielkie te poprawki...
Pisze że pobrało 600MB na 600MB a pobiera się tak długo jakbym pobierał 50GB co jest? I nie pierwszy raz mam tak. Co aktualizację strasznie długo się pobiera. Są jakieś niewidoczne pliki jak w Linux czy co?
Na twoim miejscu usunąłbym grę z dysku i pobrał od nowa. Sposób w jaki aktualizuje gry GOG jest nie odgadniony i lepiej ją pobrać od nowa niż aktualizować. Zaznaczam, że tylko z GOGiem mam takie problemy. Steam czy Uplay robią to o wiele lepiej i sprawniej. Nigdy nie musiałem odinstalowywać gry i instalować na nowo gdy "weszła" aktualizacja. Na GOG już nie raz tak było, czy to z W3 czy z CP2077.
 
Wczoraj patrzylem wersję na Xbox i nie zauważyłem żadnej poprawy. Jedyne co zauważyłem to częściej bugujące się postaci NPC, np przechodnie mają głowy powyginane, machają nimi jak helikopter śmigłem xD śmieszne i tragiczne jednocześnie
 
Jakoś niewielkie te poprawki...

Na twoim miejscu usunąłbym grę z dysku i pobrał od nowa. Sposób w jaki aktualizuje gry GOG jest nie odgadniony i lepiej ją pobrać od nowa niż aktualizować. Zaznaczam, że tylko z GOGiem mam takie problemy. Steam czy Uplay robią to o wiele lepiej i sprawniej. Nigdy nie musiałem odinstalowywać gry i instalować na nowo gdy "weszła" aktualizacja. Na GOG już nie raz tak było, czy to z W3 czy z CP2077.
Dokładnie lepiej usunąć i pobrac od nowa bo gog tworzy na dysku kopie calej gry. Dodatkowo cyberpunk ma chyba przypadłość, że bez new game to dużo patche nie zmieniają.
 
Tę aktualizację dają tyle co umarłemu kadzidło... Coś się poprawia coś innego sie psuje.... a im dłużej gram w tą grę tym więcej jest błędów...nawet nie chce mi się myśleć jak wyglądała ta gra przed pierwszą aktualizacja...gram w nią już drugą postacią. Mam 45 poziom,dwa atrybuty mam już zrobione na 20 poziom,i szczerze nie ma już wyzwań które mogły by mnie usatysfakcjonować... Więc jaki jest sens pakować postać na maxa skoro ,umiejetnosci przewyższają już poziom trudosci w grze??Jeżdżę po mieście ,wybijam gangusow ,kupuje ubrania mam pół miliona na koncie i szukam wyzwań... W 90% wyzwań ,zadań nie muszę nawet wyciągać broni...Postęp w grze mam zrobiony na 40%, łącznie rozegrałem jakieś 200 godzin i już mnie ta gra zaczyna mulić...3 postaci już raczej nie będę odpalał bo to nie ma jakiego kolwiek sensu...Jak ktoś zrobi 100% w tej grze zasłuży na tytuł mistrza nad mistrzami:p Ja może dobije do 50% w co wątpię...Najbardziej wkurzające od początku gry odkąd ją nabyłem było i nadal jest, niemożność podniesienia wszystkich przedmiotów.Do niektórych trzeba podchodzić po 10 razy zanim je podniesie a do niektórych jeszcze więcej.W końcu człowiekowi siada psycha i idzie dalej... Na temat błędów mógł bym pisać jeszcze parę godzin,ale mi się nie chce ...Ogólnie grę kupiłem w promocji za 89zl.Pierwszą postacią przejście gry zajęło mi jakieś 90 godzin co daje 1zl za godzinę gry.Dzieki takiej cenie mogę przymknąć oko na wszelkie niedoróbki i błędy występujące w grze...Z czystym sumieniem mogę grę polecić każdemu jeśli kupi ja za odpowiednią cenę...Ogólnie kupowałem już gry za ponad 200zl i przechodziłem je w niespełna 10 godzin i dopiero psycha siadała. Dlatego duuuuzy plus dla niej za to ode mnie !!!
Post automatically merged:

To że ci się nałożyły dwa głosy to jeszcze pikuś...mi na PS4 nie dość że się nałożyły dwa głosy to jeszcze odebrałem telefon od kogoś i dopiero była maniana
Zaraz po odpaleniu po aktualizacji dostalem babola jakiego wcześniej nie widziałem:
1. przytrzymałem zoom na gangusie, badalem, generalnie najwyraźniej wystarczająco długo aby V i silverhand mieli cos do powiedzenia do siebie ale czekali aż skończę zoomować
2. puścić zoom, V i Silverhand mówią w tym samym momencie do siebie, ich głosy się nakładają
3. od tego momentu nie da się wyciągnąć broni, a na zoomie nie da się hakować
4. Dodatkowo podczas fanatycznych prób wyciągnięcia broni (szybkie klikanie 1,2,3,4 plus prawy i lewy przycisk myszki) cień postaci na chwilę zmienia się w pozę "T"
To że ci się nałożyły dwa głosy to jeszcze pikuś...mi na PS4 nie dość że się nałożyły dwa głosy to jeszcze V odebrał telefon od kogoś i dopiero wyszła maniana...
 
Last edited:
@CD PROJEKT RED Prosimy o poprawę minimapy z możliwością jej oddalania, przybliżania? Fajna była by też możliwość customizacji samochodów tak jak ktoś już wyżej wspomniał. Może dodanie metro, tak jak to było w planach? Prosimy też o pościgi policyjne, możliwość przełączania przybliżania zoomu broni I DLC.
 


Aktualizacja 1.23 dla Cyberpunka 2077 jest już dostępna na PC, konsolach i w usłudze Stadia.

Listę zmian znajdziesz poniżej:

Zadania i otwarty świat

Przesyłka polecona
  • Naprawiono błąd, przez który cel „Otwórz paczkę” zmieniał lokalizację.
Kontrakt: Sprawy rodzinne
  • Naprawiono błąd, przez który samochód Juliet znikał po ukończeniu zadania.
  • Naprawiono błąd ze streamingiem w domu Juliet.
  • Naprawiono błąd, przez który wejście do domu Juliet nie było możliwe bez spełnienia wymaganych atrybutów.
Skok na głęboką wodę
  • Naprawiono błąd, przez który Jackie przechodził przez szkło.
  • Naprawiono błąd, przez który niektórzy strażnicy nie mogli atakować gracza.
  • Naprawiono błąd, przez który cel „Znajdź oficera Arasaki” pozostawał aktywny po jego wypełnieniu.
  • Naprawiono błąd, przez który mech nie pojawiał się w lobby.
  • Naprawiono błąd, przez który niektórzy strażnicy Arasaki przechodzili przez drzwi.
  • Naprawiono błąd, przez który niektórych strażnicy pojawiali się na oczach gracza.
  • Naprawiono błąd, przez który ciało oficera Arasaki było niedostępne, przez co gracz nie mógł zabrać drzazgi i kontynuować zadania.
Nomad
  • Usunięto niepotrzebne informacje o przyciskach.
Kwestia czasu
  • Segment z wiadomościami na drzazdze od Rivera będzie już prawidłowo odtwarzał dźwięk.
Szybka i wściekła
  • Naprawiono błąd, przez który postęp był blokowany, jeśli gracz wyszedł od Claire zbyt szybko po wyścigu w Santo Domingo.
Właściwy moment
  • Naprawiono błąd, przez który Basilisk przejeżdżał przez drzewa.
Stary znajomy
  • Naprawiono błąd, przez który podczas rozmowy z Wakako nie pojawiały się opcje dialogowe związane z zadaniem.
Linia oporu
  • Dym i kurz nie będą już migały podczas jazdy Basiliskiem.
Kontrakt: Zostawić Night City
  • Naprawiono błąd, przez który postęp był blokowany po uratowaniu Bruce’a, jeśli gracz zadzwonił do Delamaina.
Spójrz na to miasto z góry
  • Naprawiono błąd, który prowadził do utykania V w AV-ce, jeśli gracz dotarł na miejsce przed jej przylotem.
Kontrakt: Żadnych fixerów
  • Naprawiono błąd, przez który nie można było otworzyć drzwi do garażu Dakoty na końcu zadania.
  • Naprawiono błąd, przez który Iris teleportowała się zamiast iść.
Kontrakt: Ciepło, cieplej…
  • Naprawiono błąd, przez który samochód fixera przejeżdżał prosto przez skrzyżowania zamiast skręcić w prawo.
  • Naprawiono błąd, przez który informację o skorzystaniu ze środka chłodzącego na 8ug8ear można było wybrać podczas odłączania jej, co powodowało awarię animacji.
  • Naprawiono błąd, przez który nie można było podnieść 8ug8ear.
  • Naprawiono błąd, przez NPC-owie pojawiali się pod ziemią, co uniemożliwiało postęp w grze.
Kontrakt: Skóra, której potrzebuję
  • Naprawiono błąd, przez który powiadomienia od Reginy na temat tego kontraktu pojawiały się podczas Skoku na głęboką wodę.
  • Naprawiono błąd, przez który nie dało się połączyć komputera po zniszczeniu vana, co skutkowało utknięciem gracza.
  • Naprawiono błąd, przez który postęp blokował się na celu „Udaj się do placówki Revere Courier Services”.
Podejrzenie cyberpsychozy: Gdzie leży pies pogrzebany
  • Naprawiono błąd, przez który po zebraniu informacji nie pojawiał się kolejny cel z koniecznością wysłania ich do Reginy.
Podejrzenia cyberpsychozy: I nikt cię nie wysłucha
  • Naprawiono błąd, przez który po zebraniu informacji nie pojawiał się kolejny cel z koniecznością wysłania ich do Reginy.
Stróże bezprawia
  • Naprawiono błąd, przez który River nie pojawiał się w miejscu spotkania przed wejściem do Red Queen’s Race.
Rozgrywka

Naprawiono błąd, przez który ciało NPC-a zabitego przy kradzieży samochodu utykało w pojeździe.

Adam Smasher nie będzie już otrzymywał obrażeń podczas animacji pomiędzy fazami ataku.

Naprawiono błąd, przez który zrzucenie ciała NPC-a powodowało zbyt duże zniszczenia.

Cyberware Cataresist powinno teraz działać prawidłowo.

Efekty wizualne

Naprawiono widmowy wygląd Johnny’ego w różnych misjach.

Naprawiono różne problemy związane z przycinaniem ubrań NPC-ów.

Naprawiono wygląd skał w Badlandach.

Bilet wstępu
  • Naprawiono błąd, przez który jeden z Maelstromowców przyjmował pozę „T”.
Stabilność i wydajność

Liczne poprawki animacji, interfejsu, scen, fizyki i systemów rozgrywki.

Wprowadzono ulepszenia w zakresie optymalizacji i zarządzania pamięcią na różnych systemach (co zmniejsza liczbę awarii).

Różne poprawki optymalizacji zużycia CPU.

Poprawka wykorzystania pamięci i I/O ograniczająca przypadki pojawienia się identycznych NPC-ów w jednym miejscu, a także poprawiająca streaming.

Poprawki na komputerach PC

Naprawiono błąd, który uniemożliwiał kliknięcie przycisku ulepszenia podczas gry z rozdzielczością 1280x720.

Naprawiono błąd, przez który włączenie trybu okna lub pełnoekranowego za pomocą kombinacji Alt+Enter powodowało, że gra przestawała odpowiadać.

[Steam] Zmiana ustawień językowych na domyślne spowoduje teraz włączenie języka klienta Steam.

Komunikat z prośbą o weryfikację integralności danych gry będzie teraz wyświetlany, gdy wykryte zostaną niepełne lub uszkodzone dane.

Poprawki na konsolach Xbox

Naprawiono błąd, przez który wylogowanie się podczas wygaszania sceny mogło doprowadzić do częściowej braku odpowiedzi ze strony gry.

Naprawiono błąd, przez który menu pauzy otwierało się samoczynnie po szybkim wyłączeniu przewodnika konsoli Xbox i menu pauzy.
Ciągle jest mały lecz bardzo bardzo denerwujący błąd na PS4, nie wiem czy na innych platformach też, mianowicie zawsze kiedy próbuję zmienić kamerę w samochodzie/motocyklu, kamera zmienia się po minucie czasem dwóch lub nawet wcale lub po wysiadce z pojazdu i wejścia do niego ponownie. Rendering jak i płynność czuje że jest coraz lepiej choć wiadomo że nie damy rady dojść do perfekcji przy tych starych konsolach z racji na powolne stare dyski HDD :/ Wierzę w was że wam się to uda, po tym patchu przygotowuję się do przejścia gry ponownie tylko na innej "rasie" :).
 
Ta gra potrzebuje opcji skalowania poziomu przeciwnika do naszej postaci tak jak w Wiedźminie 3
A decydować o przewadze V powinny atrybuty i ekwipunek, czyli mozolnie zdobyte doświadczenie i środki wydane na zakupy. Liczę na to, że tzw. warstwa ekonomiczna zostanie wygładzona, bo faktycznie nie ma PO CO I O CO GRAĆ od 35 / 40 poziomu. To moja opinia a nie krytyka. Przecież samo obcowanie z tym światem może sprawiać przyjemność i frajdę. Ale GRA to już tak sobie.
 
Last edited:
Top Bottom