Aktualizacja 1.31

+
@Chodak Z tego co wiem to w zakończenie wątku Judy jest przed jej domkiem. Mówi nam wtedy że to miasto ją wypluło i musi wyjechać i że zacznie się pakować. Powie nam że jak chcemy ją odwiedzić kiedy zechcemy. I pozostaje w swoim mieszkaniu do końca gry. Tutaj masz filmik ze wszystkimi opcjami dialogowymi z Judy w zadaniu "W topieli". Jeżeli tu jest jakaś niekonsekwencja to są nią wiadomości które dostajemy od niej na telefon dotyczące życia poza NC. Tym bardziej że dopiero w zakończeniu dostajemy od niej pewną informację że wyjechała z NC. Co prawda wczesniej nam mówi że zostanie jeszcze parę dni a później wyjeżdża, jednak traktowałbym to tak samo jak rozmowę Shani z Geraltem w Wiedźminie 3 odnośnie wyjazdu na front. Shani się cały czas pakowała, obojętnie czy poczekamy 3 dni czy pół roku cały czas będzie się pakować.
 
Last edited:
Broń "Defender" nadal jest zbugowana, mianowicie nie można dodać do niej ulepszeń. MaxDoc 2 nie można rozłożyć na części, inne sie da.
Edit: Broń do Rivera "Crash" nadal pozostaje w ekwipunku i nie można jej odłożyć do schowka. Modyfikacja umożliwiająca niewidzialność też jest zbugowana, mianowicie raz zamontowana pozostaje na zawsze i nie da się jej pozbyć, uniemożliwiając używanie granatów.
 
Last edited:
Pzdr i podzielę się obserwacją. Troszkę już pykam w Cymbergaja i byłam przekonana, że wszystko mam rozpykane ;) A g... jak mówią poważni gwardziści. Do tej pory CP był zainstalowany na dysku E - szybkim jak rozpalony do białości dominikanin - wraz z innymi moimi grami. Jednak ciągle borykałam się z rozlicznymi mniejszymi albo większymi problemami w grze. A to statystyki nie wyświetlały prawidłowo statystyk a to jakieś graficzne zacinki lub zawisy. O nowych instalkach i innych chytrych mykach nie wspominam gdyż zalewa mnie... no mniejsza. Postanowiłam zainstalować, po raz któryś, CP ale tym razem na dysku systemowym C przeznaczonym, jak nazwa wskazuje, wyłącznie dla systemu operacyjnego. Taki mam kaprys. No i zdarzył się CUD zmartwychwstania Cyberpunka 2077 ze wszystkiego złego, co go trapiło na tej ziemi, czyli innych dyskach!!! Oniemiałam. Serio, cuduję żeby coś wywalić i nic się nie udaje. Taka sytuacja i żadnych pochopnych wniosków ani "pozdrowień".
 
Last edited:
dalej nie dziala mam buty Johnego niebieskie caly czas i nawet od nowa zrobilem epiki i legendy i caly czs mam niebieskie cos klamiecie bo nie usuwa itemow po aktualiazji usuwalo w 1.2 a w 1.3 nie usuwa
 
To ja mam pytanie. Czy już poprawili brak możliwości podnoszenia niektórych przedmiotów? Czy dalej niektóre nie można podnieśc?
 
Postanowiłam zainstalować, po raz któryś, CP ale tym razem na dysku systemowym C przeznaczonym, jak nazwa wskazuje, wyłącznie dla systemu operacyjnego. Taki mam kaprys. No i zdarzył się CUD zmartwychwstania Cyberpunka 2077 ze wszystkiego złego, co go trapiło na tej ziemi, czyli innych dyskach!!!
O, to ciekawe. Ja już CP2077 wyrzuciłem z dysku (znowu), ale od dawna używam raczej innej partycji niż systemowa dla gier. Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale masz na myśli, że zainstalowałaś na C: w Program Files i gra działa lepiej? Ja przed deinstalacją, testując trochę wersję 1.31, nadal jednak miałem sporo "baboli", choć raczej małego kalibru (oprócz znikania i pojawiania się postaci i aut jakieś sporadyczne zacięcia npc-ów, urwana wypowiedź i takie tam). Czyżby na systemowej partycji CP zachowywał się grzeczniej? (mam SSD tak czy inaczej).
 
Wszystko pięknie po tej aktualizacji tylko mam jedno ale.
Może mi ktoś wytłumaczyć dlaczego nie działa "hakowanie bojowe" ?
Miałem ten problem na PS4 i teraz mam to samo na PS5. Wszystko działa poprawnie do zadania 'ostatnia taka robota'. Po pójściu spać i odebraniu tel. od Jackiego hakowanie nie trybi.
 
O, to ciekawe. Ja już CP2077 wyrzuciłem z dysku (znowu), ale od dawna używam raczej innej partycji niż systemowa dla gier. Nie jestem pewien czy dobrze zrozumiałem, ale masz na myśli, że zainstalowałaś na C: w Program Files i gra działa lepiej? Ja przed deinstalacją, testując trochę wersję 1.31, nadal jednak miałem sporo "baboli", choć raczej małego kalibru (oprócz znikania i pojawiania się postaci i aut jakieś sporadyczne zacięcia npc-ów, urwana wypowiedź i takie tam). Czyżby na systemowej partycji CP zachowywał się grzeczniej? (mam SSD tak czy inaczej).
A konkretnie na C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Cyberpunk 2077. Mój systemowy (SSD M2) "przyjął" przyjaźniej CP niż równie szybkie inne dyski, które dedykowałam dla gier, zabawy w modyfikowanie W3, archiwum i takie tam. Chciałabym podkreślić, że nie udaję iż całkowicie ogarniam (może obecność GOG Galaxy) przyczyny zauważalnego postępu ale po wielu niefajnych doświadczeniach potwierdzam ich zaistnienie.
 
A konkretnie na C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Cyberpunk 2077. Mój systemowy (SSD M2) "przyjął" przyjaźniej CP niż równie szybkie inne dyski, które dedykowałam dla gier, zabawy w modyfikowanie W3, archiwum i takie tam. Chciałabym podkreślić, że nie udaję iż całkowicie ogarniam (może obecność GOG Galaxy) przyczyny zauważalnego postępu ale po wielu niefajnych doświadczeniach potwierdzam ich zaistnienie.
Dziękuję za odpowiedź. No cóż, to może kiedyś, jak wrócę do gry, spróbuję faktycznie w Program Files (choć u mnie Steam, nie GOG). Może Cybek się zlituje (y)
 
A konkretnie na C:\Program Files (x86)\GOG Galaxy\Games\Cyberpunk 2077. Mój systemowy (SSD M2) "przyjął" przyjaźniej CP niż równie szybkie inne dyski, które dedykowałam dla gier, zabawy w modyfikowanie W3, archiwum i takie tam. Chciałabym podkreślić, że nie udaję iż całkowicie ogarniam (może obecność GOG Galaxy) przyczyny zauważalnego postępu ale po wielu niefajnych doświadczeniach potwierdzam ich zaistnienie.

A te inne dyski to też M2?
U mnie razem z GOG C77 jest na M2, ale nie na partycji systemowej. Jakichś wielkich kłopotów od początku z grą nie mam.
Oczywiście prócz znanych bolączek i niedoróbek, które mam nadzieję, że powoli zostaną naprawiane. Już teraz jest nieco lepiej z ruchem lub policją.
Obecnie gram z włączonym rt i dlss, na mieszanych wysokich ze średnimi. Jest ładnie i płynnie.
 
A te inne dyski to też M2?
U mnie razem z GOG C77 jest na M2, ale nie na partycji systemowej. Jakichś wielkich kłopotów od początku z grą nie mam.
Oczywiście prócz znanych bolączek i niedoróbek, które mam nadzieję, że powoli zostaną naprawiane. Już teraz jest nieco lepiej z ruchem lub policją.
Obecnie gram z włączonym rt i dlss, na mieszanych wysokich ze średnimi. Jest ładnie i płynnie.
M2 jeszcze tylko jeden (D) dla Wiedźminów ;) I dobrze, że wspominasz o CP razem z GOG na jednym dysku. Mam właśnie takie podejrzenie, że wypłaszczanie CP jest znacznie rzadsze przy takim układzie. Just opinia choć trochę późnawo ją wypracowałam. No ale lepiej... Nie mam RTX więc dlss i rt odpada a reszta całkiem podobnie, czyli średnio/wysokie. Tyle, że eksperymentuje z ustawieniami. Nie lubię ziarna a tekstury i cienie zwykle wysoko. I tak jak piszesz: ładnie, płynnie i wystarczająco dla mnie. Trzeba też przybić 5 z Redami za pociśnięcie w temacie grafiko-żerności. Teraz średniacy sprzętowi mają już jakieś alternatywy 4 ;)
 
Heh, do tej pory gra jakoś tam chodziła, małe glitche były ale dało się grać. Po aktualizacji 1.31 gra się wypłaszcza...
 
Ten babol jest cały czas w grze, od samego początku...
photomode_19092021_081707.png

photomode_19092021_082555.png
 
O, to może jeszcze takie pytanie, rad byłbym gdyby jakiś Pan Dev mógł odpowiedzieć, bo bardzo mnie to nurtuje. W każdym patchu znajduje się garść "ukrytych" zmian - drobnostki, które nie są wymienione w oficjalnej changeliście. W patchu 1.2 było to m.in. pojawienie się auta Mizutani Shion MZ1. W 1.31 zauważyłem, że reklama napoju NiCola brzmi nieco inaczej niż w pierwotnej wersji - nie ma tego agresywnego okrzyku "NIKORA!", tylko inny, nieco bardziej stonowany. Czym została podyktowana taka zmiana? Czy można liczyć na publikację pełnej listy zmian, w tym tych "tajnych"? Że nie wspomnę o braku możliwości uruchomienia FIdelityCAS FX oraz ray tracingu jednocześnie na kartach AMD zerii RX6000, bo że nie wspomniano o tym w liście poprawek to trochę cios poniżej pasa. Mam nadzieję, że ma to związek z implementacją technologii AMD FSR.
 
Last edited:
Podejrzewam ze pewne zmiany po prostu nie sa warte opisywania - nie wiem czy kogos by specjalnie ekscytowalo "zmieniono audio reklamy nikora" albo "dodano dwa zdania Takemury".
 
Nie spodziewałabym się aż takiej ODSŁONY. Moim skromnym zdaniem pewna grupa zmian słabo świadczy o fachowości. Nie rozwijam, bo wiemy o co chodzi. Poprawiasz czeski błąd i nie obnosisz się z tym. Nie chcesz oklasków za przysłowiowe udane lądowanie. Może trzeba dać im wybrnąć "z twarzą" i nie dopytywać. I tak może być już tylko lepiej. To takie moje osobiste spostrzeżenie po miesiącach obserwacji poprawek i naprawek. Teraz chcę o nich całkowicie zapomnieć i zagrać jakby gierka pojawiła się wczoraj. Prawdziwa zabawa zacznie się z narzędziami do modyfikowania gry i modów dla stworzenia własnej rozgrywki.
O, to może jeszcze takie pytanie, rad byłbym gdyby jakiś Pan Dev mógł odpowiedzieć, bo bardzo mnie to nurtuje. W każdym patchu znajduje się garść "ukrytych" zmian - drobnostki, które nie są wymienione w oficjalnej changeliście. W patchu 1.2 było to m.in. pojawienie się auta Mizutani Shion MZ1. W 1.31 zauważyłem, że reklama napoju NiCola brzmi nieco inaczej niż w pierwotnej wersji - nie ma tego agresywnego okrzyku "NIKORA!", tylko inny, nieco bardziej stonowany. Czym została podyktowana taka zmiana? Czy można liczyć na publikację pełnej listy zmian, w tym tych "tajnych"? Że nie wspomnę o braku możliwości uruchomienia FIdelityCAS FX oraz ray tracingu jednocześnie na kartach AMD zerii RX6000, bo że nie wspomniano o tym w liście poprawek to trochę cios poniżej pasa. Mam nadzieję, że ma to związek z implementacją
 
(...)Prawdziwa zabawa zacznie się z narzędziami do modyfikowania gry i modów dla stworzenia własnej rozgrywki.
Co gdzie, jak, kiedy?? Pierwsze słyszę, że REDzi chcą coś takowego wydać.... Przed W3 mówili, że wydadzą RedKit 2 i g... z tego wyszło.
 
Co gdzie, jak, kiedy?? Pierwsze słyszę, że REDzi chcą coś takowego wydać.... Przed W3 mówili, że wydadzą RedKit 2 i g... z tego wyszło.
Żałuję ale nie mam kryształowej kuli ;) Zwyczajnie czekam na narzędzie choć nie popędzam. Z drugiej strony zgoda - CZEGO TO REDZI NIE OBIECYWALI! Kto łyka te wszystkie pierdunalia ten pewnie cierpi. Dajmy temu pokój. Taka branża, jak powiedział klasyk. Pozory, zapowiadanki, obiecanki a wszystko przeplatane przepraszankami.
 
Wiator:

Dziwnym trafem od początku CP śmigał u mnie praktycznie bez błędów. Teraz sobie uświadomiłem że cały SSD ma jedną partycję z systemem i projektami, a tam też mam zainstalowanego CP. Zbieg okoliczności, czy faktycznie jakaś magia dysku C działa?
 
Wiator:

Dziwnym trafem od początku CP śmigał u mnie praktycznie bez błędów. Teraz sobie uświadomiłem że cały SSD ma jedną partycję z systemem i projektami, a tam też mam zainstalowanego CP. Zbieg okoliczności, czy faktycznie jakaś magia dysku C działa?
Postanowiłam POGŁĘBIĆ pozytywne wrażenia z poprzedniej instalki CP na C i przed ponowną usunęłam do czysta GOG. Cóż, takie małpie ruchy są obrzydliwie nudne ale wcisnęłam je w karnecik dla spokojności ducha przenaj... ;) Nie odniosłam tym razem jakiegoś spektakularnego wstrząśnięcia ;) ale jest cichosza na kierunkach tak często obgadywanych do tej pory. Imho, ależ o to chodzi. Magia? Magia jest martwa odkąd korpole podkładają sobie "świństwa" w sterownikach. Tak myślę ale może Misty zobaczy jeszcze coś w kartach ;) Hejka
 
Last edited:
Top Bottom