Aktualizacja 1.31

+
Do narzekających że po nowym patchu gra na nowo się ściąga,nie jest to ogromny problem i kupcie sobie lepszy internet,jak widać ciągle coś jest naprawiane i to się chwali ale dajecie więcej nowej muzyki i wiadomości w radiu bo już trochę nudno jest,albo dodania możliwość włączenia radia z zewnątrz po dodaniu odpowiedniej stacji
Niestety nie każdy ma doprowadzony do osiedla światłowód i może przebierać wśród dostawców internetu.
Niektórzy są skazani na jakiś rodzaj internetu bezprzewodowego i to jeszcze w miejscu, gdzie jest problem z zasięgiem. Moi teściowie na przykład. Tylko że oni akurat nie grają w Cyberpunka I nie muszą go aktualizować.
 
"Naprawiono błąd, który sprawiał, że w momencie ulepszenia przedmiotu ze znacznikiem zadania podstawowa wersja tego przedmiotu nie znikała z ekwipunku."

Zakładam, że to ma zadziałać dopiero w nowej grze bo wciąż mam w ekwipunku nadprogramowe ubranie Silverhanda.

Ps. Również wciąż nie zniknął mi znacznik z pistoletu bodajże od Rivera po pełnym ulepszeniu broni przez co nie mogę jej znów powiesić na ścianie w mieszkaniu V zalegając mi w ekwipunku oraz pozostawiając puste miejsce na ścianie gdy mam wszytko inne powieszone xd
 
Do narzekających że po nowym patchu gra na nowo się ściąga,nie jest to ogromny problem i kupcie sobie lepszy internet,jak widać ciągle coś jest naprawiane i to się chwali ale dajecie więcej nowej muzyki i wiadomości w radiu bo już trochę nudno jest,albo dodania możliwość włączenia radia z zewnątrz po dodaniu odpowiedniej stacji
Nie popieram nacisków na zakupy szybszego przesyłu. Imho, sprawa prywatna. Z drugiej mańki, 1.31 zmienia tak wiele plików iż nie ma co się irytować ilością giga a do cieszenia się zmuszać nikogo nie będę. Nie od dzisiej narzekanie jest "dowodem" wysublimowanego gustu i tychże oczekiwań a o gustach i oczekiwaniach trzeba rozmawiać życzliwie albo wcale. Popieram w kwestii radia i muzy generalnie. Jakieś małe okienko do prostego dodawania "własnej" byłoby mile widziane. Pzdr
 
Od kiedy przestało działać hackowanie przeciwników przez ściany po zastosowaniu legendarnego ujawnienia interfejsów? Próbowałem dziś i nie działa, w opisie specyfikacji jest tylko, że umożliwia namierzanie urządzeń przez ściany. Teraz ten legendarny hack nie różni się praktycznie niczym od bardzo rzadkiego. Powiem, że popsuło to moją postać :/
 
Od kiedy przestało działać hackowanie przeciwników przez ściany po zastosowaniu legendarnego ujawnienia interfejsów? Próbowałem dziś i nie działa, w opisie specyfikacji jest tylko, że umożliwia namierzanie urządzeń przez ściany. Teraz ten legendarny hack nie różni się praktycznie niczym od bardzo rzadkiego. Powiem, że popsuło to moją postać :/
Od 1.3.

Swoją drogą muszę przyznać , że z patcha na patch ma moim słabym PC, gra wygląda coraz lepiej wizualnie.

Jest jeszcze kilka baboli, które towarzyszą rozgrywce od samego początku, które wydaje mi się powinny być łatwe do rozwiązania. Ten jest szczególnie widoczny na czarnoskórych postaciach.
1.jpg

2.jpg

Ten brak tekstury na barkach, obojczykach V, czy to jest jakiś problem sprzętowy?
Czy to wynika , że głowa V "wgrywa się" jak wchodzisz w menu, czy korzystasz z lustra i połącznie głowy z ciałem wizualnie gliczuje?
 
Od 1.3.

Swoją drogą muszę przyznać , że z patcha na patch ma moim słabym PC, gra wygląda coraz lepiej wizualnie.

Jest jeszcze kilka baboli, które towarzyszą rozgrywce od samego początku, które wydaje mi się powinny być łatwe do rozwiązania. Ten jest szczególnie widoczny na czarnoskórych postaciach.
View attachment 11254564
View attachment 11254567
Ten brak tekstury na barkach, obojczykach V, czy to jest jakiś problem sprzętowy?
Czy to wynika , że głowa V "wgrywa się" jak wchodzisz w menu, czy korzystasz z lustra i połącznie głowy z ciałem wizualnie gliczuje?
Moja V ma tak po prostu gdy sam stanik jej założę.

Gram na Xboxie.
 
Ja też postanowiłem jednak sprawdzić grę na szybko. Działa jakby płynniej, mniej klonów, ruch uliczny trochę się poprawił.
Część brzydkich rzeczy nadal występuje.
Wciąż zmagam się z dziwnym graficznym problemem, który objawia się przełamaniami tekstur na różnych powierzchniach - jakby ostro ucięte cienie i rozjaśnienia tu i ówdzie; czasem małe przełamanie gdzieś na skrawku powierzchni, czasem zaś biegnące przez jakiś wielki obiekt (np. most lub budynek), lub kilka powierzchni naraz. Kiedyś zgłaszałem tylko tu na forum, tym razem wysłałem oficjalną drogą do działu technicznego. Zobaczymy, czy coś odpiszą...
 

Attachments

  • 2.jpg
    2.jpg
    854.5 KB · Views: 161
  • 3.jpg
    3.jpg
    777.8 KB · Views: 160
  • 5.jpg
    5.jpg
    952.1 KB · Views: 140
  • 10.jpg
    10.jpg
    904 KB · Views: 136
  • 13.jpg
    13.jpg
    809.7 KB · Views: 146
  • 17.jpg
    17.jpg
    967.8 KB · Views: 125
  • 20.jpg
    20.jpg
    784.2 KB · Views: 125
  • 23.jpg
    23.jpg
    898.1 KB · Views: 128
  • 24.jpg
    24.jpg
    1.2 MB · Views: 122
  • 32.jpg
    32.jpg
    1.1 MB · Views: 156
Weryfikacja spójności plików gry, aktualizacja sterowników karty graficznej i płyty głównej oraz najlepiej przeniesienie gry na szybki SSD. Spróbuj też zmienić opcje graficzne. Gra jest też bardzo czuła na OC sprzętu, ja sam musiałem na nowo wszystko testować i wprowadzać zmiany.
 
@PaVLo Zakładam, że odpowiadałeś na mój post. Dziękuję za rady, niemniej wszystko to już robiłem. Mam dysk SSD, brak jakichkolwiek modów graficznych, opcjami gry już żonglowałem bez skutku - te brzydactwa opierają się wszelkim zmianom. Przez OC masz na myśli "overclocking"? Nigdy nic takiego nie robiłem, nie znam się na tym :)
Świeża instalacja gry bez żadnych pozostałości po starej wersji, nowa gra. :shrug:
Mam z tym problem od samego początku obcowania z tytułem. Grać się z tym da rzecz jasna, ale co mogę powiedzieć... brzydkie to jest po prostu.
 
Po aktualizacjach gra też nieco wariuje z deszczem. Mianowicie czasem się dziwnie włącza i wyłącza (np. znika zupełnie gdy stajemy pod dachem, wówczas już nie widzimy opadu w oddali), ale za to mokra droga wizualnie jest piękna. Wcześniej tak często się to nie zdarzało.
 
Od siebie dodam jeszcze, że niezwykle irytuje brak możliwości odpalenia Royal Blue Radio ze stacjonarnych radyjek, m.in. tego w apartamencie V - ile dałbym by móc popatrzeć na neony rozmywające się w strugach deszczu spływających po szybie i słuchać Milesa Davisa! Dam pisiont groszy dla deva, który to naprawi.
 
Ktoś zauważył że jest nowe zadanie którego nie da się zrobić?

Ciemna alejka
Ocuć Korposa

Postać wygląda jak zombie, nie ma z nią interakcji, po uderzeniu np pałka czy linką pada i można zabrać tylko eurodolary...
 

Attachments

  • NVIDIA Games_20210916_113915.png
    NVIDIA Games_20210916_113915.png
    3.3 MB · Views: 144
  • PSX_20210916_114433.jpg
    PSX_20210916_114433.jpg
    968.6 KB · Views: 138
Ktoś zauważył że jest nowe zadanie którego nie da się zrobić?

Ciemna alejka
Ocuć Korposa

Postać wygląda jak zombie, nie ma z nią interakcji, po uderzeniu np pałka czy linką pada i można zabrać tylko eurodolary...
Chyba bylo wcześniej. Coś podobnevo robiłem gdy grałem V Corpo.
 
Ktoś zauważył że jest nowe zadanie którego nie da się zrobić?

Ciemna alejka
Ocuć Korposa

Postać wygląda jak zombie, nie ma z nią interakcji, po uderzeniu np pałka czy linką pada i można zabrać tylko eurodolary...
Było, robiłem to zadanie. Poniżej link do artykułu o tym, jak to powinno wyglądać gameplayowo:
 
Pytanie dla tych co jeszcze w to grają:
- Czy naprawili już błąd z tym że Judy stoi przy oknie w swoim domu po tym jak wyjechała?
- Czy nadal występuje błąd z tym że jak zginiesz podczas strzelaniny w jaskini do której jedziesz z Panam, to gdy wczytasz save, lądujesz za kółkiem i clipujesz w jej model?
- Czy jak Wakako dzwoni z misją o tym skazańcu to czy nadal brak dialogu od niej?
 
Last edited:
Pytanie dla tych co jeszcze w to grają:
- Czy naprawili już błąd z tym że Judy stoi przy oknie w swoim domu po tym jak wyjechała?
- Czy nadal występuje błąd z tym że jak zginiesz podczas strzelaniny w jaskini do której jedziesz z Panam, to gdy wczytasz save, lądujesz za kółkiem i clipujesz w jej model?
- Czy jak Wakako dzwoni z misją o tym skazańcu to czy nadal brak dialogu od niej?
Jeśli Judy w zakończeniu wyjechała to po ukończeniu gry podobnie jak w Wiedźminie 3, świat wraca do stanu jak zanim weszliśmy do windy więc musi być przy oknie xd
 
Jeśli Judy w zakończeniu wyjechała to po ukończeniu gry podobnie jak w Wiedźminie 3, świat wraca do stanu jak zanim weszliśmy do windy więc musi być przy oknie xd
Przecież Judy wyjeżdża po zakończeniu jej wątku, a nie gry. W trakcie dalszej gry możemy z nią rozmawiać przez telefon, gdzie opowiada nam o swoich przygodach poza NC, jednocześnie nadal będąc w swoim mieszkaniu...
 
Przecież Judy wyjeżdża po zakończeniu jej wątku, a nie gry. W trakcie dalszej gry możemy z nią rozmawiać przez telefon, gdzie opowiada nam o swoich przygodach poza NC, jednocześnie nadal będąc w swoim mieszkaniu...
O no faktycznie. Odpisywałem rano bez kawy :ROFLMAO:
Rzadko bywam w mieszkaniu V, a zwłaszcza u innych postaci.
 
Pytanie dla tych co jeszcze w to grają:
- Czy naprawili już błąd z tym że Judy stoi przy oknie w swoim domu po tym jak wyjechała?
Po wybranym zakończeniu i napisach końcowych gra cofa nas do momentu w którym spotykamy się z Hanako w Embers. Stan gry w tym momencie jest taki że Judy jeszcze nie wyjechała zatem spotykamy ją w jej mieszkaniu.
 
@Iorweth15 Patrz mój post wyżej. Nie masz racji. Grając, spotkanie z Hanako w Embers zostawiłem na koniec, więc już przedtem rozmawiałem z Judy przez telefon o jej przygodach po wyjeździe z NC, podczas gdy jednocześnie była u siebie w mieszkaniu.

Myślałem nawet, że może to jakiś trick fabularny czy co, ale to zwykły bug.
 
Top Bottom