Aktualizacja 1.3

+

Alicja.

CD PROJEKT RED


Aktualizacja 1.3 dla Cyberpunka 2077 jest już dostępna na PC, konsolach i w usłudze Stadia.

Listę najważniejszych zmian znajdziecie tutaj.
 
Chyba jest to największa łatka jak do tej pory, na steamie prawie 58gb do pobrania:oops: Niejedna gra potrafi tyle ważyć:LOL:
 
Nadal czekam kiedy ta gra okaże się grywalna, bugi są nawet na waszych oficjalnych streamach
 
Bez urazy, ale to dość niesprawiedliwa opinia. Gra jest jak najbardziej grywalna, choć nadal niepozbawiona błędów.
Nie no bądźmy poważni, postacie gliczują się do tpose, spawnują się na oczach gracza, samochody nadal są opętane a oni chwalą się że minimapka się oddala. Do tej pory nie przeszedłem gry, czekam na nextgena (może jakimś cudem zacznie to działać normalnie) a oni się jakimiś bzdurami zajmują
 
Nie no bądźmy poważni, postacie gliczują się do tpose, spawnują się na oczach gracza, samochody nadal są opętane a oni chwalą się że minimapka się oddala. Do tej pory nie przeszedłem gry, czekam na nextgena (może jakimś cudem zacznie to działać normalnie) a oni się jakimiś bzdurami zajmują
Na pewno sporo jest jeszcze do zrobienia w kwestiach technicznych, ale oddalanie minimapki było rzeczą oczekiwaną przez wielu graczy, więc chyba dlatego studio postanowiło ten element zaakcentować. Łatanie tak dużej gry to, jak przypuszczam, skomplikowany proces i nie wszystko da się zrobić od razu. Daj im szansę - naprawiają grę, a to na pewno nie ostatni patch :)
Stwierdziłeś natomiast, że gra jest niegrywalna, a z tym nie mogę się zgodzić, bo przeszedłem ją dwukrotnie i pomimo obecności błędów oraz niedoróbek bawiłem się całkiem dobrze.
 
Na pewno sporo jest jeszcze do zrobienia w kwestiach technicznych, ale oddalanie minimapki było rzeczą oczekiwaną przez wielu graczy, więc chyba dlatego studio postanowiło ten element zaakcentować. Łatanie tak dużej gry to, jak przypuszczam, skomplikowany proces i nie wszystko da się zrobić od razu. Daj im szansę - naprawiają grę, a to na pewno nie ostatni patch :)
Stwierdziłeś natomiast, że gra jest niegrywalna, a z tym nie mogę się zgodzić, bo przeszedłem ją dwukrotnie i pomimo obecności błędów oraz niedoróbek bawiłem się całkiem dobrze.
Zwyczajnie obawiam się że nigdy tego nie naprawią i bez sensu czekam, skoro minimapka zajęła im juz prawie rok
 
Zwyczajnie obawiam się że nigdy tego nie naprawią i bez sensu czekam, skoro minimapka zajęła im juz prawie rok
Nie znam się na game developingu, ale to wcale nie musiało być tak, że ten element zajął im prawie rok. Może po prostu oddalanie minimapki nie było wysoko na liście priorytetów i dopiero przy okazji tego patcha, widząc jak bardzo jest ten element pożądany (i być może znając popularność moda do tej rzeczy na nexusie) zapadła decyzja o implementacji? Byłbym ostrożny z sugerowaniem nieumiejętności, lub co gorsza, złej woli twórców (bo chyba i takie uwagi się pojawiały).
Myślę, że jest nadal na co czekać. Podobno w czasie streamu zaznaczono, że na razie wciąż trwają prace związane z poprawianiem warstwy technicznej, co stanowić ma fundament pod wszelkie dodatkowe zawartości, jakie są planowane. Pewnie, szkoda, że trochę wolno to wszystko przebiega, ale wydaje mi się, że zarówno T-pose, opętane samochody jak również takie sobie AI doczekają się wkrótce usprawnień. Potem natomiast zaczną wjeżdżać większe DLC i być może jakaś dodatkowa zawartość w samym Night City i na Badlandach.
 
Mozna.

Przetestowac 1.3 bede mogl dopiero za tydzien ale w oparciu o liste zmian moge stwierdzic ze jest bardzo dobrze. Chyba obecnie jedyne rzeczy jakie pozostaja do poprawy to kwestia Ai mieszkancow oraz ruch pojazdow. Miles wspominal ze tego typu rzeczy beda teraz tymi nad ktorymi sie skupia i bedzie to systematycznie poprawiane. Jesli chodzi o bugi to faktycznie wyglada na to ze zdecydowana wiekszosc zostala wyeliminowana.
 
Nieźle 33.7 GB może to coś poprawi, bo kupiłem grę na steam z dzień po premierze i dokonałem zwrotu, ponieważ była agrywalna na moim starym rupieciu niestety. Potem zakupiłem na gogu znacznie taniej parę dni temu i cóż da się grać poza nadal wieloma bugami w pierwszych misjach kampanii najczęściej w windzie i w autach, oraz podczas dostarczania pojazdu, czy także próby podnoszenia pewnych przedmiotów. Cóż zobaczymy czy teraz coś się zmieni... oby! Chociaż tak czy siak da się już w miarę grać i gra "wypłaszczyła się totalnie" dopiero z 5 razy podczas kilku/nasatu godzin. O widzę również usprawniono wydajność, to fajnie, bo ciężko się grało bez ostrego kastrowania gry niestety na GTX980.
 
Pierwsze wrażenia: zmieniony odrobinę interfejs - ani na plus, ani na minus.
Aktywowała mi się misja, którą ukończyłam, więc coś się sypnęło w tym patchu. I najbardziej bolesne: spadły mi statystyki ulubionej broni... Na razie nie wiem co myśleć.
 
Top Bottom