Aktualizacja 1.3 – lista zmian

+
Ciesze się, że nareszcie będzie łatka :)
Ps. Oprócz regularnej poprawy błędów i większych dodatków to czekam również na NG+ i zmianę wyglądu postaci juz po rozpoczęciu gry.
Jestem ciekaw tez tej wzbogaconej wersji wizualnej na XSX. Może RT dodadzą chociaż w małym stopniu. Chociażby w takich Gearsach 5 i Hellblade wygląda to świetnie.
 
No proszę, właśnie się zastanawiałem kiedy pojawi się kolejna łatka dla CP. Jakby jeszcze NG+ dorzucili wraz z darmowymi DLC to będzie całkiem spoko.
 
Gdzie jest metro ja się pytam
Metro znajduje się we Francji
Post automatically merged:

Ok, ogólne wrażenia po streamie:

- Highlights z patchy byłoby całkiem dobrym rozwiązaniem gdyby nie fakt, że aktualnie jesteśmy w 8 miesiącu od premiery a gra ciągle jest w stanie dalekim od dobrego (co widać po ilości poprawek). Myślę że na przyszłość o wiele lepszym rozwiązaniem byłby suchy post z listą zmian albo w miarę regularne informacje na temat tego nad czym skupia się aktualnie ekipa. Takie podejście jest bardziej profesjonalne i uczciwe w stosunku do społeczności.

- Dedykowanie streamów na omówienie zmian to dobry pomysł, ale byłoby lepiej gdyby Redzi skupili się tylko na liście zmian i omówieniu krok po kroku co, i w jaki sposób zostało zmienione. Dobrze by też było mieć na miejscu ekipę programistów a nie projektantów i społecznościowców.

- Darmowe DLC. Fajnie że pojawiło się jakieś info, ale nie musiało zajmować aż tak dużo czasu antenowego.

- Odnośnie tłumaczenia dlaczego wszystko tak długo trwa. Myślę że najlepszą opcją byłoby powiedzenie (albo pokazanie) wprost co jest nie tak niż to co zostało powiedziane.

- Spoilery. Wiem że jest już 8 miesięcy po premierze, ale wiele osób ciągle nie ukończyło gry że względu na stan techniczny więc pokazywanie fragmentów questów czy rozmowa o zakończeniach to wielki błąd. Na przyszłość radzę unikać takich sytuacji o ile nie jest to konieczne, w grze jest wiele sytuacji gdzie można pokazać Silverhanda.

- I na koniec, w przypadku przyszłych streamów radziłbym je zaplanować na dzień wydania aktualizacji tak by gracze od razu mogli je zobaczyć w akcji na swoich maszynach.

EDIT: Ok, widzę że niepotrzebnie pisałem ten ostatni punkt.
Gra nie jest w dobrym stanie ciekawe,gram już tyle czasu i nie zgadzam się z tobą jak co niektórzy nie mogą jej skończyć choć wiele razy mówiono mi że nawet już po dwa razy zakończyli grę innymi postaciami.
 
Last edited by a moderator:
Ja chciałbym "toggle aim", który wciąż nie został dodany, poprawę ruchu ulicznego i pojazdów, lepszą policję, że ściągają nas np. samochodami jak jest w jednym z modów, poprawę ai mieszkańców i oczywiście DLC.
 
Metro znajduje się we Francji
Post automatically merged:


Gra nie jest w dobrym stanie ciekawe,gram już tyle czasu i nie zgadzam się z tobą jak co niektórzy nie mogą jej skończyć choć wiele razy mówiono mi że nawet już po dwa razy zakończyli grę innymi postaciami.
Może niepocięty cyberpunk też znajdzie się we Francji
 
Usunięto błąd, w wyniku którego zadanie mogło utknąć w dzienniku bez żadnego celu, a Nazaré Itsumade nie był dodawany do posiadanych pojazdów, jeśli gracz miał randkę z Meredith w Układach na szczycie, ale na nią nie poszedł. Oczywiście gracze nie są zachęcani do wystawiania jej do wiatru.
:D
 
Te DLC to jakiś kant.
Skorka dla Silverhanda, kurteczka i nowe auto.
To sa *** DLC????????
Az zaczynam żałować ze kupiłem gre !

Przecież to pierdoły a nie prawdziwe DLC.
Nowa mapa, duży quest, rozbudowa mechaniki (np porządny netruning)
A tu drobiazgi szumnie nazwane DLC.
Po takie kwiatki to na nexusmoda mogę sobie zajrzeć
 
Last edited by a moderator:
Te DLC to jakiś kant.
Skorka dla Silverhanda, kurteczka i nowe auto.
To sa *** DLC????????
Az zaczynam żałować ze kupiłem gre !

Przecież to pierdoły a nie prawdziwe DLC.
Nowa mapa, duży quest, rozbudowa mechaniki (np porządny netruning)
A tu drobiazgi szumnie nazwane DLC.
Po takie kwiatki to na nexusmoda mogę sobie zajrzeć
U Redów takie pomniejsze bonusy podobnie jak w przypadku W3 to dlc i to darmowe a nie jak u EA.
Większe rzeczy czyli płatne dodatki-rozszerzenia na miarę HoS i BaW z Wieśka 3 będą później.
 
Te DLC to jakiś kant.
Skorka dla Silverhanda, kurteczka i nowe auto.
To sa *** DLC????????
Az zaczynam żałować ze kupiłem gre !

Przecież to pierdoły a nie prawdziwe DLC.
Nowa mapa, duży quest, rozbudowa mechaniki (np porządny netruning)
A tu drobiazgi szumnie nazwane DLC.
Po takie kwiatki to na nexusmoda mogę sobie zajrzeć
Patrząc na ich dzieło to i tak dużo zrobili
 
Przydało by się żeby CD Projekt naprawiał grę od samych podstaw zaczynając od samego silnika.
 
Last edited:
Moim zdaniem CDPR powinien obecnie skupić się na nowej grze o wiedźminie. Cyberpunk2077 wygląda na przegrany projekt i raczej nic go już nie uratuje.
Stream na temat tej aktualizacji wzbudził we mnie zażenowanie. Chwalić się poprawą błędów, których nie powinno być i jakimiś marnym DLC?
Mogliby sobie dać spokój z tego typu zagrywkami. Wypuścić aktualizację i tyle.
 
Top Bottom